صفحه 13 از 47 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

نقل قول نوشته اصلی توسط azad111 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    رشته من معماری هست. معدل لیسانس 15.5 و معدل ارشد 17.2 هست و 2 سال سابقه کار دارم و یک مقاله در کنفرانس خارجی دارم لطفا من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس بورس و فاند دارم
    خیلی ممنون
    ببينيد دوتا دانشگاه تاپ داره سوييس يكيشون كه خيلي وحشتناكه سخت گيريش اي تي اچ.بايد از دوستان باتجربه بپرسيد.ولي به نظرم شانس داريد توي دانشگاههاي ديگه.معدلتونم كه خوبه،سابقه كار هم كه داريد و مقاله.منتهي باز تعداد مقاله رو بايد بررسي كنيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام من میخوام برای مستر در دانشگاه لوزان (دانشگاه لوزان. نه EPFL) اقدام کنم. تو لیست مدارک گفته کپی تایید شده مدرک و ریزنمرات. کجا باید تایید کنه؟ همین تایید مترجم رسمی و اینا رو قبول داره یا باید حتما سفارت سوییس تایید کنه؟

Junior Member aghsajjy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering, Politecnico di Milano

سلام بچه ها
    کسی راجع به دانشگاه زوریخ (university of zurich) اطلاعاتی داره؟

کسی می دونه چقدر سخت گیری می کنن؟
    من دوست دارم اپلی کنم اما واقعا اپلیکیشن فی بالایی داره و می خوام اگه زیاد سخت گیری نمی کنن و حداقل شانسی برای اقدام دارم اپلی کنم.

لیسانس فناوری اطلاعات دارم- اما زمینه کاریم هوش مصنوعیه و می خوام توی این زمینه ادامه بدم ... معدلمم یکم پایینه (15) اما ۶ ماه کار توی شرکت - 2 سال کار توی آزمایشگاه دانشگاه- مقاله آی اس آی و ژورنال معتبر هم دارم با یه سری چیزهای دیگه... که یکم رزوممو قوی می کنه.

می شه راهنماییم کنید که اپلی کنم یا نه؟
    مرسی

سلام من میخوام برای دکترای مالی برای Universität Basel اقدام کنم چون موضوع پایان نامه ارشدم رو توی گروه مالی اون دانشگاه به صورت تخصصی دنبال می کنندو من هم برای پایان نامه ام دنباله روی تحقیقات گروه اونا بودم. ولی مثل اینکه این دانشگاه کلا آلمانی زبانه! یعنی نمی شه با مدرک آیلتس برای اونجا اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    درود

بله,
    معروف ترین دانشگاه ایتالیایی سوئیس:
    L'Università della Svizzera italiana
    سلام دوست عزیز. می خواستم ببینم شما در مورد این دانشگاه اطلاعی دارید؟ سطح علمی این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های سوییس چطوره؟ من برای دوره مستر informatics در این دانشگاه قصد دارم اپلای کنم. ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

با تشکر.

سلام دوست عزیز. من میخوام برای دکترای TESOL آموزش زبان انگلیسی اقدام کنم. ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید.

معدلم 17 هستش. بورس میخوهم.

سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

من دانشجو کارشناسی ارشد آزاد کرج مهندسی مواد هستم پروژه من درباره نانوکامپوزیت های زمینه فلزی با روش آلیاژ سازی مکانیکی است (چه دانشگاه هایی در این زمینه کار می کنند) اصلا شانس گرفتن فاند رو دارم
    معدل لیسانس 16.73 معدل فوق لیسانس 16.82(بدون پروژه)
    دو مقاله ISI(یکی از دوره لیسانس و دیگری فوق لیسانس) البته دو مقاله دیگر هم دارم می نویسم ولی شما کلا همین دوتا رو حساب کنید
    دو مقاله کنفرانسی بین المللی
    IELTS=7

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

سلام دوستان. بچه هایی که اطلاع دارن کمک کنن:
    1.لیسانس برق قدرت سراسری(2.GPA:14) دو سال آخرGPA:15.3))
    2.ثبت 2 نرم افزار کاربردی مرتبط با رشته برق قدرت و الکترونیک()
    2.3سال سابقه کاری مرتبط
    4.بافرض ریکام قوی (رئیس دانشگاه)و سی وی قوی(از نظر انجام پروژههای عملی مرتبط مثل رباتیک)
    5.آیلتس فعلا 6 شما 6.5 در نظر بگیرید
    6.آلمانی متوسط رو به پائین
    برای رشته های برق قدرت ،الکترونیک،رباتیک شانس قبولی داریم اگه آره کجا؟اگرم نه جونتون سلامت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
    4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
    1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
    ارائه 1 پوستر در کنفرانس
    آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
    تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
    یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
    سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
    واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
    و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
    با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن
    من دنبال دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت میگردم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز

رزومه شما در مجموع خوب به نظر میاد. رزومه دو تا دوست دیگه هم همینطور ولی چون رشته شما به من نزدیکتره کامنت شما رو جواب میدم. اصولا من اطلاعی از دانشگاه های رایگان یا ارزون یا با بورس راحت ندارم و میدونم که اگر وجود خارجی داشته باشند، زیاد نیستند. منتها با توجه به رزومه شما (و دوتا دوست دیگه) بهتون پیشنهاد میکنم اپلای کنید. اصولا پروسه گرفتن پذیرش، پروسه طولانی و پرفراز و نشیبیه که علاوه بر داشتن رزومه مناسب (که فکر میکنم شماها دارید) نیاز به پیگیری خیلی زیاد، گشتن خیلی زیاد تو اینترنت و دانشگاههای مختلف، ارسال ایمیل های خیلی زیاد به اساتید و امیدواری خیلی زیاد داره. با انرژی کارتون رو شروع کنید و مابقی رو به خدا بسپرید. یه نکته دیگه اینکه بهتره روی دانشگاه خاصی حساب باز نکنید که در صورت رد شدن، ناامید بشید.

به امید شنیدن خبرهای خوب از شما

موفق باشید
    راست میگویند که سرد است،
    آن جا که وطن نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)