صفحه 33 از 47 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

با سلام و عرض ادب
    کسی اطلاعی درباره اپلای دکتری شیمی (آلی) در دانشگاه EPFL داره. با داشتن مقاله ISI و تافل 80 و معدل 17 دانشگاه اراک امیدی هست؟
    مرسی

سلام دوستان
    من چند صفحه از این تاپیک رو خوندم اما جواب سوالمو پیدا نکردم. لطفا هرکسی اطلاعی داره بهم بگه ممنون میشم

سوال :
    برای دکترای رشته ی محیط زیست و حمل نقل (transportation or Environment) کسی میدونه چطور میتونم لیست دانشگاه های سوئیس رودر بیارم؟؟اگر کسی لیست دانشگاه های سوئیس برای رشته عمران رو هم داشته باشه ممنون میشم برام بفرسته من درگیر زبان و مقاله ام و امسال میخوام اپلای کنم به امیدا خدا و نمیتونم خیلی رو بررسی تک تک دانشگاه ها بدون هیچ پلنی وقت بزارم. ترفند زود به نتیجه رسیدن رو بلد نیستم منظورم پیدا کردن رشته ی مورد نظرم در دانشگاه های یک کشور! مثلا سوئیس ، آلمان و.... اگر دوستان رااهنمایی کنن ممنون میشم

( نکته نهایی :بیشتر حمل ونقل مدنظرمه اما محیط زیست هم میتونم اپلای کنم باتوجه به موضوع تزم)

سلام
    لیسانس مکانیک علم و صنعت دارم با معدل 13.94 فوق انرژی ها نو و تجدیدپذیر پژوهشگاه مواد و انرژی با معدل 16.58 ضمناطرح من پارسال طرح برتر پژوهشی کشور شد
    3 تا مقاله کنفرانس داخلی دارم یکی کنفرانس خارجی و یه ثبت اختراع دو سال سابقه کار پژوهشی توی پژوهشگاه و کار تو واحد تحقیق و توسعه یه شرکت
    بهsolar cooling علاقه زیادی دارم اما روی کلیت انرژی خورشیدی می خوام اقدام کنم
    به نظر شما از کدوم دانشگاه ها می تونم فاند بگیرم

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه معدل 24/17
    کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 30/17
    نمره پایان نامه 18 ( چون مقاله نداشتم 20 نشدم) پارسال دفاع کردم
    1مقاله علمی ترویجی
    سابفه کار مرتبط دارم
    برای ایلتس کلاس می روم حداقل 6.5 رو می تونم بگیرم.
    کسی اطلاع داره رشته علوم ارتباطات و گرایش های مرتبط مثل روزنامه نگاری یا مطالعات رسانه در کدوم دانشگاه سویس تدریس میشه در مقطع ارشد و دکترا و ایا کورس های انگلیسی دارن ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط rozalin25 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه معدل 24/17
    کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی معدل 30/17
    نمره پایان نامه 18 ( چون مقاله نداشتم 20 نشدم) پارسال دفاع کردم
    1مقاله علمی ترویجی
    سابفه کار مرتبط دارم
    برای ایلتس کلاس می روم حداقل 6.5 رو می تونم بگیرم.
    کسی اطلاع داره رشته علوم ارتباطات و گرایش های مرتبط مثل روزنامه نگاری یا مطالعات رسانه در کدوم دانشگاه سویس تدریس میشه در مقطع ارشد و دکترا و ایا کورس های انگلیسی دارن ؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    این رو خودتون باید برای هر دانشگاه چک کنید اما معمولا این اطلاعات رو سایتهای phdportal.eu و mastersportal.eu داره. چون دکترا در سوئیس حقوق خوبی داره بسیار رقابتی هست و باید رزومه بسیار خوبی داشته باشید.

موقق باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی-دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دوستان کسی احیاناً اطلاعی در مورد ادامه تحصیل در رشته های تخصصی داروسازی تو سوئیس داره؟ به نظر می رسه اینجا بچه ها اکثرا از رشته های فنی اند آخه.
    ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید.

سلام دوستان.من میخواستم واسه دکتری برا یکی از کشورهای اروپایی(ترجیحا سوییس یا فنلاند) اقدام کنم و هیچ اطلاعی از شرایط لازم برای فاند گرفتن ندارم.من کارشناسیمو مهندسی برق گرفتم با معدل 16.94و واسه ارشد روابط بین الملل امتحان دادم که علامه قبول شدم.از دوستان خواهشمندم که اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه که واسه اروپا باید چه شرایطی داشته باشم.مقاله؟زبان در چه سطحی؟تافل یا ایلتس؟ایا greهم واسه اروپا لازم دارم؟ودر اخر لازمه ذکر کنم که من باتوجه به شرایطم حتما نیاز به فاند دارم و فقط پذیرش خالی کفایت نمی کنه.ممنون از همه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به ادامه تحصیل در سوئیس

سلام. برای شخصی که لیسانس مدیریت داره و رزومه نسبتا خوبی هم داره، سوئیس میتونه جای خوبی برای ادامه تحصیلش باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    personality psychology

سلام دوستان،من دارم مدرک ارشد روانشناسی شخصیت میگیرم،کسی هست که بدونه برای دکترا کدام دانشگاه فاند میده؟معدلم بالای 17 هست و دارم زبان آلمانی می خونم تا مدرک لازم رو بگیرم و اینکه همین زبان آلمانی کافیه برای درخواست پذیرشم؟

Junior Member

سلام وستان. لطف میکنید دانشگاههایی که رشته کشاورزی دارند معرفی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)