نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 749 از 1383 نخستنخست ... 2496496997397407417427437447457467477487497507517527537547557567577587597998491249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,481 تا 7,490 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezakarimi نمایش پست ها
    درود.
    پیمان جان با لوفت هانزا از تهران به لس آنجلس یه پیس بار مجانیه یا دو تا؟
    با سپاس.
    دو تیکه بار مجانی به شرط اینکه سگمنت دومش هم با لوفت هانزا یا یونایتد باشه

بوستون هشتيمن شهری‌ هست در امريكا كه امارت بهش پرواز مسقيم ميگذارد.
    هفت شهر قبلی عبارتند بودند از نيويورك،‌ واشنگتن،‌ لوس آنجلس،‌ هيوستون،‌ دالاس، سياتل و سان فرانسيسكو

Emirates from 10MAR14 is launching Dubai – Boston service, on board Boeing 777-200LR aircraft

EK237 DXB0945 – 1515BOS 77L D
    EK238 BOS2255 – 1910+1DXB 77L D

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    ساعتهاي توي سايت cheapoair به وقت ايران هست؟ مثلا ايران به شيكاگو رو سرچ ميكنم، از 3:30am تا 5:30am از تهران ميره تركيه (يعني 2ساعت). از 1:30pm تا 5:30pm هم از تركيه ميره شيكاگو (يعني 4 ساعت)!!؟ حالا فرض كنيم استاپي نباشه كل تهران-شيكاگ ميشه 6 ساعت؟! كم نيست؟!
    با تشكر
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

با اجازه بزرگان،
    ساعتها به وقت محلي هستن، يعني 5:30 اول به وقت تركيه، و 5:30 بعدي به وقت شيكاگو

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    ساعتهاي توي سايت cheapoair به وقت ايران هست؟ مثلا ايران به شيكاگو رو سرچ ميكنم، از 3:30am تا 5:30am از تهران ميره تركيه (يعني 2ساعت). از 1:30pm تا 5:30pm هم از تركيه ميره شيكاگو (يعني 4 ساعت)!!؟ حالا فرض كنيم استاپي نباشه كل تهران-شيكاگ ميشه 6 ساعت؟! كم نيست؟!
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    با تشكر
    این ها که چیزی نیست ممکنه حتی یک روز قبل برسید به مقصد !

پیرسون جان، من اخیرا اومدم آمریکا. خواستم تجربیات پروازیم رو بگم که نسل های بعدی استفاده کنن.
    مبدا من شیراز و مقصدم سینسیناتی بود.
    پرواز ی که گرفتم شیراز-دوبی -پاریس-سینسیناتی بود. شیراز-دوبی با ایران ایر و دوبی-پاریس-سینسیناتی با ایرفرانس بود. بار رو توی فرودگاه شیراز تحویل دادم و به مسول بار ایران ایر گفتم که مقصدم سینسیناتیه و اونم تگ کل سفر رو برام زود و در نهایت بار رو توی فرودگاه سینسیناتی سالم تحویل گرفتم. چهار ساعت توی دوبی و 5 ساعت هم توی پاریس توقف داشتم. البته توی فرودگاه دوبی کانتر ایرفرانس تگ ایرانم و آدرسم توی آمریکا رو ازم گرفت و گفت اگه بارت رو توی سینسیناتی نگرفتی تا یه هفته میاریم به آدرسی که بهمون دادی.
    توی فرودگاه سینسیناتی هم فقط فرم معمول ورود به آمریکا رو که توی هواپیما بهم داده بودن و پرش کرده بودم تحویل دادم. خلاصه بدون چک این های خاص خیلی سریع از گیت گذشتم و فرودگاه رو ترک کردم. ورود و خروج من به فرودگاه سینسیناتی نیم ساعت هم نشد.
    امیدوارم مفید بوده باشه، البته واسه آیندگان.

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaOnLine نمایش پست ها
    پیرسون جان، من اخیرا اومدم آمریکا. خواستم تجربیات پروازیم رو بگم که نسل های بعدی استفاده کنن.
    مبدا من شیراز و مقصدم سینسیناتی بود.
    پرواز ی که گرفتم شیراز-دوبی -پاریس-سینسیناتی بود. شیراز-دوبی با ایران ایر و دوبی-پاریس-سینسیناتی با ایرفرانس بود. بار رو توی فرودگاه شیراز تحویل دادم و به مسول بار ایران ایر گفتم که مقصدم سینسیناتیه و اونم تگ کل سفر رو برام زود و در نهایت بار رو توی فرودگاه سینسیناتی سالم تحویل گرفتم. چهار ساعت توی دوبی و 5 ساعت هم توی پاریس توقف داشتم. البته توی فرودگاه دوبی کانتر ایرفرانس تگ ایرانم و آدرسم توی آمریکا رو ازم گرفت و گفت اگه بارت رو توی سینسیناتی نگرفتی تا یه هفته میاریم به آدرسی که بهمون دادی.
    توی فرودگاه سینسیناتی هم فقط فرم معمول ورود به آمریکا رو که توی هواپیما بهم داده بودن و پرش کرده بودم تحویل دادم. خلاصه بدون چک این های خاص خیلی سریع از گیت گذشتم و فرودگاه رو ترک کردم. ورود و خروج من به فرودگاه سینسیناتی نیم ساعت هم نشد.
    امیدوارم مفید بوده باشه، البته واسه آیندگان.
    مرسی براي به اشتراك گذاشتن تجربياتت براي آيندگان
    البته همينطوري پيش بره تا چند سال آينده ايشاله پرواز مستقيم شيراز نيويورك راه ميوفته با ايران ار و همينطور پرواز مستيقيم دلتا از شيكاگو به شيراز
    حالا شما بفرماييد كه بليت تون يك تيكه بوده يا دو تا بليت جدا جدا خريده بوديد؟

