نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 743 از 1383 نخستنخست ... 2436436937337347357367377387397407417427437447457467477487497507517527537938431243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,421 تا 7,430 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrnajjari نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از نظرات خوب همه. ولی چرا هیچ کس در مورد TURKISH AIRLINES چیزی نگفته. قیمتش نزدیک 2.300.000 تومن هست. آیا پرواز خوبی هست؟
    اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه. من از تهران برای واشینگتن دی سی میخوام.
    مرسی
    شما چيزي نپرسده بوديد قبلن كه؟!
    همانطور كه گفتم رقابت بر سر ديستنيشن واشنگتن بر روي ارلاينز هاي مختلف بالا هست براي همين با توجه به اين رقابت و مايلج سفر كمترش نسبت به شهرهای ديگه قيمت های پايينتری دارد.
    فقط هواپيمايي كه توركيش برای واشنگتن استفاده مي كند بر خلاف شهرهاي ديگه ي امريكاي شماي كه بويينگ هست از ارباس استفاده ميكند كه كلاس كامفورت رو روش ندارد.

TSA to Add PreCheck to 60 Airports by End of Year

Those eligible for PreCheck will have a code embedded in their boarding pass and a TSA screener will direct the passenger to the PreCheck line. Some airports already offer dedicated PreCheck areas that allow passengers to bypass a long wait time
    Once at the actual lane, a passenger will typically not have to remove his shoes, coat, or belt, and can keep laptops and liquids in their bags

Junior Member cfa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Student Pilot

سلام آقا پیمان عزیز
    من برای حدود 20 سپتامبر می خوام برم کالیفرنیا، سن دیگو. ویزا هم دارم. می خواستم اگه میشه لطف کنید یه پرواز ارزون بهم معرفی کنید. ممنون
    Whatever the mind conceives, It can achieve

نقل قول نوشته اصلی توسط cfa نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان عزیز
    من برای حدود 20 سپتامبر می خوام برم کالیفرنیا، سن دیگو. ویزا هم دارم. می خواستم اگه میشه لطف کنید یه پرواز ارزون بهم معرفی کنید. ممنون
    بهترين قيمت رو ارفلوت ميده از طريق لوس انجلس حدود 3/400 تا 3/500

نقل قول نوشته اصلی توسط cfa نمایش پست ها
    سلام آقا پیمان عزیز
    اين هم مسير پروازی كه ميخواستيد:

09-06-2013 22-13-30.png

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

اقا پیمان عزیز سلام
    من سال گذشته 2 اکتبر2012 از تورکیش با دلار 1226 تومان برای شیکاگو از دفتر تهران رفت و برگشت گرفتم و جون در تیر ماه گلیرنس ویزای توریستی من ادامه داشت با راهنمایی خوب و استادانه شما از دفتر ترکیش با جریمه50 دلار 1226 تومانی تاریخ رفت را به 2 اگتبر2013 تغیر دادم و در حال حاضر کلیرنس دوستان توریستی که 3 هفته قبل من اپلای کرده اند دیروز بعد از 6 ماه از ایروان به اتمام رسیده و من نگران آنمکه بازم 2 هفته دیر کلیر بشم وبه پرواز 2 اکتبر که دقیقا یکسال از تاریخ خرید بلیط میگذره نرسم.
    آیا اکر برای 12 تا 15 اکتبر بلیط با همان کلاس و قیمت موجود باشد راهی برای تعویض با همان جریمه قبلی 50 دلار هست.

همواره شاد و خوش و سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط saed نمایش پست ها
    اقا پیمان عزیز سلام
    من سال گذشته 2 اکتبر2012 از تورکیش با دلار 1226 تومان برای شیکاگو از دفتر تهران رفت و برگشت گرفتم و جون در تیر ماه گلیرنس ویزای توریستی من ادامه داشت با راهنمایی خوب و استادانه شما از دفتر ترکیش با جریمه50 دلار 1226 تومانی تاریخ رفت را به 2 اگتبر2013 تغیر دادم و در حال حاضر کلیرنس دوستان توریستی که 3 هفته قبل من اپلای کرده اند دیروز بعد از 6 ماه از ایروان به اتمام رسیده و من نگران آنمکه بازم 2 هفته دیر کلیر بشم وبه پرواز 2 اکتبر که دقیقا یکسال از تاریخ خرید بلیط میگذره نرسم.
    آیا اکر برای 12 تا 15 اکتبر بلیط با همان کلاس و قیمت موجود باشد راهی برای تعویض با همان جریمه قبلی 50 دلار هست.

همواره شاد و خوش و سربلند باشی
    سلام
    متاسفانه راه ديگه وجود ندارد برای تغيير تاريخ بليت تون منتها بليت برگشتتون رو بعد از ديپارچر مي تونيد دوباره تغيير تاريخ دهيد

Junior Member

درود بر دوستان
    من اگه بخوام اواسط دسامبر وارد آمریکا بشم شهر نیویورک کدوم پرواز رو پیشهاد میکنید قیمتش هم مناسب باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid13 نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من اگه بخوام اواسط دسامبر وارد آمریکا بشم شهر نیویورک کدوم پرواز رو پیشهاد میکنید قیمتش هم مناسب باشه ؟
    قطری كلاس E ايش قيمتهای خوبي ميده

Junior Member

سلام

من پرواز Dubai به San Fransisco با Emirates گرفتم. الان یه مقداری نگران مقدار باری هستم که میشه داخل کابین برد. خود وبسایت امارات گفته baggageی که میشه برد توی کابین 10kg بیشتر نباید باشه. اینجا 2 مساله هست. اول اینکه من میخوام یه کیف چرخدار کوچیک و یه کوله پشتی با خودم ببرم تو کابین، و دوم موضوع وزن هست.
    میخواستم بدونم کسی اخیرا تجربه داشته که دو-سه تیکه بار برده باشه تو کابین و وزنش هم در مجموع از 10 کیلو بیشتر شده باشه؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)