صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 164

موضوع: تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

Junior Member

Lightbulb پاسخ : تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

دوستان سلام
    من گرین کارت دارم. تابستان 2016 هم میشه دو سال که در کالیفرنیا و کلا در امریکا زندگی کردم.
    دیپلم برق هنرستان و فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد دارم. آیلتس آکادمیک 6.5 رو سال 2011 گرفتم که دیگه الان معتبر نیست. تافل رو هم iBT دارم 84 که برای سال 2012 هست و دیگه معتبر نیست (زبان شکر خدا مشکلی ندارم). 3.5 سال کار تعمیر خودپردازهای آلمانی و یکسال کارشناس خرید در ایران و کار تعمیر پرینتر در کالیفرنیا و الان هم که 9 ماهی میشه دارم لس انجلس خودپرداز تعمیر میکنم. 4 تا از امتحانات مایکروسافت رو هم در دبی رسما پاس کردم.
    میخوام UCLA کارشناسی کامپیوتر بخونم. ایمیل زدم و خیلی کلی بهم جواب دادن.
    در مورد وام و هزینه ها میخوام بدونم... کارم تو یه شرکت خوبه و همه چی مثل بیمه پزشکی و امثال اینها رو کاور میکنه.
    نمیخوام قمار کنم و استعفا بدم و برم دانشگاه و زیر هزینه ها کم بیارم. حاضرم دیرتر شروع کنم ولی با خیال راحت.
    یه دوستی دارم (سیتی زن هستن) خانم اش برای وام درخواست داد و Tax Return سال قبل اشون رو بررسی کرده بودن و به خاطر در آمد شوهرش بهش وام ندادن.

1- شرایط شامل وام شدن چیه؟
    2-مدرک آزمون زبان و GRE, SAT میخوان برای تحصیل در مقطع لیسانس در UCLA؟
    ببخشید طولانی شد. خیلی ممنون .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

دوستان این جا کسی جواب این سوالات رو نمی دونه راهنمایی کنه؟

سلام دوستان
    من پارسال برای لاتاری 2016 ثبت نام کردم و انتخاب شدم. با توجه به کیس نامبرم حدود
    دو ماه دیگه باید برم مصاحبه
    . به تازگی هم از یه دانشگاه تو امریکا برای
    دکترا پذیرش گرفتم
    . و کم کم باید درخواست ویزا بدم. می تونین لطفا راهنماییم کنین
    چی کار کنم که برا هیچ کدوم به مشکلی بر نخورم؟؟؟

1- مسلما درخواست و بررسی ویزای تحصیلیم زودتر از مصاحبه شروع میشه. به نظرتون توی فرایند ویزای تحصیلی، از لاتاری حرفی بزنم؟
    2- اگه هنوز ویزای دانشجوییم نیومده باشه و برم مصاحبه برا گرین کارد، مشکلی پیش نمیاد؟ باید حتما بگم که برای ویزای دانشجویی اقدام کردم یا گرفتم؟
    3- کسی بوده که مورد مشابهی داشته باشه؟

سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط LuckyB0y نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من گرین کارت دارم. تابستان 2016 هم میشه دو سال که در کالیفرنیا و کلا در امریکا زندگی کردم.
    دیپلم برق هنرستان و فوق دیپلم برق دانشگاه آزاد دارم. آیلتس آکادمیک 6.5 رو سال 2011 گرفتم که دیگه الان معتبر نیست. تافل رو هم iBT دارم 84 که برای سال 2012 هست و دیگه معتبر نیست (زبان شکر خدا مشکلی ندارم). 3.5 سال کار تعمیر خودپردازهای آلمانی و یکسال کارشناس خرید در ایران و کار تعمیر پرینتر در کالیفرنیا و الان هم که 9 ماهی میشه دارم لس انجلس خودپرداز تعمیر میکنم. 4 تا از امتحانات مایکروسافت رو هم در دبی رسما پاس کردم.
    میخوام UCLA کارشناسی کامپیوتر بخونم. ایمیل زدم و خیلی کلی بهم جواب دادن.
    در مورد وام و هزینه ها میخوام بدونم... کارم تو یه شرکت خوبه و همه چی مثل بیمه پزشکی و امثال اینها رو کاور میکنه.
    نمیخوام قمار کنم و استعفا بدم و برم دانشگاه و زیر هزینه ها کم بیارم. حاضرم دیرتر شروع کنم ولی با خیال راحت.
    یه دوستی دارم (سیتی زن هستن) خانم اش برای وام درخواست داد و Tax Return سال قبل اشون رو بررسی کرده بودن و به خاطر در آمد شوهرش بهش وام ندادن.