از ته قلبم آرزو دارم همینظوری که گفتی بشه پیرسون.. من دوتا بلیط داشتم. یعنی دوتیکه بود. ولی اون خانم خیلی محترمی که توی آژانس کار میکرد گفت ایران ایر می تونه ادامه ی پروزات رو توی سیستم اش ببینه. و همونطورم شد. وقتی به مسول بار ایران ایر گفتم میرم سینسیناتی ویزام رو نگاه کرد و گفت بذار چک کنم که می تونم ادامه ی مسیرت رو ببینم یا نه، که گفت آره اینجا اسم ات رو دارم و تگ سینسیناتی رو برات میزنم. تگی که زد دقیقا شیراز-دوبی-پاریس-سینسیناتی روش نوشته بود.
    آزانسه بلیط ایرفرانس رو هم از طریق سیستم خرید KLM واسم خریده بود گویا. چون توی بلیطم نوشته بود اینو. چون انگاری مستقیما نمی تونسته از ایرفرانس بلیط رو بخره. گفتی دلتا اینم بگم که اتفاقا پاریس-سینسیناتی رو دلتا هندل کرد، ولی بلیط اش ایرفرانس بود.
    بلیط هم 24 آگوست خریدم واسه 28 آگوست. چون 22 آگوست کلیر شده بودم. کلا همه اش روی هم 4 میلیون و 200 شد. 299 تومن بلیط ایران ایرو و باقیش هم ایرفرانس.
    بازم بابت این همه لطفی که به من و امثال من داشتی صمیمانه ازت تشکر میکنم پیرسون. انصافا چمدون چمدون تجربه ای تو.

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaOnLine نمایش پست ها
    از ته قلبم آرزو دارم همینظوری که گفتی بشه پیرسون.. من دوتا بلیط داشتم. یعنی دوتیکه بود. ولی اون خانم خیلی محترمی که توی آژانس کار میکرد گفت ایران ایر می تونه ادامه ی پروزات رو توی سیستم اش ببینه. و همونطورم شد. وقتی به مسول بار ایران ایر گفتم میرم سینسیناتی ویزام رو نگاه کرد و گفت بذار چک کنم که می تونم ادامه ی مسیرت رو ببینم یا نه، که گفت آره اینجا اسم ات رو دارم و تگ سینسیناتی رو برات میزنم. تگی که زد دقیقا شیراز-دوبی-پاریس-سینسیناتی روش نوشته بود.
    آزانسه بلیط ایرفرانس رو هم از طریق سیستم خرید KLM واسم خریده بود گویا. چون توی بلیطم نوشته بود اینو. چون انگاری مستقیما نمی تونسته از ایرفرانس بلیط رو بخره. گفتی دلتا اینم بگم که اتفاقا پاریس-سینسیناتی رو دلتا هندل کرد، ولی بلیط اش ایرفرانس بود.
    بلیط هم 24 آگوست خریدم واسه 28 آگوست. چون 22 آگوست کلیر شده بودم. کلا همه اش روی هم 4 میلیون و 200 شد. 299 تومن بلیط ایران ایرو و باقیش هم ایرفرانس.
    بازم بابت این همه لطفی که به من و امثال من داشتی صمیمانه ازت تشکر میکنم پیرسون. انصافا چمدون چمدون تجربه ای تو.
    من باز هم متوجه نشدم شما يعنی دو تا ايتيكت نامبر داشتيد؟
    بليت KLM رو كه نمي شه از مبدا دبی در ايران خريد روی چه سيستمی بليت رو صادر كرده؟!

آره... دوتا ایتیکت نامبر داشتم. بلیط تیکه ی دوم هم برات اتچ کردم. تیکه ی اول (ایران ایر) رو ندارم. والا من دیگه از باقی ماجرا اطلاعی ندارم پیرسون.
    Scan-130828-0001.jpg

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)