صفحه 17 از 47 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    دوستان در دانشگاه های سوئیس تدریس به زبان انگلیسی هستش؟هزینه ارشد چقدر میشه؟بعد از گرفتن ارشد در سوئیس میتونیم مستقیما بریم دکترا و بعد از اتمام تحصیل اقامت بگیریم؟
    دوست عزیز این کاملا به رشته و دانشگاه بستگی داره باید بررسی کنید ببنید کدم دانشگاه رشته شما رو به انگلیسی ارائه میدن چون دانشگاه های آلمانی و فرانسه زبان هم دارن.
    هزینه داشگاه هم بازم به دانشگاهی که انتخاب می کنی بستگی داره ولی اکثرا حدود 500 فرانک در ترم می گیرن.

برای دکترا هم که باید دنبال استاد و پوزیشن گشت ولی مشکلی نداره.
    برای اقامت هم که در حیطه من نیست.

موفق و سربلند باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    دوست عزیز این کاملا به رشته و دانشگاه بستگی داره باید بررسی کنید ببنید کدم دانشگاه رشته شما رو به انگلیسی ارائه میدن چون دانشگاه های آلمانی و فرانسه زبان هم دارن.
    هزینه داشگاه هم بازم به دانشگاهی که انتخاب می کنی بستگی داره ولی اکثرا حدود 500 فرانک در ترم می گیرن.

برای دکترا هم که باید دنبال استاد و پوزیشن گشت ولی مشکلی نداره.
    برای اقامت هم که در حیطه من نیست.

موفق و سربلند باشید.
    من رشتم معماری هستش،میخواستم بدونم که اصلا ارزش داره که ارشد و دکترا تو سوئیس بگیرم؟کمک هزینه میده؟هزینه ماهانش؟....

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من رشتم معماری هستش،میخواستم بدونم که اصلا ارزش داره که ارشد و دکترا تو سوئیس بگیرم؟کمک هزینه میده؟هزینه ماهانش؟....
    من از رشته شما هیچ اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که یادم هست اتریش و اسپانیا برای معماری خوب بودن حالا این که رشته شما در سوییس وضعش چطور هست و ارزش خوندن داره یا نه رو خودتون باید ببینید یا از دوستان هم رشته خودتون سوال کنید.
    اما به طور کلی میشه گفت سوییس از نظر آموزشی و دانشگاهی در سطح قابل قبولی هست و مدارکش بسیار معتبر هست.
    تا اونجا که من می دونم برای مقطع ارشد هیچ بورسی تعلق نمیگره البته بازم خودتون ببینید.
    اکثر شهر هایی که من نگاه کردم 1400فرانک یا 1100 دلار امریکا بوده به جز دو شهر تاپش که خیلی بیشتر بود.

سرافراز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    من از رشته شما هیچ اطلاعی ندارم ولی تا اونجایی که یادم هست اتریش و اسپانیا برای معماری خوب بودن حالا این که رشته شما در سوییس وضعش چطور هست و ارزش خوندن داره یا نه رو خودتون باید ببینید یا از دوستان هم رشته خودتون سوال کنید.
    اما به طور کلی میشه گفت سوییس از نظر آموزشی و دانشگاهی در سطح قابل قبولی هست و مدارکش بسیار معتبر هست.
    تا اونجا که من می دونم برای مقطع ارشد هیچ بورسی تعلق نمیگره البته بازم خودتون ببینید.
    اکثر شهر هایی که من نگاه کردم 1400فرانک یا 1100 دلار امریکا بوده به جز دو شهر تاپش که خیلی بیشتر بود.

سرافراز باشید.
    من هدفم بیشتر گرفتن اقامت و مجوز برای دفتر معماری هستش.حالا برای دکترا بورس بده هستن؟یامثل سوئد رقابتیه؟مردمشون ما رو به چشم یه خارجی میبینن؟

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من هدفم بیشتر گرفتن اقامت و مجوز برای دفتر معماری هستش.حالا برای دکترا بورس بده هستن؟یامثل سوئد رقابتیه؟مردمشون ما رو به چشم یه خارجی میبینن؟
    سوییسی ها کمتر به چشم خارجی به مردم کشور دیگه نگاه می کنند. در کل رفتار بهتری دارن.
    من برای دکترا اطلاعاتم خیلی محدود هست چون می خوام برای مستر اقدام کنم. برای دکترا به روزمه شما بستگی داره مقاله، نمره زبان ، معدل و بسیاری موارد دیگه.

Junior Member

لام
    من دانشجوی جغرافیای دانشگاه تهران هستم
    معدل: 16.15
    و هنوز نمره زبان نگرفتم.. در اصل زیاد تو فکر خارج رفتن نبودم. اما متسافانه امسال ستاره دار شدم. به دلایل سیاسی. . می خواستم بدونم با توجه به دانشگاه و معدل و اگر نمره زبان خوبی هم کسب بکنم. امکان گرفتن بورس تحصیلی برایم وجود دارد؟ با آن بورس می توانم یک زندگی دانشجویی داشته باشم یا باید حتما برخی هزینه ها را خودم متقبل بشوم... ممنون از راهنمایی شما

Junior Member davooddayyany آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- آزاد کرج

درود بر همگی
    کسی راجع به رشته مهندسی مواد اطلاعات داره. دانشگای با رنک بالا این رشته رو برای PHD داره در ضمن با دانشگاه آزاد که مشکلی ندارند برای بورسیه
    باد می وزد می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی، هم آسیاب بادی انتخاب با توست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing, University of Otago

سلام دوستان

کسی در مورد پذیرش در رشته مدیریت گرایش بازاریابی در دانشگاههای سوئیس اطلاعاتی داره؟
    مثلا با معدل ارشد 18.2 از دانشگاه غیر انتفاعی رشته MBA و شرایط زیر شانس گرفتن فاند وجود داره:

2 تا مقاله آی اس آی
    دو تا ترجمه کتاب و یک کتاب تالیفی
    دو تا ریکامندیشن عالی از اساتید دانشگاه تهران
    مقاله علمی پژوهشی
    نمره تافل بالای 90
    چند سال سابقه کار در دانشگاه

ممنون از لطفتون

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

دوستان در سویس برای مستر مهندسی صنایع به زبان انگلیسی آیا دانشگاهی وجود داره؟
    >>>

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    چرا فروم سوئیس اینقدر خلوت شده !!؟
    دوستان کسی را می شناسید که برای EPFL اقدام کرده باشه !؟
    کسانی که تونستن پذیرش بگیرن با فاند ، مشخصاتشون چجوری بوده !؟
    در کل EPFL با چه مشخصاتی پذیرش میده !؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)