صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 45

موضوع: چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

پیش فرض پاسخ : چگونه مقاله ها را برای ژورنال های IEEE بفرستیم؟

تو IEEE Trans Ind Electron یه مقاله چاپ کردم. همه ی داستانای دیگه ش به کنار، این داستان فرمتِ word خودش مکافاتیه. IEEE اصن یه دستِ کوچولو هم نمی زنه به مقاله. فوت نوت، هد نوت، ریفرنسا، مشخصات مؤلفا، همه چیزو خودت باید از اول به همون فرمت آخرش در آری، اون عکسا که آخرش اضافه می کنی کنارش معرفی می کنی خودتونو، داستانیه واسه خودش. اصن خود همون چیزی که تو مقاله ها می بینی رو باید از اول آماده کنی دیگه. اصن شوخی ندارن سر این مسئله. هر چند template اکثر transaction ها مثل هم هست، و یه سرچ کنی تمپلیتشون رو پیدا می کنی. فقط سختیش آماده کردن مقاله ات تو اون فرمته، فضای خالی نباید داشته باشه وسطش، مشخصات و affiliation رو که تو صفحه اول پایین صفحه می نویسن باید مث مقاله های چاپ شده باشه. حتی تو آخرین مرحله تاریخ اکسپت و ریوایز و سابمیت رو هم خودت باید به اون پایین اضافه کنی.
    آقا خیالت و راحت کنم، تو IEEE یکی پیدا نمی شه یه دست بزنه به اون ورد بی صاحاب، پیرت رو در میارن. اصن آخرین ورژنی که ازت می گیرن word نیس که، pdf اه!!! فقط شماره صفحه رو خودشون تو pdf یه جوری عوض می کنن. احتمالاً با pdf editor!!!! بعد این که اکسپت کردن، تازه یه داستان جدید شروع می شه، باید 9 تا فایل رو با اسمای مشخص، با فرمتای مشخص، که همه رو می گن بهت، آماده کنی (که البته همه چیزو هم نمی گن، الان جزئیات فایلا رو یادم نیست)
    بدبختت می کنن تا چاپ کنن، اما وقتی اکسپت می گیری دیگه می دونی که بهترین ژورنال دنیا چاپ شده مقاله ات...
    ویرایش توسط soroush88 : September 16th, 2015 در ساعت 06:34 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

سلام دوستان . بنده می خوام پایان نامم رو به صورت مقاله در بیارم و برای یکی از ژورنال های iet یا ieee بفرستم . حال چند سوال دارم:

۱- من مقاله فارسی پایان نام رو برای کنفرانس ملی برق ایران فرسستادم - جهت همون دو نمره پایان نامه - اگر الان به صورت انگلیسی در بیارم و بخوام برای IET بفرستم مشکلی پیش نمیاد که؟

۲- از میان iet و ieee کدوم راحتتر مقاله پذیرفته میشه؟

۳- مقاله من در مورد power system planing هست . چطور می تونم تمپلت iet رو پیدا کنم تا مطابق اون مقاله رو پیاده سازی کنم ؟ اگر تمپلت ۲۰۱۵ این ژورنال رو دارین ممنون میشم بدین .
    تو این دسته قرار می گیره
    http://digital-library.theiet.org/co...urnals/iet-gtd

۵- برای سابمیت شدن مقاله هم باید پول داد/؟
    ویرایش توسط ali2100 : September 15th, 2015 در ساعت 11:46 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2100 نمایش پست ها
    سلام دوستان . بنده می خوام پایان نامم رو به صورت مقاله در بیارم و برای یکی از ژورنال های iet یا ieee بفرستم . حال چند سوال دارم:

۱- من مقاله فارسی پایان نام رو برای کنفرانس ملی برق ایران فرسستادم - جهت همون دو نمره پایان نامه - اگر الان به صورت انگلیسی در بیارم و بخوام برای IET بفرستم مشکلی پیش نمیاد که؟

۲- از میان iet و ieee کدوم راحتتر مقاله پذیرفته میشه؟

۳- مقاله من در مورد power system planing هست . چطور می تونم تمپلت iet رو پیدا کنم تا مطابق اون مقاله رو پیاده سازی کنم ؟ اگر تمپلت ۲۰۱۵ این ژورنال رو دارین ممنون میشم بدین .
    تو این دسته قرار می گیره
    http://digital-library.theiet.org/co...urnals/iet-gtd

۴- دیدم که برای عضو iet شدن باید پول داد. یعنی من برای فرستادن مقالم باید پول بدم؟

۵- برای سابمیت شدن مقاله هم باید پول داد/؟
    سلام

1- یک مقاله رو صرفا به دلیل ترجمه شدن نمیشه به همون فرم جای دیگه publish کرد... اگر این موضوع بعدا معلوم بشه می تونه از طرف کنفرانس دوم براتون تبعاتی به همراه داشته باشه...
    باید سعی کنید (ولو مختصر) contribution جدیدی به مقاله اضافه کنید و اون رو publish کنید...

