نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 993 از 1383 نخستنخست ... 493893943983984985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310431093 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,921 تا 9,930 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_ze نمایش پست ها
    میدونین اگه بخوام عوض یک چمدون ۲۳ کیلویی دو تا ببرم جریمش چقدر میشه؟ میخوام ببینم به صرفه تره همین پرواز رو بگیرم بعد جریمه چمدون بدم یا اینکه از خود آلیتالیا بگیرم که ۳۰۰ دلار گرونتره به جاش دو چمدونس؟
    جريمه بار دومش 100 دلار هست

Junior Member

سلام
    من هم اگر ویزام به موقع برسه قصد دارم برای 21 اگوست بوستون باشم. اگر در مورد گرفتن بلیط جای مناسبی پیدا کردید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Harvard2018 نمایش پست ها
    سلام
    من 21 آگوست باید بوستون باشم. چه ایرلاین هایی به آدم کمردرد نمیده؟ من با ترکیش ایرلاین یه بار رفتم ترکیه واااااااااااااقعا افتضاح بود.
    قیمت زیاد مهم نیست.
    ترجیحا ترانزیت طولانی نباشه و استاپاش حداقل باشه.
    ممنون از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy

نقل قول نوشته اصلی توسط rahimism نمایش پست ها
    سلام
    من هم اگر ویزام به موقع برسه قصد دارم برای 21 اگوست بوستون باشم. اگر در مورد گرفتن بلیط جای مناسبی پیدا کردید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    تو سایت ترکیش ایر بلیت اکونومی ١٧٠٠ دلار بود, بیزنس ١٤٢٠ دلار. من اینو گرفتم. بلیت ارزونتر هم گیر میاد اما استاپ بیشتر داره و ایرلاین باید عوض کنید البته تا جایی که اطلاع دارم.
    ساعت ٨:٢٠ راه میوفتم. حدود ١٠ میرسم استانبول و بعد از ٣ ساعت ترانزیت از اونجا میرم بوستون. اگه تاخیر نداشته باشه ساعت ١٧ میرسم اونجا.

Junior Member

سلام.
    من یه بلیط خریدم که کنسلی اش رایگانه.میخوام یه بلیط دیگه هم بگیرم که اگه شد زودتر برم.تا کی میتونم رزرو داشته باشم بلیط رو (که بعدش هزینه رو پرداخت کنم)؟
    یعنی تا چه مدت میشه یه بلیط رو رزرو داشت؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط applyh نمایش پست ها
    سلام.
    من یه بلیط خریدم که کنسلی اش رایگانه.میخوام یه بلیط دیگه هم بگیرم که اگه شد زودتر برم.تا کی میتونم رزرو داشته باشم بلیط رو (که بعدش هزینه رو پرداخت کنم)؟
    یعنی تا چه مدت میشه یه بلیط رو رزرو داشت؟
    ممنونم
    بستگی به ایرلاینتون داره ولی معمولاً زیاد نیست نهایتاً 3-4 روزه رزرو میمونه
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

سلام دوستان.. به راهنمايي فوري احتياج دارم.در مورد زمان ترانزيت در فرودگاه فيلادلفيا آيا ٢ ساعت زمان براي كارهاي immigration كافيه؟ من با همسر و فرزندم عازم هستيم... و پرواز بعديمون شارلوته... اگر زمان كمه بايد پروازم رو عوض كنم؟ جريمه تعلق ميگيره؟در مورد بار پرواز قطري نميشه بجاي دو چمدان ٢٣ كيليويي يك چمدان ٣٥ كيليويي براي هر نفر برد؟؟ بين هر پرواز بارها رو تحويل ميگيريم و خودمون دوباره تحويل بار ميديم؟؟ يا خودشون اينكارو ميكنن؟؟ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eesa_eesa نمایش پست ها
    سلام دوستان.. به راهنمايي فوري احتياج دارم.در مورد زمان ترانزيت در فرودگاه فيلادلفيا آيا ٢ ساعت زمان براي كارهاي immigration كافيه؟ من با همسر و فرزندم عازم هستيم... و پرواز بعديمون شارلوته... اگر زمان كمه بايد پروازم رو عوض كنم؟ جريمه تعلق ميگيره؟در مورد بار پرواز قطري نميشه بجاي دو چمدان ٢٣ كيليويي يك چمدان ٣٥ كيليويي براي هر نفر برد؟؟ بين هر پرواز بارها رو تحويل ميگيريم و خودمون دوباره تحويل بار ميديم؟؟ يا خودشون اينكارو ميكنن؟؟ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد...
    احتمالا کمه! توصیه میشه 3 ساعت زمان در نقطه ورود به امریکا در نظر بگیرید. تعویض کردن یا نکردن بستگی به خودتون داره. ممکنه ریسک بکنید و با 2 ساعت هم برسید. برای تعویض هم احتمال زیاد باید جریمه بدین مگر اینکه بلیطتون روی کلاس های گرون felexible باشه. باید fare rules بلیطتون رو بخونید.
    چمدون هم خیر. هر بسته 23 کیلو بیشتر نباید باشه. (حداکثر 32 کیلو با پرداخت جریمه). بارها خودشون منتقل میشن در ترانزیت. شما در نقطه ورود به امریکا (PHL در مورد شما) تحویل میگیرین و از گمرک رد میکنین و دوباره تحویل میدین.

فرودگاه دیترویت (port of entery) دو و نیم ساعت در ساعت 3 بعد از ظهر قبل از پرواز بعدی کافیه؟ یا ریسکی حساب میشه؟(بعدیش 5ونیم ساعت بعد).کلا فرودگاه شلوغی حساب میشه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    فرودگاه دیترویت (port of entery) دو و نیم ساعت در ساعت 3 بعد از ظهر قبل از پرواز بعدی کافیه؟ یا ریسکی حساب میشه؟(بعدیش 5ونیم ساعت بعد).کلا فرودگاه شلوغی حساب میشه؟
    فرودگاه ديترويت فرودگاه شلوغيه. احتمالا دو ساعت و نيم بايد كافي باشه بنا بر تجربه بقيه دوستان. ولي اگه اون پرواز ديگه انقدر دير نيست كه آخر شب برسيد به مقصد نهايي مي تونيد همون رو بگيريد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

کسی تجربه بالای 8 ساعت ترانزیت توی فرودگاه دوحه رو داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)