1- شرایط شامل وام شدن چیه؟
    2-مدرک آزمون زبان و GRE, SAT میخوان برای تحصیل در مقطع لیسانس در UCLA؟
    ببخشید طولانی شد. خیلی ممنون .
    بله . شما برای اپلای کردن این رشته در این دانشگاه نیاز به تافل دارید . ولی باید مدرک پایه خودتون رو که فوق دیپلم هست و همچنین دیپلم دبیرستان/هنرستان رو ترجمه کنید براشون و همچنین evaluate
    چون میخواهید برای لیسانس اپلای کنید احتمالا به مدرک SAT نیاز خواهید داشت . یک کار دیگه هم که میتونید بکنید اینه که در یک commiunity college ثبت نام کنید و بعد ترنسفر کنید برای دانشگاه
    اگر توی خود لس انجلس زندگی و کار کردید و مالیات دادید میتونید از وام و financial aid استفاده کنید و هیج هزینه ای رو پرداخت نکنید و دولت بعدا از حقوقتون کم میکنه (البته نه همه هزینه رو)
    شرایطش هم تینه که به صورت In-state اپلای کنید
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام
    دوستان من تازه وارد شیکاگو شدم و تصمیم دارم اینجا دندان پزشکی بخونم اما نمیدونم باید دقیقا چیکار کنم لظفا کسی اگه اطلاعی داره راهنمای کنه مرسی

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

سلام دوستان من دانشجوی سال دوم مکانیک هستم از دانشگاه تهران مرکز تازگی برنده ی لاتاری شدم میخواستم بدونم که به نظر شما برم یا ادامه تحصیل بدم و اینکه اگر برم باید از چه مقطعی شروع کنم و اینکه این رشته رو ادامه بدم یا نه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی سال دوم مکانیک هستم از دانشگاه تهران مرکز تازگی برنده ی لاتاری شدم میخواستم بدونم که به نظر شما برم یا ادامه تحصیل بدم و اینکه اگر برم باید از چه مقطعی شروع کنم و اینکه این رشته رو ادامه بدم یا نه؟؟؟؟
    تبریک میگم بهت. ایشالا همیشه شانس باهات یار باشه.
    به نظر من اگر به این فکر هستی که بری بمونی، هرچی زودتر بری بهتره. از همین الان به فکر باش.
    اگر مشکل سربازی نداری که خوب خیلی خوبه.
    اگر هم زبانت اکیه و هزینه دانشگاه هم میتونی بدی، بیخیال این دوسال شو و برو یه لیسانس اونجا بگیرو بعدشم میری سر کار ایشالا...
    هرکار دوست داشته باشی میتونی بکنی، اما زبان، و فارغالتحصیلی از امریکا خیلی مهمه واسه آیندت.
    اینا نظر منه فقط...
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    تبریک میگم بهت. ایشالا همیشه شانس باهات یار باشه.
    به نظر من اگر به این فکر هستی که بری بمونی، هرچی زودتر بری بهتره. از همین الان به فکر باش.
    اگر مشکل سربازی نداری که خوب خیلی خوبه.
    اگر هم زبانت اکیه و هزینه دانشگاه هم میتونی بدی، بیخیال این دوسال شو و برو یه لیسانس اونجا بگیرو بعدشم میری سر کار ایشالا...
    هرکار دوست داشته باشی میتونی بکنی، اما زبان، و فارغالتحصیلی از امریکا خیلی مهمه واسه آیندت.
    اینا نظر منه فقط...
    مرسی ارش جان
    البته مشکل سربازی که دارم ولی زیاد مهم نیس به نظر شما اگر برم میتونم کاری بکنم که دوره ی کارشناسیم از اول شروع نشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    مرسی ارش جان البته مشکل سربازی که دارم ولی زیاد مهم نیس به نظر شما اگر برم میتونم کاری بکنم که دوره ی کارشناسیم از اول شروع نشه؟؟
    اگه منظورت اینه که واحدای ایرانتو قبول کنند که نه. بعیده همچین چیزی. من اگر بودم هم اصلا دنبال اینکار نمیرفتم. قشنگ از اول توی یه دانشگاه خوب پذیرش میگرفتمو لیسانسمو میگرفتم. سعی میکردم توی این مدت هم زبانم قوی کنم و هم از نظر اشنایی با جامعه و فرهنگ.موفق باشی
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    اگه منظورت اینه که واحدای ایرانتو قبول کنند که نه. بعیده همچین چیزی. من اگر بودم هم اصلا دنبال اینکار نمیرفتم. قشنگ از اول توی یه دانشگاه خوب پذیرش میگرفتمو لیسانسمو میگرفتم. سعی میکردم توی این مدت هم زبانم قوی کنم و هم از نظر اشنایی با جامعه و فرهنگ.موفق باشی
    مرسی از راهنماییت

رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

دوستان یه سوال
    من میخوام برای لیسانس به امریکا برم برای ثبت نام در دانشگاه شرط معدل یا شرط دیگه ای هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)