نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 877 از 1383 نخستنخست ... 3777778278678688698708718728738748758768778788798808818828838848858868879279771377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,761 تا 8,770 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط November2012 نمایش پست ها
    سلام آقای Pearson. می خواستم بدونم از الان می تونم بلیط رزرو کنم؟ من برا مصاحبه جون می رم و تو Ds-160 نوشتم برنامه خاصی ندارم. من برا اواسط آگوست می خوام یا قطری یا ترکیش برا Chicago. اگه از الان رزرو کنم چقدر پول باید پرداخت کنم و تا کی برام رزرو نگه می دارند؟
    پیشاپیش از لطف شما ممنونم.
    سلام
    رزرو بليت كه مجاني هست ولي ممكنه يه ددلاين خريد كه ميتونه از سه روز تا سه چهار هفته باشه داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kf2003 نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم خوب باشید. ممنون میشم اگه بتونین راهنماییم کنین.

من حدودا تا 10 جون (قبل از های سیزن) باید از مشهد به دانشگاه آکرون در شهر آکرون ایالت اوهایو برم. نزدیکترین فرودگاه ها به دانشگاه این ها هستند:

- Cleveland Hopkins International Airport (CLE) - 40 miles north of campus
    - Akron/Canton Airport (CAK) - 17 miles south of campus

با توجه به اینکه پرواز مستقیم به این دو فرودگاه وجود نداره، فکر کنم باید اولین ورودم به امریکا درفیلادلفیا (338 مایل هوایی تا شهر آکرون) یا واشنگتون (280 مایل هوایی تا شهر آکرون) باشه. میگن فیلادلفیا چون تازه پروازهاش زیاد شده، قیمتش بهتره. ، واشنگتن اختلاف ساعتش طوریه که برای پرواز بعدی به شهر آکرون، باید بالای 15 ساعت معطل شد و تقریبا هم در این فرودگاه سخت گیری بیشتری برای ورود اولیه به امریکا هست. و در کل فیلادلفیا پیشنهاد شده بود. این مسائل درسته؟
    گفته میشه که شرکت ایران ایر برای دانشجویان خارج از کشور تخفیف 50 درصدی میده. این تخفیف به من که بار اول هست میخوام به امریکا برم و هنوز نامه اشتغال به تحصیل و گواهی تایید شده مرکز ایران در امریکا رو ندارم هم داده میشه؟و کلا برای سفر به امریکا هم این تخفیف وجود داره چون فکر میکنم ایران ایر پروازی به امریکا نداشته باشه و میبایست به یه جایی مثل لندن رفت و از اونجا با یه ایرلاین دیگه به امریکا وارد شد.؟

میدونید کلا چه پروازی در کدام ایرلاین قیمتش ارزون تر و مناسب تره؟

با تشکر
    شما بهتره به همون كليولند بليت بگيريد الان روي پرواز هاي KLM ميشه به قيمت 2/580 هم بگيريد
    وقتتون رو با تخفيف روي ايران ار هدر نديد. نه جا ميده نه ميشه تخفيف گرفت . آخر سر هم اگه موفق بشيد بليت گرونتر از قيمتي كه گفتم خدمتتون در مياد
    بليت هاي KLM رو نبايد از آژانسهايي كه استاك هولدر نيستند بخريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sasiii نمایش پست ها
    سلام Pearson عزیز،
    من می خوام از آمریکا ویزای شینگن (یونان) بگیرم و یکی از چیزهایی که می خواد اینه:
    Official itinerary with closed dates of travel.
    منظورش بلیط خریداری شده است؟ اگر هست، من چطور می تونم این مشکل رو حل کنم، چون من این هفته اپلای می کنم و نمی دونم چقدر طول می کشه که ویزا بدن.
    ضمن اینکه من می خوام رفت و برگشت بگیرم برای استانبول و از اونجا هم رفت و برگشت برای آتن و رفت و برگشت برای تهران. دلیل این کار هم اینه که قبل از برگشتن به آمریکا می خوام ایران هم برم.
    سوال دوم هم اینه که اگر Aeroflot (یا هر ایرلاین دیگه) بگیرم، با داشتن ویزای شینگن مشکل ویزای ترانزیت به وجود میاد یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون
    ساسان
    بله منظورش اين هست كه بليت بايد صادر شده باشد
    ولي به نظرم همون رزرو رو بديد بهشون كافي هست
    براي مسكو نياز به ويزاي ترانزيت نداريد.

