صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

Junior Member

پیش فرض چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

من برای 2 جون از گرجستان وقت داشتم که بدون توجه به مدارکم و صرفاً به این دلیل که با ایرانی ها و اطلاعات آنها آشنایی ندارند ریجکتم کردند!

اینجا خونده بودمه که در may شش نفر رو ریجکت کردند. جون هم حداقل سه نفر که من دیدم! مشخصاً اصل بر ریجکت است مگر اینکه خلافش ثابت شه!

آفیسر محترم همانجا از من خواست که حتماً شانسم رو در دبی یا آنکارا امتحان کنم چون آنها نسبت به ایران آشنایی دارند. بعد هم وقتی ازش پرسیدم که اصلاً در تاریخ سفارت تا حالا یک ایرانی ویزا گرفته یا نه، خندید گفت نمی دونم!!

با توجه به خرج زیاد این سفر گفتم تأکید کنم که بقیه دوستان هم دچار مصیبت نشوند، مگر اینکه شرایط بسیار تابلو در حد داشتن یک زن یا بچه در ایران برای تضمین بازگشت (چیزی که آفیسر گفت می تواند از ایرانی ها بفهمد و البته من نداشتم!!!!) داشته باشید.

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

پیش فرض پاسخ : چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

دوست عزيز اگه سايت سفارت آمريکا در گرجستان رو خوب بخوني ميبيني که توش نوشته ايراني ها نيان چون کارمنداي ما با وضعيت ايراني ها آشنايي ندارن... آقا/خانم... تفليس نرين مگر براي تفريح.... تو سايت خود سفارت نوشته....

.
    .
    THE U.S. EMBASSY IN TBILISI WILL ACCEPT VISA APPLICATIONS FROM CITIZENS OF IRAN AND OTHER THIRD-COUNTRY NATIONALS NOT RESIDENT IN GEORGIA ON THE FIRST THURSDAY OF EACH MONTH ONLY. IF YOU MAKE AN APPOINTMENT FOR ANY OTHER DAY OF THE MONTH, IT WILL BE CANCELLED WITHOUT ANY NOTIFICATION. IF YOU APPEAR AT THE EMBASSY WITHOUT A CONFIRMED APPOINTMENT YOU WILL NOT BE ADMITTED.

PLEASE SEND REQUESTS FOR APPOINTMENTS FOR EACH APPLICANT TO TBILISIVISA@STATE.GOV IN ENGLISH. IN YOUR E-MAIL REQUEST, YOU MUST INCLUDE EACH APPLICANT'S FULL NAME, DATE OF BIRTH, PASSPORT NUMBER, AND THE CONFIRMATION NUMBER RECEIVED AFTER SUBMITTING YOUR ON-LINE VISA APPLICATION.
    PLEASE NOTE: IRANIANS MAY MAKE APPOINTMENTS AND APPLY FOR NONIMMIGRANT VISAS AT ANY NONIMMIGRANT VISA ISSUING POST. HOWEVER, PLEASE BE AWARE THAT THE INTERVIEWING OFFICERS' LACK OF FAMILIARITY WITH THE LOCAL CONDITIONS IN YOUR HOME COUNTRY OF IRAN MAY MAKE IT DIFFICULT TO DEMONSTRATE YOUR QUALIFICATIONS FOR A VISA. WE HAVE FARSI-SPEAKING CONSULAR OFFICERS IN ANKARA, DUBAI, OR ONE OF THE DESIGNATED IRANIAN-PROCESSING POSTS WHO ARE FAMILIAR WITH COUNTRY CONDITIONS IN IRAN, AND MANY IRANIAN NONIMMIGRANT VISA APPLICANTS CHOOSE TO APPLY AT THOSE POSTS.PLEASE ALSO NOTE THAT THE VISA FEE WILL NOT BE REFUNDED, EVEN IF A VISA IS DENIED. APPLICANTS MAY NOT BRING A TRANSLATOR.

Junior Member

دوستان سلام من برای 5 شنبه از سفارت امریکا در تفلیس وقت دارم برای ویزای J1 فکر می کنید موفق بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط akhazeni نمایش پست ها
    دوستان سلام من برای 5 شنبه از سفارت امریکا در تفلیس وقت دارم برای ویزای J1 فکر می کنید موفق بشم؟
    چی یگیم والا. 2 تا پست بالارو بخون ببین وضعت چطوره.هر چند قضاوت سخته. ایشالا که موفق بشی آرزومون برای تمام ایرانی ها همینه

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

سلام. چند روز پیش یکی از دوستام به گرجستان تماس گرفته بود و خانمی که گفته بود آفیسر اونجا هست ، بهش گفته که ما با سیستم شما آشنایی نداریم و فرض رو بر این بگیر که 90 درصد ریجکت میشی، حالا اگر دوست داری تا برات وقت بذارم!!!!
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Junior Member

سلام اقایان و خانم های محترم پویا کاملا درست گفته من ۵ اوریل ۲۰۱۲ وقت داشتم تازه زن و بچه ام هم قرار بود در ایران بمونن بدون کنترل مدارک ریجکت کرد هیچ دلیلی هم نمی گن با توجه به هزینه بالا به سفارت امریکا در تفلیس نرید همزمان با من ۵ تا دانشجو دیگر رو هم رد کردند و میگن برید دبی یا انکارا در ضمنا خیلی راحت وقت مصاحبه میدن که گمراه کننده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akhazeni نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چی شد؟ گرفتی؟ لطفا توضیح بده چون منم ظاهرا با توجه به کمبود وقت برای ویزای J دارم به گرجستان فکر می کنم.
    متشکر.

کی می خواد بره گرجستان من واسه امتحان جی آر ایم می خوای برم 11 آپریل

فكر نكنم با اين اوصافي كه من خوندم كسي حاضر باشه بياد گرجستان براي سفارت

Junior Member

گرجستان هنوز این قدر بده ؟

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)