صفحه 32 از 47 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

سلام دوستان ، شرایطمو در زیر مینویسم، میخوام برای ادامه تحصیل در سوئیس اقدام کنم، دو تا دانشگاه تو رشته خودم هست یکی بازل و دیگری ژنو، که تمرکز من الان رو دانشگاه ژنو هست. میخوام بدونم کسی تا حالا اقدام کرده و آیا اصلا شانس گرفتن پذیرش رو دارم؟ و چطوری اقدام کنم؟ لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تهران با معدل 16.5 و فوق لیسانس همین رشته با همین معدل از دانشگاه شهید بهشتی. میخوام برای دکترا اقدام کنم، مقاله هم ندارم و سطح زبان فرانسه ام هم بسیار خوبه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

سلام.
    برای گرفتن پذیرش که هیچ مشکلی ندارید تنها مشکلی که ممکنه بربخورید گرفتن ویزاست. اگه فاند داشته باشید یا ضامن مالی در سویس یا خارج از کشور معرفی کنید ویزا رو هم بدون مشکل میگیرید.
    البته اطلاعات من در مورد ریجکتی های ویزا بیشتر مربوط به مقطع فوق لیسانس بدون فاند بوده و امیدوارم برای شما در مقطع دکترا کار راحتتر باشه.
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezou1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، شرایطمو در زیر مینویسم، میخوام برای ادامه تحصیل در سوئیس اقدام کنم، دو تا دانشگاه تو رشته خودم هست یکی بازل و دیگری ژنو، که تمرکز من الان رو دانشگاه ژنو هست. میخوام بدونم کسی تا حالا اقدام کرده و آیا اصلا شانس گرفتن پذیرش رو دارم؟ و چطوری اقدام کنم؟ لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه تهران با معدل 16.5 و فوق لیسانس همین رشته با همین معدل از دانشگاه شهید بهشتی. میخوام برای دکترا اقدام کنم، مقاله هم ندارم و سطح زبان فرانسه ام هم بسیار خوبه

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    ترم spring دانشگاه EPFL از کی شروع میشه؟اینکه مدارکو میخوان تا برا spring semestreبراشون بفرستی؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.

کسی آماری داره از اینکه چند درصد از پذیرفته شده های مرحله اول، در مرحله آخر (استاد تز) هم موفق و پذیرفته میشند؟ من فیزیک مرحله اول (گروه فیزیک برای دکتری) پذیرفته شدم و بهم گفتند 6 ماه وقت دارم(که البته 20 روزش رفته) که استاد پیدا کنم. لطفا راهنمایی کنید.

سلام . ببخشید ازین که این مساله رو توی یکی دیگه از تاپیک ها هم مطرح کردم ... فقط برای این است که زودتر به جواب برسم .

من برای مستر میخواستم توی یکی از دانشگاه های اروپایی ( ترجیحاً سوییس ) در رشته برق الکترونیک ( دیجیتال ) تحصیل کنم . و بعد از درس شروع به کار کنم همانجا و الی آخر .

من شنیدم که درصد کمی موفق به دریافت فاند میشن . این شانس به چه چیزهایی بستگی داره ؟ مقاله ؟ نمره زبان ؟ معدل و یا شانسی هست . و چون پشتوانه ی مالی خوبی ندارم کدوم دانشگاه هست که شانس بیشتری برای دریافت فاند داشته باشم ... اولویتم با دانشگاه های انگلیسی زبان هست ولی خب اگر دانشگاه فرانسوی زبان هم باشه ولی فاند بده مشکلی ندارم .

و اگر قضیه فاند منتفی هست کدوم شهر/دانشگاه شرایط بهتری و اقتصادی تری برای تحصیل و زندگی دارن ؟ و همچنین کار دانشجویی ... آیا کار های پاره وقت در آزمایشگاه ها و کار های دانشجویی این چنینی میتونه از لحاظ مالی تامین کنه من رو ؟

سوال آخرم که سوال کلی تقریباً هست آیا سوییس و به طور کلی تر اروپا شرایط مناسبی به عنوان مقصد مهاجرت دائمی برای اخذ اقامت ، پیدا کردن کار داره یا نه ؟

Junior Member

سلام.ا-آیا در سوئیس خانمها میتونن حجاب رو رعایت کنن؟(مثلا چادر)
    2-برای دکترا در رشته فیزیک حالت جامد کدوم دانشگاهش از همه بهتره ؟آیا نسبت به آلمان بهتره؟
    3-چطور میشه فاند کامل گرفت برای دوره ی دکترا؟
    4-اگه در مورد نانو فیزیک هم اطلاعی داشته باشید ممنون میشم،راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سوال؟ با سلام
    من و همسرم مدرک کارشناسی نرم افزار داریم و خیلی علاقه مندیم که به سوییس بریم؟ از عزیزان کسی می دونه که ما برای ادامه تحصیل می تونیم بورسیه بگیریم یا همه هزینه رو خودمون باید متقبل بشیم؟؟ و اینکه با ویزای کار رفتن هزینه کمتری داره یا ویزای تحصیلی بهتره برای اقامت دایم. باتشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال تازه وارد دانشگاه میشم و هدفم کلا سوییس(برا دکترا)هست که خب یه مقدار به راهنمایی برای انتخاب رشته نیاز دارم.پیشاپیش ممنون
    رشته های مورد نظرم مهندسی معماری و مدیریت مالی هستن.در مورد معماری که خب ETH هست،ولی درباره مدیریت مالی،اصلا پذیرش میدن؟(دانشگاه زوریخ)
    دیگه اینکه وضع شهرسازی و هوافضا چجوریاست؟
    و سوال آخر اینکه پذیرش مدیریت مالی در آلمان(مونیخ)چطوره؟و بعدش امکان کار در سوییس رو چطور میبینید؟البته ببخشید سوالم به تاپیک ربط نداره.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان! کسی در مورد phdدر رشته های مربوط به مدیریت در دانشگاههای سویس اطلاعی داره .کدوم دانشگاههاش این رشته رو دارن وآیا همراه با فاند هست یا خیر

سلام دوستان
    من در دانشگاه EPFL تونستم رشته مورد علاقم رو پیداکنم و می خوام برای PhD اپلای کنم. چون تاحالا هیچ تحقیقی رو دانشگاه های اروپایی نداشتم نمی دونم روال پجوریه ؟ کلا اگه یکی بخواد واسه دکترا بره چیکار باید بکنه مثل کانادا باید اول به استاد ها ایمل بزنه ؟ و چطوری چک کنم که استاد پوزیشن داره یا نه ؟

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)