صفحه 12 از 47 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

سلام دوستان. من میخام برا ارشد اقدام کنم لطف میکنید راهنمایی کنید برا کدوم دانشگاهها و چه رشته ایی شانس پذیرش دارم:
    کارشناسی الکترونیک دانشگاه ازاد معدل 13 سال 88 تموم کردم و سن 28
    8تا مدرک فنی حرفه ای در زمینه برق با تاییدسازمان جهانی کار که کلا حدود 2500ساعت اموزش میشه (ابزار دقیق-plc- -avr- روباتیک-طراحی سیستمهای خورشیدی- برق صنعتی- برق ساختمان درجه 1- طراحی سیستمهای هوشمند امنیتی) دارم
    الان برا ایلتس میخونم ک حدود 6 هستم
    چند جا کار کردو میتونم 3و4سال سابقه بدون بیمه از1و2شرکت خوب بگیرم
    شاید تا قبل از اپلای 1 روبات برا مسابقات اماده کنم
    حدود 30-35هزاردلار میتونم هزینه کنم
    اگه کشورهای دیگه (اروپا) هم اطلاع دارید یا هر نظرو راهنمایی دیگه هم باشه ممنون میشم

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

دوستان من خیلی فوری احتیاج به راهنمایی دارم. اگر دوستانی بتونن بهم کمک کنند سپاسگزار خواهم بود.

من GRE ندارم و وفتش رو هم ندارم بدم. TOEFL 610 دارم که تا اردیبهشت 91 اعتبار داره. و TWE 4.0 و فقط یک کنفرانس و بدون مقاله ISI
    فوق عمران مدیریت ساخت دارم از علم و صنعت و شاگرد اول هم بودم. زمستان 87 هم فارغ التحصیل شدم با معدل 18.10 همون زمان اقدام کردم برا سه دانشگاه کانادا ( با قانون قبلی کانادا بعد از یک سال ار اقامت دانشجویی می شد درخواست مهاجرت کرد که این قانون عوض شد و من هم درگیر کار شدم و انگیزم رو از دست دادم البته اون سه دانشگاه هم اساتیدی که باهاشون در ارتباط بودم فول فاند بهم ندادن و این هم دلیل دیگری شد که بی خیال شدم و همینطور مشکلات خانوادگی که برام پیش آمد) الان هم 33 سالم هست.

حالا و در این فرصت کوتاهی که از اعتبار تافلم مونده جایی رو میشناسید بتونم برا فول فاند اقدام کنم؟

سلام دوستان من فوق گیاهپزشکی گرایش بیماری شناسی(رتبه 2 کارشناسی ارشدودانشگاه سراسری) دارم. هرچی سرچ کردم به نتیجه نرسیدمو کسی دانشگاهی در سوییس که رشته کشاورزی وگرایش منو داشته باشه میشناسه و ممنون میشم کمک کنید.درضمن انگلیسی زبان

Junior Member

سلام به همگی،
    من برای تز فوق لیسانسم از دانشگاه Zurich, و از katholieke Universiteit Leuven، Belgium پذیرش گرفتم. رشته ام هم بیولوژی هستش. کسی میتونه کمکم کنه برای انتخاب؟ مرددم و زمانم هم خیلی کمه!
    ممنون پیشاپیش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rai نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من برای تز فوق لیسانسم از دانشگاه Zurich, و از katholieke Universiteit Leuven، Belgium پذیرش گرفتم. رشته ام هم بیولوژی هستش. کسی میتونه کمکم کنه برای انتخاب؟ مرددم و زمانم هم خیلی کمه!
    ممنون پیشاپیش.
    رشته بایولوژی و اقتصاد دانشگاه زوریخ توی اروپا همیشه جز چهارتای اول (خیلی سالها هم اول میشه). خود سوییس هم خیلی بهتر از بلژیک

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان
    کسی در مورد دانشگاه برن اطلاعی داره؟ می دونه شرایط پذیرشش چیه؟چه زبانی رو برای مقطع مستر و علوم کامپیوتر می خواد؟

سلام دوستان من فوق گیاهپزشکی گرایش بیماری شناسی(رتبه 2 کارشناسی ارشدودانشگاه سراسری) دارم. هرچی سرچ کردم به نتیجه نرسیدمو کسی دانشگاهی در سوییس که رشته کشاورزی وگرایش منو داشته باشه میشناسه و ممنون میشم کمک کنید.درضمن انگلیسی زبان

Junior Member

<سلام به همه دوستان<
    آیا با این شرایطی که من دارم امید به پذیرش و فاند میتونم داشته باشم؟(اگه آره ممنون میشم دانشگاهی رو هم بهم پیشنهاد بدید و راهنماییم بکنید)
    -لیسانس مهندسی کشاورزی_آب از دانشگاه دولتی امام خمینی قزوین
    -فوق لیسانس مهندسی سازه های آبی از دانشگاه تبریز با معدل 98/16
    6-تا مقاله داخلی
    -دارم واسه مقاله ISI هم اقدام میکنم
    -یه چکیده پذیرفته شده در کنفرانس River flowدارم و احتمالا یک کنفرانسی خارجی هم پذیرش بگیرم
    مدرک زبان انگلیسی ندارم اما میخوام اقدام کنم و زبانمم بد نیست
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط elham ghasemi نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم به دانشگاه ژنو نگاهی بندازید، گویا در رشته های مربوط به گیاه شناسی هم کار میکنند ولی مطمئن نیستن انگلیسی باشه
    خنک آن قماربازی که بباخت هرآنچه بودش،
    بنماند هیچش الا هوس قماری دیگر

Junior Member azad111 آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    رشته من معماری هست. معدل لیسانس 15.5 و معدل ارشد 17.2 هست و 2 سال سابقه کار دارم و یک مقاله در کنفرانس خارجی دارم لطفا من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس بورس و فاند دارم
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)