نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 741 از 1383 نخستنخست ... 2416416917317327337347357367377387397407417427437447457467477487497507517918411241 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,401 تا 7,410 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

بچه ها من پروازم از ترکیه هست. تا چقد بار میتونم ببرم؟ یه چمدون 32 کیلویی؟ داخل هواپیما 8 کلیو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mashf نمایش پست ها
    بچه ها من پروازم از ترکیه هست. تا چقد بار میتونم ببرم؟ یه چمدون 32 کیلویی؟ داخل هواپیما 8 کلیو؟
    بليت تون چيه اكونومی يا بيزينس؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من امروز رفتم بلیط بگیرم برای بوزمان، آژانسیه بهم گفت می تونی با لوفتانزا بری، 8 اکتبر (فرانکفورت، دنور، بوزمان) 4.200 ولی فقط یه چمدون میده، در حالی که 8 اگه اکتبر با امارات بری LA (اونجا دوستامون هستن، یکی دو روز بعد می تونیم بریم بوزمان) 3.750 و 2 تا چمدون میده. هیچ پرواز مناسب دیگه ای هم برای بوزمان با هیچ ایرلاینی بجز لوفتانزا نبود، (با آلیتالیا و یکی دیگه چک کرد که استاپ های بالای 12 ساعت داشت و بقیه اصلا نداشتن). توضیح: آپ شدیم و امیدواریم که در عرض یکی دو هفته دیگه بتونیم ویزامون رو بگیریم (البته اگه این آپ به معنی ریجکت نباشه!)، حداکثر باید در ساعت اداری 10 اکتبر بوزمان باشیم.
    حالا چطور ممکنه این وسط لوفتانزا فقط یه چمدون بده؟ آژانسیه اشتباه کرده یا سیستم یا اینکه واقعا یه چمدون درسته؟ اگه درسته جریمه چمدون بعدی چقدره؟

سلام دوستان
    من یک یلیط از امارات گرفته بودم و توی سایت Ebookers.ie پرداخت رو انجام دادم و e-Ticket رو پرداخت کردم. به صورت آنلاین Check-in هم کردم و حتی صندلی رو هم انتخاب کردم. اما الان توی سایت امارات رفرنس نامبر رو می زنم میگه

• Sorry, the booking reference you provided does not have an itinerary. Please call your local Emirates office for assistance.

من قبلا هم چند روز پیش از همین سایت بلیط خریده بودم و اون موقع هم e-Ticket رو چاپ کردم و بعد کنسل شد و پولمو پس دادند. 7 ساعا دیگه پرواز دارم. به نظرتون این طبیعیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک یلیط از امارات گرفته بودم و توی سایت Ebookers.ie پرداخت رو انجام دادم و e-Ticket رو پرداخت کردم. به صورت آنلاین Check-in هم کردم و حتی صندلی رو هم انتخاب کردم. اما الان توی سایت امارات رفرنس نامبر رو می زنم میگه

• Sorry, the booking reference you provided does not have an itinerary. Please call your local Emirates office for assistance.

من قبلا هم چند روز پیش از همین سایت بلیط خریده بودم و اون موقع هم e-Ticket رو چاپ کردم و بعد کنسل شد و پولمو پس دادند. 7 ساعا دیگه پرواز دارم. به نظرتون این طبیعیه؟
    ممكن مشكل از سايت امارات باشه

سلام

من برای اواسط دسامبر میخوام یک بلیت رفت و برگشت بگیرم از شیکاگو به تهران. (برگشت اواسط ژانویه) چه پروازی رو بهتره به نظرتون که کنسلیش جریمه نداشته باشه و خیلی هم گرون نباشه. ترجیحا دو تا چمدون هم بشه برد. ترکیش؟
    یک سوال دیگه اینکه ظاهرا الان با دلار آزاد خودم بگیرم از اینور ارزونتر درمیاد؟ اگر آره به نظرتون کدوم سایت بهتر هست cheapoair؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله اگر THIRD PARTY باشه مشكلي نداره
    ولي نبايد از سايت خودم امارات مستقيم بخريد بليت رو
    سلام آقا پیمان. من همین سوال رو در مورد هواپیمایی های آلیتالیا، اتحاد و قطری داشتم. در ضمن آیا ارلاین ها قوانین ثابتی در زمینه قبول کردن پرداخت توسط third party دارن؟ منظورم اینه که آیا ممکنه یک هواپیمایی برای بعضی مسیر ها پرداخت توسط شخص ثالث رو قبول کنه ولی برای برخی مسیر ها قبول نکنه؟ ممنون از راهنمایی تون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mi.ost نمایش پست ها
    سلام

من برای اواسط دسامبر میخوام یک بلیت رفت و برگشت بگیرم از شیکاگو به تهران. (برگشت اواسط ژانویه) چه پروازی رو بهتره به نظرتون که کنسلیش جریمه نداشته باشه و خیلی هم گرون نباشه. ترجیحا دو تا چمدون هم بشه برد. ترکیش؟
    یک سوال دیگه اینکه ظاهرا الان با دلار آزاد خودم بگیرم از اینور ارزونتر درمیاد؟ اگر آره به نظرتون کدوم سایت بهتر هست cheapoair؟
    ممنون
    قيمت تومانيش از ايران 4/460 هست فكر كنم توي امريكا ارزونتر در بياد

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان. من همین سوال رو در مورد هواپیمایی های آلیتالیا، اتحاد و قطری داشتم. در ضمن آیا ارلاین ها قوانین ثابتی در زمینه قبول کردن پرداخت توسط third party دارن؟ منظورم اینه که آیا ممکنه یک هواپیمایی برای بعضی مسیر ها پرداخت توسط شخص ثالث رو قبول کنه ولی برای برخی مسیر ها قبول نکنه؟ ممنون از راهنمایی تون.
    همه شون بليت هاي THIRD PARTY رو قبول ميكنند

Junior Member

سلام به دوستان عزیز. می خواستم بپرسم که بهترین و مناسبترین (از نظر هزینه) خطوط برای سفر به کالیفرنیا چه خطوطی هستن ؟ و اگر تقریبا دو ماه دیگه بخوام اونجا باشم کی برای رزرو بلیط اقدام کنم؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)