صفحه 25 از 47 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

سلام دوستان....
    کسی میدونه واسه رشته اقتصاد کدوم دانشگاههای سوئیس خوبه و کسی تا هست پذیرش گرفته باشه؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_maghsoud نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    کسی میدونه واسه رشته اقتصاد کدوم دانشگاههای سوئیس خوبه و کسی تا هست پذیرش گرفته باشه؟
    سلام دوست عزیز
    دانشگاه های زیر در این زمینه قوی هستند:

ETH Zurich
    University of St. Gallen
    University of Zurich
    University of Lausanne

موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام , من لیسانس فناوری اطلاعات با معدل 15.60 از یکی از دانشگاه های نه چندان معروف کشور دارم. معاف از خدمت هم هستم. متاسفانه مدرک زبان ندارم . میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش مستر در سوئیس دارم ؟ بدون فاند ترجیحا دانشگاه های معتبر

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط p920 نمایش پست ها
    سلام , من لیسانس فناوری اطلاعات با معدل 15.60 از یکی از دانشگاه های نه چندان معروف کشور دارم. معاف از خدمت هم هستم. متاسفانه مدرک زبان ندارم . میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش مستر در سوئیس دارم ؟ بدون فاند ترجیحا دانشگاه های معتبر
    دانشگاههایی مثل EPFL و ETH جزو ۲۰ دانشگاه‌های اول دنیا هستن و مطمئنا به این راحتی پذیرش نخواهند داد.

شاید دانشگاه‌های دیگه‌ی سوییس بشه کاری کرد.

ولی در ذهنتون باشه، شهرهایی مثل زوریخ، اگر پذیرش بگیرید و فاند نداشته باشید، به این راحتی ها نمیشه ویزا گرفت. ولی مثلا لوزان کمی راحت‌تره. بنابراین هرجا خواستید پیگیری کنید اول چک کنید که Canton اشون توی دادن ویزا گیر الکی مثل حساب بانکی با شرایط خاص نخوان.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

شما در مورد کانتون ژنو اطلاعی دارین که سختگیری میکنند یا نه؟ من یه ماهه مدارکمو دادم و نگرانم هنوز خبری نیست. برای تمکن مالی من پرینت حساب بانک از ایران دادم و ضامن از خارج نداشتم نگرانم مبادا به همین دلیل رد کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    دانشگاههایی مثل EPFL و ETH جزو ۲۰ دانشگاه‌های اول دنیا هستن و مطمئنا به این راحتی پذیرش نخواهند داد.

شاید دانشگاه‌های دیگه‌ی سوییس بشه کاری کرد.

ولی در ذهنتون باشه، شهرهایی مثل زوریخ، اگر پذیرش بگیرید و فاند نداشته باشید، به این راحتی ها نمیشه ویزا گرفت. ولی مثلا لوزان کمی راحت‌تره. بنابراین هرجا خواستید پیگیری کنید اول چک کنید که Canton اشون توی دادن ویزا گیر الکی مثل حساب بانکی با شرایط خاص نخوان.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    شما در مورد کانتون ژنو اطلاعی دارین که سختگیری میکنند یا نه؟ من یه ماهه مدارکمو دادم و نگرانم هنوز خبری نیست. برای تمکن مالی من پرینت حساب بانک از ایران دادم و ضامن از خارج نداشتم نگرانم مبادا به همین دلیل رد کنند.
    تا سه ماه فکر نمی‌کنم مشکلی باشه.

آن طور که در خاطر دارم، مطابق قوانین Canton اه Zurich ، باید حسابی با مبلغ ۲۱ هزار فرانک برای یک سال زندگی، در بانکی که در زوریخ شعبه داشته باشه (مثل HSBC) حساب به اسم خودتون داشته باشید (!). بانک پارسیان و این حرف‌ها عملا برای اون‌ها هیچ اعتباری نداره (البته ظاهرا لوزان قبول می‌کنه)

همچنین ضامن از خارج هم قبول نمی‌کنن به هیچ وجه، مگر اینکه ضامن شما ساکن زوریخ باشن و دارای یک نوع ویزای خاص (فکر کنم دانشجویی قبول نبود).

در کل یادمه خودم همه‌ی مسیرهای ممکن برای گرفتن ویزا را بررسی کردم و متاسفانه آخرش مجبور شدم پذیرش ETH را رد کنم.

متاسفانه در مورد ژنو هیچ اطلاعی ندارم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    تا سه ماه فکر نمی‌کنم مشکلی باشه.

آن طور که در خاطر دارم، مطابق قوانین Canton اه Zurich ، باید حسابی با مبلغ ۲۱ هزار فرانک برای یک سال زندگی، در بانکی که در زوریخ شعبه داشته باشه (مثل HSBC) حساب به اسم خودتون داشته باشید (!). بانک پارسیان و این حرف‌ها عملا برای اون‌ها هیچ اعتباری نداره (البته ظاهرا لوزان قبول می‌کنه)

همچنین ضامن از خارج هم قبول نمی‌کنن به هیچ وجه، مگر اینکه ضامن شما ساکن زوریخ باشن و دارای یک نوع ویزای خاص (فکر کنم دانشجویی قبول نبود).

در کل یادمه خودم همه‌ی مسیرهای ممکن برای گرفتن ویزا را بررسی کردم و متاسفانه آخرش مجبور شدم پذیرش ETH را رد کنم.

متاسفانه در مورد ژنو هیچ اطلاعی ندارم.
    پذیرش مستر را رد کردین یا دکتری را !!؟
    اگه کسی از دکتری پذیرش با فاند کافی داشته باشه ، باز هم نیاز به حساب بانکی است !!!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    پذیرش مستر را رد کردین یا دکتری را !!؟
    اگه کسی از دکتری پذیرش با فاند کافی داشته باشه ، باز هم نیاز به حساب بانکی است !!!؟
    پذیرشم مستر بود.
    تا جایی که می‌دونم این دانشگاه پذیرش دکتری بدون فاند نداره اصلا.

همچنین پذیرش با فاند دکتری هم، مانند حقوق‌دادن به کارمند باهاش برخورد میشه (و حتی فکر کنم ویزاش هم کار باشه، ولی مطمئن نیستم)
    خلاصه یعنی اگر بگیری به اصطلاح نونت توی روغن خواهد بود

سلام
    من از دانشگاه های آلمان پذیرش برای مستر گرفتم
    میخواستم بدونم آیا بهتره فوق آلمان بگیرم برای دکترا بیام سوئیس یا نه همون آلمان بمونم
    در ضمن میشه بگید کدوم دانشگاه های سوئیس برای برق مخابرات برای دکترا داره
    دلیل اینکه میخوام بیام سوئیس هم اینه کشور زیبایی هستش هم پیشرفته
    و هم اینکه کمک هزینه ای که میده برای دکترا خیلی بیشتر از المانه

سلام دوستان
    من دانشجوی مستر هستم از دانشگاه قبرس ( تمام درسهایم به انگلیسی هست و حتی موقع فارغ تحصیلی تایید می کنند این موضوع را )
    من می خواستم برای دکترا برای در یکی از دانشگاه های EPFL یا ETH اقدام کنم. چند تا سوال داشتم:
    آیا باز هم باید مدرک زبان ارائه بدهم؟ چون مدرک تافلم expired شده است ولی مدرک GRE ام هنوز اعتبار دارد.
    اگر بشود فاند گرفت باز هم باید نامه ی بانکی اراوئه بدهم؟ ( آخه من این همه پولی که در فروم مطرح شده است را ندارم ) یعنی به من ویزا می دهند؟

ممنونم.

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)