صفحه 42 از 47 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 464

موضوع: دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_90 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

کسی از پوزیشن های دکتری زوریخ و ای پی اف ال برای م.شیمی (کاتالیست، کنترل، راکتور) اطلاعی داره؟
    برای گرفتن پذیرش، کسانی که ارشد رو از اروپا گرفتن .... اولویتی دارن نسبت به کسانی که ایران ارشد گرفتن؟

از دوستانی که قبلا اقدام کرده بودن... وضعیت فاند ها چطور هست؟
    توی اکثر سایت هاشون مینویسن فاند بر اساس قانون پرداخت به دانشجوی دکتری ... که دقیق نیست
    برای ایرانی ها... گرفتن روادید مشکلی نیست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ممنونم بابت پاسختون به سوالم
    بر اساس ایمیل هایی که از اساتید دریافت کردم تحصیل در اروپا و به خصوص سوئیس تاثیر خیلی زیادی روی پذیرش داره. به خصوص خود سوئیس حتی در سایت برخی دانشگاه ها همچون برن کلا زدن برای دکترا باید از دانشگاه خودمون یا سایر دانشگاه های سوئیس مستر داشته باشید. ای تی اچ هم که اقدام کردم یکی از اساتید بهم گفت ما معمولا دانشجویان ارشد خودمونو برمیداریم و این قانون دانشگاهه ولی باز هم اپلای کن. البته باز هم رزومه خیلی مهمه برای مثال من برای دانشگاه زوریخ اقدام کردم استاد گفت روزمه خوبی برای دکتری داری و من الان پوزیشن ندارم و 2018 پوزیشن هام باز می شه. این موضوع نه تنها برای سودیس بلکه برای سایر کشورهای اروپایی صادقه من برای دانشگاه ادینبرو انگلیس که رنک خیلی خوبی هم داره و چند دانشگاه دیگه هم اقدام کردم خدا رو شکر برای فوقم به مشکل برنخوردم فعلا و روی پروپوزال داریم صحبت می کنیم.

دانشجوی دکترا در سوئیس کارمند محسوب می شه و حقوق دریافت می کنه که اکثرا 50 هزار فرانک در سال هست که مالیات هم ازش کم می شه البته از برخی دانشجویان اونجا شنیدم که ممکنه یک دانشجوی دکترا اصلا حقوقی دریافت نکنه و با هزینه خودش ادامه تحصیل بده.

در مورد روادید هم اخیرا شنیدم که دوستان به راحتی دریافت کردند و مشکی نداشته البته کمی زمانبر هستش

Junior Member

سلام دوستان کسی swiss government scholarship شرکت نکرده؟یا اطلاع ندارین نتایج پذیرش کی میاد؟
    ممنونم

Junior Member

سلام.
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت IT از دانشگاه بهشتی هستم.می خواستم برای دکترا در دانشگاههای سوئیس اقدام کنم. ممنون میشم از کسانی که در این زمینه اطلاعات دارن راهنماییم کنن.

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار دولتی شهرستان- 16.97

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر، نرم افزار
    - دانشگاه شیراز- 17.37
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    3 آی اس آی
    پذیرش شده با ایمپکت های 4 ، 1.3 ، 1.1
    3 آی اس آی
    آندر ریویژن با ایمپکت فکتور های 2.6 ، 1.1 ، 0.5
    1 آی اس آی
    تحت داوری با ایمپکت فکتور 3.5
    * پابلیشرهای مقالات الزویر، اشپرینگر، وایلی، تیلور اند فرانسیس و ورد ساینتیفیک هستند.
    * همه مقالات در یک راستا و در زمینه محاسبات ابری (که تقریبا به روزه) هستند. و همه ی پیپرها چاپ 2017 هستند و خواهند بود!
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    EPFL یا ETH
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ندارم؛ نمیدونم شایدم دارم خبر ندارم :دی
    فقط سه سال سابقه تدریس دروس تخصصی لیسانس در دانشگاه غیر انتفاعی دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

نکته مهم:
    دوستان من در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم اما هیییچ درسی پاس نکردم و کلا دو ترم تحصیلم یک ترم حذف ترم و یک ترم را مرخصی گرفته ام. در حال حاضر مدارکم گیر هست. خوواااااااااااااهش میکنم در این موردم راهنمایی کنین آیا نیاز به اصل مدرک هست برای اپلای یا فقط با ترجمه گواهی موقت و ریز نمرات هم میشه اپلای کرد برای این دانشگاه. چون باید هزینه زیادی در حدود 20 میلیون بکنم واسه ازاد سازی مدارک.

به برادرتون کمک کنین. من از هیچی سر در نمیارم :/
    با سپاس

ویرایش توسط EyeOpening : July 17th, 2017 در ساعت 07:07 PM

سلام دوستان
    دانشگاه زوریخ تو ماه جولای و آگوست باز هست؟ روز تعطیل هفتگیشون چه روز های هست؟ یکشنبه ها ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه زوریخ تو ماه جولای و آگوست باز هست؟ روز تعطیل هفتگیشون چه روز های هست؟ یکشنبه ها ؟ ممنون
    دوست عزیز در سوییس و در کل اروپا الان فصل تعطیلات هست و خیلی ها مسافرت میرن. البته تعطیل رسمی نیست. مرخصی میرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    دوست عزیز در سوییس و در کل اروپا الان فصل تعطیلات هست و خیلی ها مسافرت میرن. البته تعطیل رسمی نیست. مرخصی میرن.
    ممنون.
    الان من 31جولای بخام برم دانشگاه زوریخ میتونم برم داخل دانشگاه؟ بازه؟ یا در کل بسته هست؟

سلام ، من دانشجوی رشته عمران محیط زیست کارشناسی ارشد هستم ، برای پذیرش مرتبط با رشته محیط زیست از چه دانشگاههایی از سوییس میشه پذیرش گرفت ؟ آیا این رشته امید زیادی برای گرفتن فاند دارد ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    ممنون.
    الان من 31جولای بخام برم دانشگاه زوریخ میتونم برم داخل دانشگاه؟ بازه؟ یا در کل بسته هست؟
    سلام

دانشگاه باز است ولی ممکن است خیلی از اساتید در افیس های خود نباشند(نظیر ایران).

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

Question پاسخ : دانشگاه ها و رشته ها در سوئيس

دوستان سوئیس برای رشته زمین شناسی مهندسی چطوره؟ ایا این گرایشو داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)