2- کنفرانس به کنفرانس متفاوت هست... نمیشه حکم کلی داد و باید case by case بررسی کنید...

3- اگر template ی وجود داشته باشه در سایت خود IET هست...

4- برای review مقاله معمولا در کنفرانس هایی که تعداد مقالات submitted زیاد هست، شارژی رو در نظر می گیرند... ولی در بیشتر موارد فقط بعد از پذیرش باید registration fee رو پرداخت کنید... در هر صورت اگر عضو ارگان پشتیبان کنفرانس باشید (چه IET و چه IEEE) تخفیف های قابل توجهی شامل حالتون خواهد شد...

5- عرض کردم... معمولا خیر... ولی ممکن هست در مورد کنفرانس شما لازم باشه... در ضمن در صورت دوم هم اگر مقالتون accept بشه اون charging cost معمولا برگردونده میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- یک مقاله رو صرفا به دلیل ترجمه شدن نمیشه به همون فرم جای دیگه publish کرد... اگر این موضوع بعدا معلوم بشه می تونه از طرف کنفرانس دوم براتون تبعاتی به همراه داشته باشه...
    باید سعی کنید (ولو مختصر) contribution جدیدی به مقاله اضافه کنید و اون رو publish کنید...

2- کنفرانس به کنفرانس متفاوت هست... نمیشه حکم کلی داد و باید case by case بررسی کنید...

3- اگر template ی وجود داشته باشه در سایت خود IET هست...

4- برای review مقاله معمولا در کنفرانس هایی که تعداد مقالات submitted زیاد هست، شارژی رو در نظر می گیرند... ولی در بیشتر موارد فقط بعد از پذیرش باید registration fee رو پرداخت کنید... در هر صورت اگر عضو ارگان پشتیبان کنفرانس باشید (چه IET و چه IEEE) تخفیف های قابل توجهی شامل حالتون خواهد شد...

5- عرض کردم... معمولا خیر... ولی ممکن هست در مورد کنفرانس شما لازم باشه... در ضمن در صورت دوم هم اگر مقالتون accept بشه اون charging cost معمولا برگردونده میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون دوست عزیز

۱- دقیقا ترجمه خود اون مقاله نمیشه .. مثلا چکیده فرق می کنه .. مقدمه فرق می کنه .. مراجع فرق می کنند.. مورد مطالعاتی که برای شبیه سازی استفاده شده فرق می کنند . ولی اساس کار همون هست . اینجری میشه؟

۲- من مقالم می خوام ژورنال بشه نه کنفراس - چون جوری موضوع جوری هست که در سطح ژورنال باشه - حالا هر چی تو سایت IET می گردم تمپلیت ها رو پیدا نمی کنم . من تمپلیت این ژورنال رو می خوام
    digital-library.theiet.org/content/journals/iet-gtd
    نمی دونم باید از تمولیت خود IET استفاده کنم(که باز اونم تو سایت پیدا نمی کنم ) یا تمپلیت خاص خودش داره ژورنالی که ادرس دادم.

باز هم تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2100 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز

۱- دقیقا ترجمه خود اون مقاله نمیشه .. مثلا چکیده فرق می کنه .. مقدمه فرق می کنه .. مراجع فرق می کنند.. مورد مطالعاتی که برای شبیه سازی استفاده شده فرق می کنند . ولی اساس کار همون هست . اینجری میشه؟

۲- من مقالم می خوام ژورنال بشه نه کنفراس - چون جوری موضوع جوری هست که در سطح ژورنال باشه - حالا هر چی تو سایت IET می گردم تمپلیت ها رو پیدا نمی کنم . من تمپلیت این ژورنال رو می خوام
    digital-library.theiet.org/content/journals/iet-gtd
    نمی دونم باید از تمولیت خود IET استفاده کنم(که باز اونم تو سایت پیدا نمی کنم ) یا تمپلیت خاص خودش داره ژورنالی که ادرس دادم.

باز هم تشکر
    سلام

1- چکیده و مقدمه و ... جزو اصلی contribution نیستند... و صرفا paraphrase کردن اونها یا کم زیاد کزدن reference ها در محتوا اثری نداره...
    به نظر من این کار چندان جالب نیست...

