نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 884 از 1383 نخستنخست ... 384784834874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894934984 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,831 تا 8,840 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام.
    اول تشکر میکنم از دوستان و مظالب مفیدشون، مخصوصا آقای پیرسون که به همه کمک میکنن. من چند روزه میخوام بلیط رزرو کنم ولی به دلایلی هنوز تاریخهام دقیق نشدن، و اما سوالهام:

1- پرواز گلف ایر که استاپ تو بحرین و لندن داره، موقع برگشت از آمریکا هم مشکلی از لحاظ ویزا تو لندن نیست؟ چون خوندم که اگه ویزای آمریکا داشته باشی مشکلی نیست ولی منطقا موقع برگشت ما دیگه ویزای آمریکا نداریم! فاصله بین ورود و خروج من از آمریکا 20 روزه یعنی بلیط برگشتم 20 روز بعد از رفتم خواهد بود.
    2- آیا میشه برای زمان ترانزیت تو بحرین هتل یا ویزای ترانزیت برای ورود به شهر از گلف ایر تقاضا کرد؟ موقع رفت فاصله پروازهام 6 ساعت و موقع برگشت 8/5 ساعته. با توجه به استاپ 7 ساعته تو لندن مخصوصا موقع برگشت واقعا به اون هتل احتیاج خواهم داشت. اگه میشه چطور باید اینکارو بکنم؟
    3- آیا به جای 2 چمدان 23 کیلویی که برای هر نفره میشه یه چمدون 30 کیلویی و یکی مثلا 10 کیلویی برد؟

Junior Member

جناب پیرسون عزیز
    با سلام، من برای اواخر آگوست قصد خرید بلیط یک طرفه با ترکیش از شیکاگو به تهران را دارم که در این رابطه چند سوال داشتم:
    1- آیا این بلیط را می توان از ایران نیز خریداری کرد یا باید آن را حتما از آمریکا خریداری کنم؟
    2- اگر بلیط از ایران قابل خریداری هست خرید آن از ایران ارزانتر است یا از آمریکا به صورت آنلاین؟
    3- آیا پیشنهاد دیگری در این زمینه برای من دارید؟
    با سپاس فراوان
    ضمنا پارسال نیز به هنگام آمدن از ایران به آمریکا، راهنمایی های ارزنده شما به من بسیار کمک کرد که از این بابت هم سپاسگزارم.

سلام و احترام خدمت همه دوستان، علی الخصوص جناب پیرسون،

بنده انشالله در آگوست عازم بوستون هستم. با سرچی که تو سایت cheapoair.com زدم دو تا گزینه ارزون وجود داره:

1-گالف ایر 676$
    2- ترکیش ایرلاین 791$

ضمن این که گالف ایر فقط 15 آگوست پرواز داره به بوستون! می خواستم ببینم گالف ایر چطوره؟ خوبه؟ به نظرتون ترکیش به صرفه تره یا گالف ایر؟ در کل هر پیشنهاد و مشورتی بدید ممنونم.

Junior Member

سلام آقای پیرسون
    می‌شه لطفا بفرمایید بهترین گزینه برای شهر آستین در تگزاس چیه؟ می‌خوام port of entry واسه سوال ویزا بنویسم

Junior Member

درود بر پیرسون عزیز
    لطف می کنید بفرمایید برای اواخر جون از تهران به نیوآرک رفت و اواخر سپتامبر برگشت ار تورنتو به تهران چه پروازی مناسبه برای دو نفر بالای 65 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_aut نمایش پست ها
    سلام.
    اول تشکر میکنم از دوستان و مظالب مفیدشون، مخصوصا آقای پیرسون که به همه کمک میکنن. من چند روزه میخوام بلیط رزرو کنم ولی به دلایلی هنوز تاریخهام دقیق نشدن، و اما سوالهام:

