صفحه 27 از 47 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

با سلام خدمت دوستان، من برای مستر مهندسی عمران از دانشگاه ایلینوی آمریکا (که دانشگاه 4 مهندسیه) پذیرش گرفتم ولی متاسفانه افتادم توی چاه کلیرنس. کارشناسی مهندسی نفت شریف بودم، ارشدم ندارم. اما سوالم اینه که شانس گرفتن فاند از دانشگاه های سوییس با شرایط من چقده؟ فاند برام مهمه. لطفن اگه موردی بوده، اسم دانشگاه رو هم بفرمایید. (تاقل:99 و جی آر ای:149/169/3)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ادامه تحصیل در سوئیس

معدل ۱۷
    دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
    برنامه ریزی شهری
    مقاله ندارم فعلا
    سابقه کار تو شرکت ساختمانی دارم چون لیسانسم معماری بوده
    دکترای شهرسازی کدوم دانشگاه احتمال فاند دادن داره؟

در مورد پذیرش د مقطع دکتری از دانشگاه برن ممکنه اطلاعاتی بدین

آیا مثل ای پی اف ال اول باید اپلای کنم و بعد اگه دانشگاه قبول کرد، استاد پیدا کنم

یا اینکه اول باید PhD Position پیدا کنم و بعد اپلای کنم.
    لیست PhD رو کجا میتونم پیدا کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

سلام..دوستان کسی اطلاع داره با تافل 80 میشه برای دکترا اقدام کرد یا نه؟ مقاله 3 تا کنفرانس بین المللی دارم معدل ارشد 18 و لیسانس 16.5 هردو هم رتبه اول و سومی دارم...سابقه تدریس دانشگاه هم به مدت 1 سال دارم ...شانس پذیرش برای کدوم دانشگاهها هست؟***البته با فاند که نیاز اساسی منه!!ممنونم میشم راهنماییم کنید
    هر وقت به چیزی که آرزوت بوده می رسی، تازه می فهمی آرزوش از داشتنش بهتر بوده!!

Junior Member

با سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق با معدل 14.68 از دانشگاه باهنر کرمان و کارشناسی ارشد ریاضی محض(شاخه رمزنگاریcryptography ) با معدل 15.46 از دانشگاه شهید بهشتی هستم.
    پایان نامه کارشناسی ارشدم در مورد lattice based cryptography بوده که یک موضوع رمزیه.
    هیچ گونه مقاله ای هم ندارم.
    من فعلا دارم امریه سربازی رو میگذرونم و تو وقت آزادم دارم برای toefl و gre general و gre subject (رشته ریاضی) می خونم، چون 2 سال بعد می خوام حتما برای یه دانشگاهی تو یه کشوری اپلای کنم، حقیقت اینه که برام مهم فقط اینه که از یه جایی خارج ایران پذیرش بگیرم(البته اکیدا با فاند) و مهم نیست برای master باشه یا phd و همچنین مهم نیست برای رشته ریاضی باشه یا رشته مهندسی برق(اگرچه که رمزنگاری رو از همه بیشتر دوست دارم)
    به نظر شما من باید تو نمره های زبان مینیمم چند بشم تا پذیرش با فاند بگیرم؟
    شانس برای پذیرش با فاند از یکی از دانشگاه های سوییس برام چقدره؟ البته من هیچ زبان دیگه بلد نیستم!

Junior Member

با سلام و ابد دوستان با داشتن 3 مقاله ISI (نفر اول و مسئول مکاتبات) و 6 مقاله علمی-پژوهشی (4 مقاله مولف اصلی و مسئول مکاتبات) فارسی و 8 (6 مقاله نفر اول و مسئول مکاتبات) مقاله در همایشهای ملی و 1 مقاله در همایش بین المللی پرند شناسی اروپا (البته فقط چکیده رو فرستامد توان مالی رفتن بریتانیا وجود نداشت). جمعاً 18 مقاله
    عضویت در دو دوره متوالی در باشگاه پژوهشگران جوان
    عضویت 4 ساله استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی
    احراز شرایط عضویت در بنیاد ملی نخبگان (رد به علت تآخیر در ارسال مدارک)
    معدل 17.5 در هر دو مقطع لیسانس (دانشگاه دولتی) و فوق (علوم وتحقیقات خوزستان)
    نمره پایان نامه ارشد 18
    نمره پایان نامه کارشناسی 19.5
    نمره زبان دارم فعلا امتحان بدم 6 تا 6.5 می گیرم.
    به نظرتون جایی مثل LIFE SCIENCE ZURICH GRADUATE SCHOOL شانس پذیرش دارم؟ فوند واسم همه چیز بدونش نمی تونم برم.
    سنم هم 27 سال و 10 ماه
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    میخواستم بپرسم آیا هیج کدوم از د انشگاه های سویس رشته مدیریت رو دارن در مقطع دکتری؟ممنون میشم اگر معرفی کنید... و اینکه آیا پذیرش گرفتن از اونها با فاند امکانپذیر هست؟چون تا اونجا که من برداشت کردم کلا سخت پذیرش میدن و هزینه زندگی هم اونجا خیلی بالاست...
    باتشکر

Junior Member

من واسه کارشناسی ارشد معماری می خوام اقدام کنم کسی می تونه لطف کنه منو راهنمایی کنه که کدوم دانشگاه بهتره واسه رشته من و هزینه هاش چطوریه؟

ببخشید در سویس مستر اینتریور دیزاین هم وجود داره ؟من هر دانشگاهی را که دیدم معماری فقط داشت

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

Lightbulb پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    ببخشید در سویس مستر اینتریور دیزاین هم وجود داره ؟من هر دانشگاهی را که دیدم معماری فقط داشت
    Check this:

http://master.design.zhdk.ch/en

http://epaper.zhdk.ch/brochure_master_design_2013
    If there is a will, there is a way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)