صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

چون تبلیغ در فروم ممنوعه نمیتونم اسم آژانس رو بگم، خواستم پیام خصوصی براتون بفرستم، پوشتون پر بود، تبلیغ این آژانس توی خود فروم applyabroad هست، منم مطمئن نیستم به حرفی که زدند. فقط یکی از آشنایانمان قبلا از طریق این آژانس برای ویزای آمریکا اقدام کرده بود و براش انجام داده بودند، البته از گرجستان ویزا نگرفته بودند. با سفارت گرجستان هم تماس گرفتم و پرسیدم آیا طی چند ماه گذشته فرد ایرانی به گرجستان برای ویزا اومده یا نه، گفتند نمیتونیم این اطلاعات رو بهتون بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedf6767 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطقا اسم و مشخصات این آژانس رو بگید؟؟؟
    تا اونجاییی که من میدونم روی وبسایتشون هنوز هم نوشتن که ایرانی ها برن آنکارا ....
    http://georgia.usembassy.gov/consula...ant-visas.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NarcisZ نمایش پست ها
    چون تبلیغ در فروم ممنوعه نمیتونم اسم آژانس رو بگم، خواستم پیام خصوصی براتون بفرستم، پوشتون پر بود، تبلیغ این آژانس توی خود فروم applyabroad هست، منم مطمئن نیستم به حرفی که زدند. فقط یکی از آشنایانمان قبلا از طریق این آژانس برای ویزای آمریکا اقدام کرده بود و براش انجام داده بودند، البته از گرجستان ویزا نگرفته بودند. با سفارت گرجستان هم تماس گرفتم و پرسیدم آیا طی چند ماه گذشته فرد ایرانی به گرجستان برای ویزا اومده یا نه، گفتند نمیتونیم این اطلاعات رو بهتون بدیم.
    سلام، من هم برای ترم پاییز پذیرش دارم و الان با مشکل وقت مصاحبه رو برو هستم. اتفاقا یکی از آژانس ها هم به من گرجستان رو پیشنهاد داد و گفت بعد از عید چندین دانشجو رو اونجا فرستادن و خیلی هاشون هم ویزا گرفتن. حالا منم واقعا موندم که چه کار کنم. البته با این وضعی که در باقی سفارت ها هست فکر میکنم باید ریسکش رو بپذیرم چون عملا گزینه دیگه ای نیست و من باید 14 آگست نیویورک باشم. در مورد مطلبی که در سایت سفارت نوشته که ایرانی ها بهتره به آنکارا و ... مراجعه کنن هم فکر می کنم بیشتر به ویزای توریستی مربوط میشه چون اگه با دقت بخونین تاکیدش بر فارسی صحبت کردن آفیسرهای آنکارا و ... هست و همه میدونین که مصاحبه دانشجویی همه جا به انگلیسی برگزار میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