2- عرض کردم که باید بگردید... نهایتا می تونید از editor-in-chief کسب اطلاع بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام دوستان عزیز
    ببخشید من یه مقاله دارم در زمینه ی جبرانسازی دمایی روی اوسیلاتورهای حلقه ای(ring oscillators) میشه راهنمایی بفرمایید چه ژورنالی در این زمینه بهتر است برای چاپ کردن این مقاله، خودم یه نگاهی به ژورنالهای IEEE انداختم به نظر میرسه چندین ژورنال در این زمینه ها وجود دارند(مثلاً ژورنالهایی با موضوعات circuit & system)
    1-من موندم برای کدوم بفرستم؟
    2- فکر کنم نمیشه همزمان برای چندتاشون فرستاد... حالا از طرفی نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواب بدن.... یعنی 1 ماه 2 ماه... یا بیشتر؟؟
    اگه میشه راهنمایی بفرمایید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafah67 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ببخشید من یه مقاله دارم در زمینه ی جبرانسازی دمایی روی اوسیلاتورهای حلقه ای(ring oscillators) میشه راهنمایی بفرمایید چه ژورنالی در این زمینه بهتر است برای چاپ کردن این مقاله، خودم یه نگاهی به ژورنالهای IEEE انداختم به نظر میرسه چندین ژورنال در این زمینه ها وجود دارند(مثلاً ژورنالهایی با موضوعات circuit & system)
    1-من موندم برای کدوم بفرستم؟
    2- فکر کنم نمیشه همزمان برای چندتاشون فرستاد... حالا از طرفی نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواب بدن.... یعنی 1 ماه 2 ماه... یا بیشتر؟؟
    اگه میشه راهنمایی بفرمایید
    سلام

1- لیست مقالات ISI رو بررسی کنید و از اونها بین چندتایی که به نظرتون مناسب میان، هم به لحاظ scope و هم IF گزینه مناسب رو پیدا کنید... مثلا IEEE transaction ها معمولا مقالات و کارهای خیلی سطح بالا رو چاپ می کنند...

2- نمیشه یک مقاله رو همزمان به چند جا فرستاد... دوره review اولیه می تونه از حدود یک ماه تا چندین ماه ادامه داشته باشه.. حد بالا به صورت متوسط 8 ماه هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام

1- لیست مقالات ISI رو بررسی کنید و از اونها بین چندتایی که به نظرتون مناسب میان، هم به لحاظ scope و هم IF گزینه مناسب رو پیدا کنید... مثلا IEEE transaction ها معمولا مقالات و کارهای خیلی سطح بالا رو چاپ می کنند...

2- نمیشه یک مقاله رو همزمان به چند جا فرستاد... دوره review اولیه می تونه از حدود یک ماه تا چندین ماه ادامه داشته باشه.. حد بالا به صورت متوسط 8 ماه هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با عرض تشکر از شما

خب کار بنده خیلی سطح بالا هم نیست، سطح پایین هم نیست ..! به نظرم کار خوبیه اما چون تا حالا مقاله در ژورنال چاپ نکردم فکر کنم اگه به transaction ها یا IFهای بالا نفرستم بهتر باشه، راستش میخام حتما چاپ بشه نه اینکه بعد چندماه تلاش جایی چاپ نشه ، فقط میشه لطف کنید بفرمایید IF چند باشه مثلا یه مجله هست IFش 2.7 هست فکر کنم این مجله سطحش خیلی بالاست؟؟ ببخشید دیگه ما کمی ناشی هستیم نیاز به راهنمایی بیشتر داریم...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafah67 نمایش پست ها
    با عرض تشکر از شما

خب کار بنده خیلی سطح بالا هم نیست، سطح پایین هم نیست ..! به نظرم کار خوبیه اما چون تا حالا مقاله در ژورنال چاپ نکردم فکر کنم اگه به transaction ها یا IFهای بالا نفرستم بهتر باشه، راستش میخام حتما چاپ بشه نه اینکه بعد چندماه تلاش جایی چاپ نشه ، فقط میشه لطف کنید بفرمایید IF چند باشه مثلا یه مجله هست IFش 2.7 هست فکر کنم این مجله سطحش خیلی بالاست؟؟ ببخشید دیگه ما کمی ناشی هستیم نیاز به راهنمایی بیشتر داریم...
    سلام

در مهندسی معمولا IF هایی در حد 2.7 بالا به حساب میان...
    به هر حال حتی در IF های پایین هم امکان بررسی طولانی یا حتی reject هست...
    با این حساب توصیه می کنم:
    اولا پیش از manuscript submission از طریق سایت ژورنال مورد نظرتون حدود طول بازه زمانی review رو بررسی کنید... ثانیا شاید بهتر باشه دور ژورنال های IEEE رو که عمدتا IF های بالایی دارند خط بکشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام

در مهندسی معمولا IF هایی در حد 2.7 بالا به حساب میان...
    به هر حال حتی در IF های پایین هم امکان بررسی طولانی یا حتی reject هست...
    با این حساب توصیه می کنم:
    اولا پیش از manuscript submission از طریق سایت ژورنال مورد نظرتون حدود طول بازه زمانی review رو بررسی کنید... ثانیا شاید بهتر باشه دور ژورنال های IEEE رو که عمدتا IF های بالایی دارند خط بکشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سپاس مجدد، امیدوارم بتونم با راهنمایی های شما ژورنال مناسب را پیدا کنم، هر چند کار راحتی نیست، اما اگه بتونم در یکی از ژورنال های IEEE مقاله م رو چاپ کنم موفقیت خوبی محسوب میشه

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین