صفحه 24 از 47 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    دوستان من همین الان پذیرشم از دانشگاه ژنو اومد. رشته Computer Science. برای اون دسته از دوستانی که نگران معدل هستند بگم که معدل لیسانسم بالا نبود 14/60.
    دوست عزیز تبریک میگم.لطف کنید حتما رزومه کاملتون رو برای راهنمایی بقیه بچه ها بگید.
    شاد باشید

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. دوستان دکترا در سوئیس شغل به حساب میاد و پول میدن؟ سایتی هست که تمام فرصت های دکترا در سوئیس را لیست کرده باشه یا ما باید به سایت تمام دانشگاه ها تک تک سر بزنیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    شرایط سوئیس برای دکترا رشته های کشاورزی چطوره ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

سلام. من رشته لیسانسم مهندسی کامپیوتر- سخت افزار از دانشگاه آزاد تهران مرکز هست. معدلم هم که همونطور که گفتم 14.6. چند سال سابقه کار تو رشته خودم دارم که تو CV عنوان کردم. ضمنا دوستان دانشگاه ژنو نامه ریکام نمی خواست. اما من 2 تا ریکام خوب از استادام داشتم که فرستادم. به خصوص یکیش مربوط به استاد پروژه ام می شد که نمره ام 20 شده بود. روی انگیزه نامه ام هم خیلی وقت گذاشتم و فکر کنم نامه خوبی از آب دراومد که اونم حتما بی تاثیر نبوده. هر سوالی هست دوستان بپرسند در خدمتم. البته من فعلا فقط پذیرش دارم باید ببینم روند ویزا چطور پیش میره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی خیلی تبریک میگم بابت پذیرش.
    اگه امکان داره رزومه خودتان را بطور مختصر بیان بفرمایید.
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    سلام. من رشته لیسانسم مهندسی کامپیوتر- سخت افزار از دانشگاه آزاد تهران مرکز هست. معدلم هم که همونطور که گفتم 14.6. چند سال سابقه کار تو رشته خودم دارم که تو CV عنوان کردم. ضمنا دوستان دانشگاه ژنو نامه ریکام نمی خواست. اما من 2 تا ریکام خوب از استادام داشتم که فرستادم. به خصوص یکیش مربوط به استاد پروژه ام می شد که نمره ام 20 شده بود. روی انگیزه نامه ام هم خیلی وقت گذاشتم و فکر کنم نامه خوبی از آب دراومد که اونم حتما بی تاثیر نبوده. هر سوالی هست دوستان بپرسند در خدمتم. البته من فعلا فقط پذیرش دارم باید ببینم روند ویزا چطور پیش میره.
    خیلی ممنون دوست عزیز بابت بیان رزومه
    راستی ، دانشگاه ژنو در زمینه مهندسی چه رشته های دیگه ای داره !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام
    من مدرک کارشناسی از دانشگاه امیرکبیر دارم. رشته مهندسی پزشکی- بیوالکتریک. معدلم 16.21 هست و آیلتس 6 دارم. 1 مقاله کنفرانس داخلی به انگلیسی که در IEEE ایندکس خواهد شد.
    دو سال همکار پژوهشی در انستیتو پاستور. یک ثبت اختراع در حال بررسی. برگزیده در جشنواره ایده های برتر
    دو توصیه نامه خوب هم دارم.
    به نظرتون میتونم پذیرش با کمک هزینه کامل بگیرم ؟ (ترجیحا دکتری مستقیم) واسه کدوم دانشگاه اقدام کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

نقل قول نوشته اصلی توسط bioelec نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک کارشناسی از دانشگاه امیرکبیر دارم. رشته مهندسی پزشکی- بیوالکتریک. معدلم 16.21 هست و آیلتس 6 دارم. 1 مقاله کنفرانس داخلی به انگلیسی که در IEEE ایندکس خواهد شد.
    دو سال همکار پژوهشی در انستیتو پاستور. یک ثبت اختراع در حال بررسی. برگزیده در جشنواره ایده های برتر
    دو توصیه نامه خوب هم دارم.
    به نظرتون میتونم پذیرش با کمک هزینه کامل بگیرم ؟ (ترجیحا دکتری مستقیم) واسه کدوم دانشگاه اقدام کنم ؟
    درباره دانشگاه ETH

من با دیدگاه دانشکده کامپیوتر و تصورات خودم عرض میکنم و اصلا قصد نا امید کردن ندارم،

اگر دکتری پذیرش داشته باشید نگران کمک هزینه نباید باشید چون جزو حقوق شما حساب میشه.

متاسفانه معدلتون زیاد خوب نیست و اسکالرشیپها معمولا برای معدلهای بالا میره. توی epfl هم روال تقریبا همینه.

در حوزه ی ما مقاله داخلی در مقابل با رقبای خارجیمون که ژورنال دارن تقریبا چیزی به حساب نمیاد.

دو سال همکاری پژوهشی و یک مقاله داخلی در حوزه ی ما مجددا وجهه های جالبی اصلا نداره.

در کل تصور میکنم که برای ارشد بتونید پذیرش بگیرید و بعد از اون دکتری روی سرش خواهد بود ولی احتمال خیلی قوی ساپورت مالی نخواهید شد و مثل من نمیتونید به این راحتی ها ویزا بگیرید. زوریخ خیلی شرایط سختی برای گرفتن ویزا داره که افتخار ایرانی بودن اون را مضاعف میکنه.

موفق باشید
    ویرایش توسط pApAr : April 21st, 2013 در ساعت 02:41 AM دلیل: ویرایش پست نقل قول پس از انتقال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - گرایش رباتیک (MSC)

سلام به دوستام عزیز
    در این دانشگاه در مقطع دکتری رشته مکاترونیک ارائه میشه یا نه
    با این معدل ها امکان پذیرش هست :
    کاردانی سراسری معدل 15.60 ( نرم افزار کامپبوتر )
    کارشناسی آزاد معدل 14.33 ( نرم افزار کامپبوتر )
    کارشناسی ارشد آزاد فعلا معدلم 17.20 ( رشته مکاترونیک گرایش رباتیک )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه ETH

سلام دوستان

به نظرتون با این رزومه چقدر شانس دارم؟

رشته: Computer Science
    کارشناسی: رازی کرمانشاه (15.36) - Computer Engineering (Software)
    کارشناسی ارشد: شریف (15.76) - Computer Engineering (Architecture)
    تافل: 85
    مقاله: 2 تا کنفرانس (1 خارجی و 1 داخلی) - 1 ژورنال سابمیت شده

با وجود اینکه الان از deadline ها گذشته، میشه اقدام کرد؟ مثلا یه چیزی توی مایه های open position برای مسترها.
    بیشتر برای مستر میخوام برم.

ممنون از همه

سلام دوستان..
    من کارشناسی برق گرایش کنترل هستم . میخوام بدونم کدوم دانشگاه سوئیسی ارشد کنترل یا رشته ای مرتبط داره ؟
    یا اینکه کلا کدوم کشور و دانشگاه رو برای ادامه تحصیل در دشته برق پیشنهاد میدیدن ؟
    با تشکر...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)