صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

پیش فرض پاسخ : چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

با سلام
    مقاله ای برای ارسال به یک مجله در نظر گرفتم، ظاهرا مجله کاور لتر میخواد خواستم در صورت اکان راهنمایی بفرمایید، مواردی که برام مبهم هست رو با متن میزاریم زیر نوشته:

Address
    (Fill in your institution’s name and address, your personal cellular phone and email)
    مفهوم این قسمت رو متوجه میشم اما من که فارغ التحصیل شدم در این قسمت چی باید بنویسم؟ در واقع باید به اسم دانشگاهم اشاره کنم؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    For possibility publication on the journal:
    (fill in Botanical Journal or Nusantara Bioscience or mention the others)
    اگر اشتباه نکنم منظورش این هست که برای کدام یک از مجلات این سازمان مقاله ارسال میکنم درسته؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Novelty:
    (state your claimed novelty of the findings versus current knowledge)
    یعنی دلایل نو بودن مقاله درسته؟ یا توضیح موارد جدید کشف شده در این مقاله
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    List of five potential reviewers
    (Fill in names of five potential reviewers that agree to review your manuscpt and their email addresses. He/she should have Scopus ID and come from different institution with the authors; and from at least three different countries)

مهمترین قسمتی که باهاش مشکل دارم، به نظرم این قسمت رو توضیح بدید بهتره؟
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sincerely yours,
    (fill in your name, no need scanned autograph)

و در پایان این قسمت؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سپاس از توجه شما و راهنمایی شما پیشاپیش متشکرم

دوستان، من یه مقاله آماده برای Submit به IEEE ACCESS دارم، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایین در مورد تعداد کلمات Introduction و کل مقاله که چقدر باید باشه. مقاله بنده 24 صفحه شده کلا با referenceها-(Introdution مقاله 2200 کلمه است از 13800 کلمه کل مقاله.)
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان، من یه مقاله آماده برای Submit به IEEE ACCESS دارم، ممنون می شوم راهنمایی بفرمایین در مورد تعداد کلمات Introduction و کل مقاله که چقدر باید باشه. مقاله بنده 24 صفحه شده کلا با referenceها-(Introdution مقاله 2200 کلمه است از 13800 کلمه کل مقاله.)
    سلام در راهنمای نویسندگان مقاله می توانید بررسی کنید. اما به نظر من اگر مقاله شما Original research است نه مقاله review و اینها، تعداد کلمات آن و تعداد کلمات مقدمه آن، به نظر خیلی زیاد می باشد. در نوشتن مقاله سعی کنید به کوتاه نویسی و حذف redundancy ها هم دقت کنید.

ApplyAbroad Guru

برای هر ژرونالی در سایت قسمت Guide for Authors را همانطور که گفتندمطالعه کنید. همین توضیحات مربوط به محدودیت صفحات، فونت، فرمت و محدودیت شکلها و جداول و تعداد کلمات را پیدا میکنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

همانطور که دوستمون فرمودند 24 صفحه مقاله نسبتا طولانی است. البته اکسس چون مجله آنلاین است ممکنست تعداد صفحات برایش خیلی مهم نباشد ولی میتوانید با ادیتور چک کنید.
    ممکنست بخشهای مقدمه یا جدولها و شکل های تکراری را بتوانید حذف کنید. یک راه هم اینست که اگر مقاله این قابلیت را دارد به دو مقاله کوچک تر تقسیم اش کنید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345