صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چرا نباید از گرجستان وقت سفارت گرفت!؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    900 دبل؟؟؟ 1300 سینگل؟؟؟
    من سینگل هوایی هتل 4 ستاره رفتم با ترنسفر فرودگاهی 1050
    دیگه خوددانین
    خب راهنمایی کنید از کجا گرفتید... من اهل سیر و سفر نیسم و از این چیزا سر در نمیارم... شاید چارتر رفتید شما... نتیجه ی مصاحبتون چی شد راستی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kemimmim نمایش پست ها
    خب راهنمایی کنید از کجا گرفتید... من اهل سیر و سفر نیسم و از این چیزا سر در نمیارم... شاید چارتر رفتید شما... نتیجه ی مصاحبتون چی شد راستی؟
    من از اژانس لاچین سیر گرفتم ولی تو پستهای قبلی گفتم چجوری اژانسهای که کارگزار واقعی هستن پیدا کنین فکر کنم شما اصلا نمیخونین
    اژانسهای های زیادی هستن الان ۲ شهر تفلیس باتومی کارمکینن
    الان چندین ایرلاین هرروز برای تفلیس پرواز دارن
    همه چارتر میرن کسی نمیره بلیط سیستمی بخره گرونتر دربیاد
    اگر زحمت بکشین روی امظام کلیک کنین نتیجه مصاحبه خواهید دید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kemimmim نمایش پست ها
    سللام نوید
    سللام بچه ها
    من برای ده روز آخر مهر از تفلیس وقت دارم... یعنی پولشو ریختم دقیقشو هنوز بهم نگفته آژانس هواپیمایی... بی نهایت استرس دارم... منم ویزای تحصیلی میخوام
    بچه ها لطفا هر کی اطلاعات بیشتری از گرجستان داره بگه... در مورد آفیسرها و سوالات
    سلام امکانش هست بگید چه جوری پول رو ریختید چون حضوری از بانک هست؟؟ ممنون میشم چون احتیاج دارم به سرعت وقت بگیرم ولی کسی را در گرجستان ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira13 نمایش پست ها
    سلام امکانش هست بگید چه جوری پول رو ریختید چون حضوری از بانک هست؟؟ ممنون میشم چون احتیاج دارم به سرعت وقت بگیرم ولی کسی را در گرجستان ندارم
    اینطور شنیدم
    باید حضوری تشریف ببرید هر شعبه ای از بانک اف جورجیا (Bank of Georgia) پولو واریز کنید رسید واریز وجه اعلام کنید معمولا برای 2 روز بعد وقت میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira13 نمایش پست ها
    برای من آژانس مسافرتی وقت گرفت و پول ریخت

Junior Member

سلام دوستان. آیا سایت سفارت تو گرجستان وضعیت کلیرنس رو نشون می ده (مثل آنکارا) یا تنها راه چک کردن سایت واشنگتن هستش؟

کسی اینروزا کیر نشده خبر خوشش رو به ما هم بده؟

Junior Member

سلام دوستان. من امروز صبح سایت واشنگتن رو چک کردم و دیدم که کیسم آپدیت شده (آپدیت دوم، بعد از دقیقا یک ماه).

همین الان هم سفارت به من ایمیل زد و گفت پاسپورتت رو ببر از پست برای ما بفرست. این فرایند فرستادن پاسپورت برای سفارت و بعد گرفتن ویزا چقدر طول میکشه؟

دنیایی ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

---
    متاسفانه هیچ موضوع مرتبطی برای سوالم تو فارم نبود.