1- پرواز گلف ایر که استاپ تو بحرین و لندن داره، موقع برگشت از آمریکا هم مشکلی از لحاظ ویزا تو لندن نیست؟ چون خوندم که اگه ویزای آمریکا داشته باشی مشکلی نیست ولی منطقا موقع برگشت ما دیگه ویزای آمریکا نداریم! فاصله بین ورود و خروج من از آمریکا 20 روزه یعنی بلیط برگشتم 20 روز بعد از رفتم خواهد بود.
    2- آیا میشه برای زمان ترانزیت تو بحرین هتل یا ویزای ترانزیت برای ورود به شهر از گلف ایر تقاضا کرد؟ موقع رفت فاصله پروازهام 6 ساعت و موقع برگشت 8/5 ساعته. با توجه به استاپ 7 ساعته تو لندن مخصوصا موقع برگشت واقعا به اون هتل احتیاج خواهم داشت. اگه میشه چطور باید اینکارو بکنم؟
    3- آیا به جای 2 چمدان 23 کیلویی که برای هر نفره میشه یه چمدون 30 کیلویی و یکی مثلا 10 کیلویی برد؟
    1. نه مشكلي نداريد به شرط اينكه تاريخ انقضاي ويزاي آمريكاتون بعد از تاريخ پروازتون باشه
    2. به ايراني ها ويزا نميدن متاسفانه تا بتونيد از هتل استفاده كنيد
    3. روي بعضي از ارلاينز هاي اين ممكنه هست مثل امارت ولي قطري قبول نمي كند روي گالف ار من تجربه ايي ندارم ولي احتمالن به خاطر اينكه تيكه پرواز اروپا به امريكاتون با امريكن آپريت ميشه قبول نكنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Behvarz نمایش پست ها
    جناب پیرسون عزیز
    با سلام، من برای اواخر آگوست قصد خرید بلیط یک طرفه با ترکیش از شیکاگو به تهران را دارم که در این رابطه چند سوال داشتم:
    1- آیا این بلیط را می توان از ایران نیز خریداری کرد یا باید آن را حتما از آمریکا خریداری کنم؟
    2- اگر بلیط از ایران قابل خریداری هست خرید آن از ایران ارزانتر است یا از آمریکا به صورت آنلاین؟
    3- آیا پیشنهاد دیگری در این زمینه برای من دارید؟
    با سپاس فراوان
    ضمنا پارسال نیز به هنگام آمدن از ایران به آمریکا، راهنمایی های ارزنده شما به من بسیار کمک کرد که از این بابت هم سپاسگزارم.
    سلام
    1. بله ميتونيد از ايران بخريد
    2. قيمت رياليش روي كلاس S توركيش 2/5 ميليون تومن هست خودتون ميتونيد مقايسه قيمت انجام دهيد

نقل قول نوشته اصلی توسط EhMoo نمایش پست ها
    سلام آقای پیرسون
    می‌شه لطفا بفرمایید بهترین گزینه برای شهر آستین در تگزاس چیه؟ می‌خوام port of entry واسه سوال ویزا بنویسم

چه تاريخ
    پورت آو اينتري تون به هر حال خود آستين نمي تونه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط bubakus نمایش پست ها
    درود بر پیرسون عزیز
    لطف می کنید بفرمایید برای اواخر جون از تهران به نیوآرک رفت و اواخر سپتامبر برگشت ار تورنتو به تهران چه پروازی مناسبه برای دو نفر بالای 65 سال
    درود
    احتمالن توركيش مناسب ترين هست ولي به JFK پرواز داره نه به EWR

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1. نه مشكلي نداريد به شرط اينكه تاريخ انقضاي ويزاي آمريكاتون بعد از تاريخ پروازتون باشه
    2. به ايراني ها ويزا نميدن متاسفانه تا بتونيد از هتل استفاده كنيد
    3. روي بعضي از ارلاينز هاي اين ممكنه هست مثل امارت ولي قطري قبول نمي كند روي گالف ار من تجربه ايي ندارم ولي احتمالن به خاطر اينكه تيكه پرواز اروپا به امريكاتون با امريكن آپريت ميشه قبول نكنند
    ممنون و ببخشید بابت پرچونگی من! می دونید منظورم این بود که با توجه به اینکه ویزای ما سینگل اینتری هست، حتی اگه زمان ویزا هم باقی مونده باشه، بازم با اولین خروج از آمریکا ویزا باطل میشه. میخواستم مطمئن بشم که حتی با وجود این مشکلی نباشه. اصلا از دوستان و آشنایان کسی بوده با ویزای سینگل و گلف ایر رفت و برگشت داشته باشه و توو لندن موقع برگشت استاپ داشته باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)