صفحه 2 از 47 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Junior Member

پیش فرض دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

سلام .من می خواستم بمپرسم آیا شما برای دانشگاه در besel درس موخونید و پذیرش گرفتید میشه اگه اطلاعاتی در این زمینه بدید که در چه دانشگاهی و چه شرایطی برای پذیرش هست.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ادامه تحصیل در سوئیس

سلام. من یه offer از EPFL سوئیس گرفتم که salary ش سالانه 50000CHF بود و حدود 20-25 % اش رو باید برای tax کم می کردی (می شد در حدود ماهی 3300CHF). این 4000 ای که شما نوشتین برای ماهه؟ اگه منظورتون ماهی 4000CHF اه که برای زندگی خیلی هم زیاده! فکر کنم ماهی 2000CHF برای زندگی عالی کافی باشه.

Junior Member

Those students who get 4000 CHF should teach. If you get 3300CHF/month I would say it is normal for a PhD student.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Accomodation Switzerland

Here is my short CV:

BSc Azad University GPA 16.57, Computer Science(Software Eng-
    MSc Chalmers University of tech 4.67 /5 , Bioinformatics, Sweden-
    Internship and Research colaboration New Zealand Bioinformatics Institute, University of Auckland-
    Currently doing PhD, Swiss Institute for Bioinformatics - University of Basel-

I dont know exactly which programs are available for international students but I think most of them are given in German. I personaly applied via Swiss Institute for Bioinformatics's website - Job Opening
    www.isb-sib.ch

If you are looking for PhD positions I would say it is not bad to take a look at this website
    http://www.telejob.ch/telejob/offers.xml

Although I dont know exactly what kind of information you are looking for

Junior Member

مي شه بگين deadline اپلاي براي EPFL و ETH براي دوره دكتري كيه؟
    اصلا روند اپلاي چه جوريه؟ اول بايد استاد پيدا كنم؟

برا باسل یا زوریخ مخصوصا در رشته های علوم طبیعی بورسهای خیلی خوبی وجود داره ، اما از اونجایی که حتی آمریکاییها علاقه زیادی به ادامه تحصیل در سوئیس دارند رقابت خیلی سخته...
    در فیلدهای مرتبط با کامپیوتر یه دانشگاه هست که رئیس دپارتمان کامپیوترش ایرانیه ، "دکتر مهدی جزایری " که کتاب معروفی هم در Software Engineering داره.
    این دانشگاه "Universita della Svizzera italiana" نام داره و برا پذیرش میتونید با کریستینا زانتی تماس بگیرید: cristina.zanetti@lu.unisi.ch و تلفنش هست 0041586664690 و آدرس وب هست: www.unisi.ch/informatica
    اینجا به دانشگاه لوگانو هم معروف هست"University of Lugano" که من سال قبل پذیرش گرفتم ولی فاند ماند خبری نبود و نشد که attend کنم.
    هزینه ها در سوئیس وحشتناکه، فقط اگه بچه مایه دار هستید به فکرش بیافتید. تازه میتونید تو ایتالیا خونه اجاره کنید و کلاسهاتون رو برید سوئیس، چون شهرش 7 کیلونتر تا مرز ایتالیا فاصله داره!!! حال میده نه؟.. موفق باشید
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

Uni Basel and ETH Zurich give good salaries for Life Science and Biomedical Engineering fields because there are a lot of giant Pharmaceuticals in Basel e.g. Hoffman La Roche and Novartis FMI.

Zurich is also quite well known I think it is tough to get admission in these schools because of many reasons.

If you want to do PhD I think the salary in Zurich is around 4000 CHF per month and you HAVE TO teach 25% of your time which I don't like because basically it takes much more time than 25%

PhD offers mosty would be announced in www.telejob.ch

Junior Member

سلام به همگی دوستان

می خواستم بدونم آیا کسی هست راجع به این دانشگاه master of science in engineerinاطلاع داشته باشه.مثل اینکه تو همه شهراش شعبه داره و برای پذیرش باید یک advisor انتخاب کنی و یک master research unit انتخاب کنیم.میشه راهنمایی کنید.

ممنون و متشکر.

Junior Member

سلام من فوق عمران(ژئوتکنیک) می خونم..می خواستم از دوستان هم رشته ام بپرسم که غیر از EPFL دانشگاه دیگه ای در سوئیس می شناسن که معتبر باشه و رنک حوبی داشته باشه؟
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

پیش فرض پاسخ : دانشگاه برای رشته عمران در سوئیس

سلام

من راجب دانشگاههای سوییس در زمینه ژئوتکنیک چیزی نشنیدم اما تا اونجایی که میدونم کشورای اسکاندیناوی مثل نروژ و سوئد در زمینه ژئوتکنیک قوی هستند. علاوه بر اونها کشورایی مثل هلند، انگلیس و آلمان در ژئوتکنیک قویند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)