Junior Member

اگر از من کسی بپرسه من میگم هرگز از سفارت آمریکا توی گرجستان وقت نگیره
    17 اکتبر ساعت 8.5 صبح من وقت مصاحبه داشتم که سر تایم رفتم اما از وردوم ممانعت کردن
    گفتن گزینه ای توی فرم سایت بوده که تو زدی رگولار و این مرتبط با کسایی هست که توی گرجستان شهروند یا شهروند موقت هستن و تو نیستی و نمیشه وارد بشی! بعد از کلی کش مکش و رفتن و دوباره برگشتن و چیزی نزدیک به دو ساعت انتظار جلوی در سفارت با حضور سگ ها و سرمای شدید در حالی که من از هوای اینجا اطلاع نداشتم و لباس گرم با خودم نبردم ولی خود مامورای سفارت سه تا لباس رو هم تنشون بود... و بعد از اینکه من از فکر این مساله که چرا اصلا باید ایرانی باشم که این اتفاقات برام بیفته شدیدا گریه ام گرفت... در نهایت یه کارت به من دادن و گفتن به این شماره زنگ بزن تا راهنماییت کنن چیکار کنی... ولی قاعدتا باید از اول وقت بگیری و پول پرداخت کنی... بعد از تماس با اون شماره گفتن خودمون اون گزینه رو اصلاح میکنیم چون اون گزینه اصلا زمانی که من وقتم رو گرفتم یعنی ده سپتامبر قابل تغییر نبوده و اونا خودشون بعد از اصلاح از طریق ایمیل بهم وقت جدید رو اعلام میکنن. تمام روز بعد رو من توی هتل منتظر ایمیل بودم که ایمیلی نیومد. انتهای روز با یه خانم که مترجم فارسی روسی بود و جلوی سفارت دیده بودمش تماس گرفتم که گفت امروز جلوی سفارت منتظر تو بودن که بری و میگفتن کاش تو بری چون فهمیدن مشکل از خودشون بوده... اما چون تایم اداری تموم شده بود من ناچار شدم چهارشنبه صبح اول وقت برم. چهارشنبه هم بیشتر از یک ساعت منو توی سرما نگه داشتن و با وجود اینکه من گفتم امروز چک اوت هتلم هست و بلیط دارم گفتن امروز برای ویزاهای مهاجرتی هست و تو مهاجرتی نیستی... برو فردا بیا... کنسول راضی نمیشه امروز مصاحبه بشی... من فکر میکنم چنین کنسول بی ملاحظه ای که هر بار ساعت ها منو جلوی در نگه میداره و در نهایت به کارمندا میگه مانع ورود من بشن در حالی که مشکل از طرف سایت سفارت بوده نه من... به هر حال فردا هم به من ویزا نخواهد داد! ضمن اینکه باید بگم صد دلار من روز اول مصاحبه احتمالا وختی مامور سفارت کیفمو ریخت بیرون گم شد! کلا تجربه ی بسیار مزخرفی بود این سفر. هوای این کشور بی نهایت سرد و همیشه بارونیه و مردمش حتی از روی کارت هتل هم نمیتونن آدرس رو پیدا کنن و سطح انگلیسیشون بی نهایت پایینه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seeker83 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز صبح سایت واشنگتن رو چک کردم و دیدم که کیسم آپدیت شده (آپدیت دوم، بعد از دقیقا یک ماه).

همین الان هم سفارت به من ایمیل زد و گفت پاسپورتت رو ببر از پست برای ما بفرست. این فرایند فرستادن پاسپورت برای سفارت و بعد گرفتن ویزا چقدر طول میکشه؟

دنیایی ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

---
    متاسفانه هیچ موضوع مرتبطی برای سوالم تو فارم نبود.
    5 روز طول کشید. دوشنبه دادم و روز جمعه تحویل گرفتم.

Junior Member

خب در نهایت روز چهارم خانم کنسول با من مصاحبه و بدون بررسی هیچگونه مدارکی در لحظه منو ریجکت کرد... همونطور که حدس میزدم
    البته حالا دو هفته میگذره اما من تصمیم دارم به روند ورودم به سفارت و ریجکت شدنم اعتراض بدم. بابت مشکل سایت سفارت حجم عظیمی استرس و ضرر مالی به من وارد شده و در نهایت هم ریجکت شدم...
    کسی میدونه چطور میشه اعتراض داد یا از این روند شکایت کرد؟ هرچند بعید میدونم کسی در حد من خوش شانس بوده باشه که این همه شرایط بد رو یکجا تجربه کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)