صفحه 12 از 44 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

دوستان من خیلی فوری احتیاج به راهنمایی دارم. اگر دوستانی بتونن بهم کمک کنند سپاسگزار خواهم بود.

من GRE ندارم و وفتش رو هم ندارم بدم. TOEFL 610 دارم که تا اردیبهشت 91 اعتبار داره. و TWE 4.0 و فقط یک کنفرانس و بدون مقاله ISI
    فوق عمران مدیریت ساخت دارم از علم و صنعت و شاگرد اول هم بودم. زمستان 87 هم فارغ التحصیل شدم با معدل 18.10 همون زمان اقدام کردم برا سه دانشگاه کانادا ( با قانون قبلی کانادا بعد از یک سال ار اقامت دانشجویی می شد درخواست مهاجرت کرد که این قانون عوض شد و من هم درگیر کار شدم و انگیزم رو از دست دادم البته اون سه دانشگاه هم اساتیدی که باهاشون در ارتباط بودم فول فاند بهم ندادن و این هم دلیل دیگری شد که بی خیال شدم و همینطور مشکلات خانوادگی که برام پیش آمد) الان هم 33 سالم هست.

حالا و در این فرصت کوتاهی که از اعتبار تافلم مونده جایی رو میشناسید بتونم برا فول فاند اقدام کنم؟

سلام . دانشگاهی رو میشناسید که برای مستر تو رشته های مالی پذیرش بده ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دیپلم معماری

سلام توی سوئیس دانشگاهی به زبان ایتالیایی هم وجود داره؟ اگه هست اسم دانشگاه رو بگید

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyar_13 نمایش پست ها
    سلام توی سوئیس دانشگاهی به زبان ایتالیایی هم وجود داره؟ اگه هست اسم دانشگاه رو بگید
    درود

بله,
    معروف ترین دانشگاه ایتالیایی سوئیس:
    L'Università della Svizzera italiana
    We are always getting ready to live but never living

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    درود

بله,
    معروف ترین دانشگاه ایتالیایی سوئیس:
    L'Università della Svizzera italiana
    سلام دوست عزیز. می خواستم ببینم شما در مورد این دانشگاه اطلاعی دارید؟ سطح علمی این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های سوییس چطوره؟ من برای دوره مستر informatics در این دانشگاه قصد دارم اپلای کنم. ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

با تشکر.

سلام
    من ليسانس عمران از دانشگاه چمران دارم.
    چند سالي تو يه شرکت ايراني سوئسي کار کردم که راجع به يک تکنولوژي خاص کار ميکنه.
    کسي ميتونه منو راهنمايي کنه که آيا اين موضوع ميتونه برگ برنده اي براي من باشه يا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamsarfaraz نمایش پست ها
    سلام
    من ليسانس عمران از دانشگاه چمران دارم.
    چند سالي تو يه شرکت ايراني سوئسي کار کردم که راجع به يک تکنولوژي خاص کار ميکنه.
    کسي ميتونه منو راهنمايي کنه که آيا اين موضوع ميتونه برگ برنده اي براي من باشه يا نه؟
    درود
    اگر بتونید open position مربوط به همون تکنولوژی خاص یا مرتبط با اون رو در یکی از دانشگاه های سوئیس پیدا کنید قطعا امتیاز خوبی محسوب میشه! چون تکنولوژی نیاز به کار عملی و تجربه داره تا بتونه پیشرفت کنه و سوئیسی ها هم در امر پذیرش به تجربه قبلی و مرتبط خیلی بها می دند من این موضوع رو در برخی از مصاحبه های اساتید دانشگاه های سوئیس با متقاضیان فهمیدم و گاهی اوقات خودشون اهمیت این موضوع رو متذکر می شوند.
    We are always getting ready to live but never living

سلام دوستان من فوق گیاهپزشکی گرایش بیماری شناسی(رتبه 2 کارشناسی ارشدودانشگاه سراسری) دارم. هرچی سرچ کردم به نتیجه نرسیدمو کسی دانشگاهی در سوییس که رشته کشاورزی وگرایش منو داشته باشه میشناسه و ممنون میشم کمک کنید.درضمن انگلیسی زبان

Junior Member

سلام به همگی،
    من برای تز فوق لیسانسم از دانشگاه Zurich, و از katholieke Universiteit Leuven، Belgium پذیرش گرفتم. رشته ام هم بیولوژی هستش. کسی میتونه کمکم کنه برای انتخاب؟ مرددم و زمانم هم خیلی کمه!
    ممنون پیشاپیش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rai نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من برای تز فوق لیسانسم از دانشگاه Zurich, و از katholieke Universiteit Leuven، Belgium پذیرش گرفتم. رشته ام هم بیولوژی هستش. کسی میتونه کمکم کنه برای انتخاب؟ مرددم و زمانم هم خیلی کمه!
    ممنون پیشاپیش.
    رشته بایولوژی و اقتصاد دانشگاه زوریخ توی اروپا همیشه جز چهارتای اول (خیلی سالها هم اول میشه). خود سوییس هم خیلی بهتر از بلژیک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)