با سلام خدمت Pearson عزیز
    من باید 17 آگوست 2014 دانشگاه آریزونای آمریکا باشم. اما هنوز برای ویزا اقدام نکردم. برای اون تاریخ چک کردم اکثر پروازها پر بود. لوفتانزا رزرو کردم که گفتن اگه ویزا نگیرم و بخوام بلیط رو کنسل کنم, 50 دلار کم می کنن و بقیه پول رو ریفاند می کنند.
    اولا میخواستم ببینم به نظر شما بهترین پرواز برای جنوب آمریکا(فینیکس آریزونا) مال کدوم شرکته؟ آیا خرید بلیط از سایت شرکت هایی مثل لوفتانزا و قطری و ..... بهتره یا خرید از سایتهایی مثل www.cheapoair.com
    اگه از سایتایی مثل cheapoair.com بلیط بگیرم با توجه به اینکه ویزا کارت ندارم امکان ریفاند هزینه بلیط در صورت نگرفتن ویزا به چه صورته؟
    به نظر شما خودم بلیط بگیرم یا از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hejazi2121 نمایش پست ها
    با سلام خدمت Pearson عزیز
    من باید 17 آگوست 2014 دانشگاه آریزونای آمریکا باشم. اما هنوز برای ویزا اقدام نکردم. برای اون تاریخ چک کردم اکثر پروازها پر بود. لوفتانزا رزرو کردم که گفتن اگه ویزا نگیرم و بخوام بلیط رو کنسل کنم, 50 دلار کم می کنن و بقیه پول رو ریفاند می کنند.
    اولا میخواستم ببینم به نظر شما بهترین پرواز برای جنوب آمریکا(فینیکس آریزونا) مال کدوم شرکته؟ آیا خرید بلیط از سایت شرکت هایی مثل لوفتانزا و قطری و ..... بهتره یا خرید از سایتهایی مثل www.cheapoair.com
    اگه از سایتایی مثل cheapoair.com بلیط بگیرم با توجه به اینکه ویزا کارت ندارم امکان ریفاند هزینه بلیط در صورت نگرفتن ویزا به چه صورته؟
    به نظر شما خودم بلیط بگیرم یا از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام کنم؟
    بهترين پرواز البته از نظر قيمت KLM دلتا هست كه قيمت حدود 3/050 داره با پورت ورودی ديترويت
    بليت هاي چيپ و ار توصيه نميشه چون نان ريفاندبل هستند
    بليت هاي KLM رو نبايد از آژانسهايي كه استاك هولدر اين ارلاينز هستند بخريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بهترين پرواز البته از نظر قيمت KLM دلتا هست كه قيمت حدود 3/050 داره با پورت ورودی ديترويت
    بليت هاي چيپ و ار توصيه نميشه چون نان ريفاندبل هستند
    بليت هاي KLM رو نبايد از آژانسهايي كه استاك هولدر اين ارلاينز هستند بخريد
    با سلام مجدد.
    بلیط KLM رو میشه از سایت خودش خرید. امکان ریفاند داره؟

با سلام مجدد.
    بلیط KLM رو میشه از سایت خودش خرید. امکان ریفاند داره؟
    دفتر كي ال ام 35 يورو هزينه اضافه مسافر رو شارژ ميكنه
    بله امكان ريفاند داره

سلام. چه پروازی برای شهر Davis, California (18Km Sacramento, 113Km San Fransisco)m برای اوایل سپتامبر پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دفتر كي ال ام 35 يورو هزينه اضافه مسافر رو شارژ ميكنه
    بله امكان ريفاند داره
    ممنون از راهنماییت. اگه از سایت بلیط رو تهیه کنم، با توجه به اینکه ویزا کارت ندارم و میخوام از طریق این سایت های واسطه هزینه بلیط رو پرداخت کنم، آیا ریفاند بلیط به کارت اعتباری بر می گرده یا می تونم هزینه بلیط رو از دفاتر فروش KLM بگیرم؟

ممنون از راهنماییت. اگه از سایت بلیط رو تهیه کنم، با توجه به اینکه ویزا کارت ندارم و میخوام از طریق این سایت های واسطه هزینه بلیط رو پرداخت کنم، آیا ریفاند بلیط به کارت اعتباری بر می گرده یا می تونم هزینه بلیط رو از دفاتر فروش KLM بگیرم؟
    اگر با كرديت كارت بخريد هزينه ی ريفاند به همون كرديت كارت استرداد ميشه
    ولی وقتي به ريال ميتونيد بليت رو به همون قيمت بخريد براي چي مي خواهيد با كرديت كارت بخريد؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)