دوستان؛
    من دو تا 160 دلار برای ارمنستان (خودم و خانمم) پرداخت کردم؛ ولی چون وقت ها پر شده، میخوام از گرجستان اقدام کنم.
    فرآیند وقت گرفتن گرجستان چطوریه؟
    با توجه به اینکه من ریترنینگ هستم نظر بدید.
    ممنون
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilss نمایش پست ها
    پس با احتساب این که باکو و ایروان گزینه نیستند، من احتمالا ریسکش رو می پذیرم. ممنون از راهنمایی؛ حتما نتیجه رو می گم که یا مخوفیتش تایید شه یا رفع شه
    لطفا هر اطلاعاتی راجع به گرجستان بدست آوردید به بقیه هم بگید
    ما همچنان چشم انتظار وقتیم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_id نمایش پست ها
    سلام، من هم برای ترم پاییز پذیرش دارم و الان با مشکل وقت مصاحبه رو برو هستم. اتفاقا یکی از آژانس ها هم به من گرجستان رو پیشنهاد داد و گفت بعد از عید چندین دانشجو رو اونجا فرستادن و خیلی هاشون هم ویزا گرفتن. حالا منم واقعا موندم که چه کار کنم. البته با این وضعی که در باقی سفارت ها هست فکر میکنم باید ریسکش رو بپذیرم چون عملا گزینه دیگه ای نیست و من باید 14 آگست نیویورک باشم. در مورد مطلبی که در سایت سفارت نوشته که ایرانی ها بهتره به آنکارا و ... مراجعه کنن هم فکر می کنم بیشتر به ویزای توریستی مربوط میشه چون اگه با دقت بخونین تاکیدش بر فارسی صحبت کردن آفیسرهای آنکارا و ... هست و همه میدونین که مصاحبه دانشجویی همه جا به انگلیسی برگزار میشه.
    سلام منم پذیرشم بار 17 اگوسته ولی به خاطر TA به استاده قول دادم جولای کرولینا باشم الان منم دارم به گرجستان فکر می کنم ولی باز اگه هر اطلاعاتی جدیدی کسب کردید لطفا اطلاع بدید ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rez1khorsandi نمایش پست ها
    سلام منم پذیرشم بار 17 اگوسته ولی به خاطر TA به استاده قول دادم جولای کرولینا باشم الان منم دارم به گرجستان فکر می کنم ولی باز اگه هر اطلاعاتی جدیدی کسب کردید لطفا اطلاع بدید ممنونم
    من روز شنبه می خوام از طریق همون آژانسی که گفتم اقدام کنم برای گرجستان. هر اطلاعاتی که کسب کردم اینجا برای استفاده شما و دوستان مینویسم. در ضمن تا اینجای کار آژانس گفته که میتونه برای اواخر June وقت بگیره و برای هر وقت 250 دلار .

ممنونم خیلی لطف می کنید
    من بیشتر می خوام که بدونم شرایط ویزا دادنشون چطوره و این قضیه که قبلا بچه ها گفته بودن که به دلیل عدم آشنایی با پرونده های ایرانی اکثرا رو ریجکت می کنن چقدر هنوز واقعیت داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeb_id نمایش پست ها
    من روز شنبه می خوام از طریق همون آژانسی که گفتم اقدام کنم برای گرجستان. هر اطلاعاتی که کسب کردم اینجا برای استفاده شما و دوستان مینویسم. در ضمن تا اینجای کار آژانس گفته که میتونه برای اواخر June وقت بگیره و برای هر وقت 250 دلار .
    اواخر جون چرا، همین الان از 13 جون به بعد خالیه. من خودم 13 جون مصاحبه دارم گرجستان، انشالله بعدش میام نتیجشو همینجا مینویسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinb نمایش پست ها
    اواخر جون چرا، همین الان از 13 جون به بعد خالیه. من خودم 13 جون مصاحبه دارم گرجستان، انشالله بعدش میام نتیجشو همینجا مینویسم
    تشکر.. ما منتظر نتیجه هستیم و امیدواریم که راحت ویزا رو بگیرید. فقط اگر لطف کنید مراحلی که برا گرفتن وقت انجام دادید رو هم بنویسید ممنون میشم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jpaknahad نمایش پست ها
    تشکر.. ما منتظر نتیجه هستیم و امیدواریم که راحت ویزا رو بگیرید. فقط اگر لطف کنید مراحلی که برا گرفتن وقت انجام دادید رو هم بنویسید ممنون میشم..
    برای گرفتن وقت اول باید پول را توی بانک گرجستان حضوری به حساب بریزید و بعد با کد رسیدی که بانک بهتون میده از سایت http://www.ustraveldocs.com/ge/ وقت بگیرین، برای واریز پول من از یه آژانس کمک گرفتم که اونها با یه نفر توی گرجستان هماهنگ کردن واریزی رو انجام داد و کد رو همون روز به من داد، طرف 195$ میگرفت و خود آژانس هم 10% بیشتر گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)