صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 164

موضوع: تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei2 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا می دونید کسی که حدود 36 واحد از لیسانسش مونده باشه و از طرفه دیگه ویزای آمریکا از طریق لاتاری داشته باشه می تونه واحداشو انتقال بده و لیسانسو از یک دانشگاه تو آمریکا بگیره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    شما بهتره تشریف ببری آمریکا. گرین کارتت رو که گرفتی یک Re-entry Permit بگیر و برگرد ایران. 36 واحد رو در دو ترم پاس کن و مدرکت رو از دانشگاهت بگیر. یعنی مدرکت آزاد باشه تا بتونی همراه با ریز نمراتت ترجمه کنی. بعد یک سال که بری آمریکا برای مقطع بالاتر اپلای کن. یک سری موسسات ارزشیابی مدارک تحصیلی هستند که هر دانشگاهی بعضی از اونها رو به رسمیت می شناسه. شنیدم یک پولی در حدود 200 دلار می گیرن و تمام درس هایی که گذروندین رو ارزشیابی می کنند. هر کدوم رو که قبول نکردن مجبوری اونجا بگیری و پاس کنی. ولی من تا حالا نشنیدم کسی تعدادی واحد رو که منجر به گرفتن مدرک تحصیلی هم نشده به دانشگاه های آمریکایی منتقل کنه. امیدوارم اگر کسی به مورد مشابه برخورده این پست شما رو بهتر جواب بده. موفق باشی.

سلام من دختر هستم و مشکل سربازی ندارم ...گرین کارت امریکا دارم و مشکل مالی ندارم
    حالا سوال من : من ترم ۸ مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد هستم و کمه کم ۱۱ ترمه تموم میکنم به خاطر حذف ترم و جریاناتی که داشتم و معدلم هم حدود ۱۲ هست.
    به نظر شما بمونم و تموم کنم شانسی واسه ارشد خوندن تو امریکا دارم یا ولش کنم و برم از اول کارشناسی بخونم ؟ در ضمن زبانم هم خیلی خوبه.
    ۲۳ سالم هست. و کاردانی کامپیوتر هم دارم ولی کارشناسی پیوسته میخونم الان.

Junior Member

سلام خسته نباشید ببخشید سوالاتی داشتم من دارای گرین کارت هستم و قصد دارم در رشته داروسازی تحصیل کنم البته محل زندگی من در ایالت کالیفرنیا شهری نزدیک لس آنجلس است
    من کمربند مشکی کاراته را به تازگی گرفتم و معدل دبیرستان ام. و پیش. من 17بوده مدرکicdlنیز دارم ميخواستم. اگر. دانشگاه هایی را که احتمال قبول کردن من را دارند لطف کنید به من معرفی نمایید مرسی البته دانشگاه هایی که رتبه بهتری از دانشگاه شیراز داشته باشند مرسی

و البته ميخواستم بدانم چقدر امکان دارد به من بورسیه یا کمک مالی یا وام و یا گرفتن شغل در دانشگاه تعلق گیرد و هزینه دانشگاه با این کارت برای من به چه صورت است مرسی
    ویرایش توسط Mostafa_CM : September 24th, 2014 در ساعت 10:56 PM دلیل: پستهای مرتبط پشت سر هم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    سلام من دختر هستم و مشکل سربازی ندارم ...گرین کارت امریکا دارم و مشکل مالی ندارم
    حالا سوال من : من ترم ۸ مهندسی کامپیوتر از دانشگاه ازاد هستم و کمه کم ۱۱ ترمه تموم میکنم به خاطر حذف ترم و جریاناتی که داشتم و معدلم هم حدود ۱۲ هست.
    به نظر شما بمونم و تموم کنم شانسی واسه ارشد خوندن تو امریکا دارم یا ولش کنم و برم از اول کارشناسی بخونم ؟ در ضمن زبانم هم خیلی خوبه.
    ۲۳ سالم هست. و کاردانی کامپیوتر هم دارم ولی کارشناسی پیوسته میخونم الان.
    سلام
    اینجا کلا مدارک خودشون رو قبول دارن،شما که گرین کارت دارید و سنتون هم پایینه زودتر بیاید و از کالج شروع کنید.چون هم مدرک معتبری گرفتید هم راحت میتونید کار پیدا کنید و مهمتر اینکه کمک هزینه تحصیلی خیلی خوبی بهتون میدن اگه شرایطش رو داشته باشید
    من اینجا کسایی رو دیدم با 50 سال سن میرن کالج که پول بگیرن!!!
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیر کبیر

سلام . من کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر گرفتم و الانم ساکن دالاس هستم میخواستم ببینم الان که گرین کارت دارم میتونم برای پذیرش دکترا اینجا اقدام کنم؟ اگه اره ایا میتونم فاند هم بگیرم؟ و اینکه باید تافل و gre هم امتحان بدم یا نه . مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyboy نمایش پست ها
    سلام . من کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر گرفتم و الانم ساکن دالاس هستم میخواستم ببینم الان که گرین کارت دارم میتونم برای پذیرش دکترا اینجا اقدام کنم؟ اگه اره ایا میتونم فاند هم بگیرم؟ و اینکه باید تافل و gre هم امتحان بدم یا نه . مرسی
    بله شرط پذیرش گرجویت ها امتحان جی-ار-ای هست . چه برای ارشد چه برای دکترا .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

دوستان من ويزاي مهاجرتي را براي ورود به آمريكا گرفتم و دو ماه آينده براي فعال سازي گرين كارت ميروم اونجا
    اول اين كه گرين كارت چقدر طول مي كشه بدستم برسه ؟
    دوستان من براي استادا ايميل كه زدم آيا درسته ؟
    In addition, I am a
    Permanent Resident Card (Green Cardholder).I would highly appreciate it if you can let me know about the possibility of adding me to your research group.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mas1985 نمایش پست ها
    دوستان من ويزاي مهاجرتي را براي ورود به آمريكا گرفتم و دو ماه آينده براي فعال سازي گرين كارت ميروم اونجا
    اول اين كه گرين كارت چقدر طول مي كشه بدستم برسه ؟
    دوستان من براي استادا ايميل كه زدم آيا درسته ؟
    In addition, I am a
    Permanent Resident Card (Green Cardholder).I would highly appreciate it if you can let me know about the possibility of adding me to your research group.

گرفتن گرین کارت برای من حدود ۱۰ روز طول کشید. اولین روزی که رفتم امریکا رفتم واسه گرین و کارت و ایدی اقدام کردم و بعد از ۱۰ روز گرین کارت رو پست کردن. ایدی هم که ۲ روزه پست کردن.
    من زیاد وارد نیستم ولی استاد چرا باید بدونه که شما گرین کارت هولدر هستی ؟ تا بخوان جواب بدن و شما رزومه بفرستی شما اونجایی !

Junior Member

سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
    دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم
    1.برای تحصیل در دانشگاه ها ي لس آنجلس به مدرک زبان نیاز هس?
    2.آیا به کسي که گرین کارت داره هم فاند میدهند? شرایط گرفتن فاند چی هس?
    3.کسي که گرین کارت داره، چه مدت پس از ورود به لس آنجلس میتونه اونجا وارد دانشگاه بشه?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakn نمایش پست ها
    سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
    دوستان عزیز من چند تا سوال داشتم
    1.برای تحصیل در دانشگاه ها ي لس آنجلس به مدرک زبان نیاز هس?
    2.آیا به کسي که گرین کارت داره هم فاند میدهند? شرایط گرفتن فاند چی هس?
    3.کسي که گرین کارت داره، چه مدت پس از ورود به لس آنجلس میتونه اونجا وارد دانشگاه بشه?
    1. برای ورود به همه دانشگاههای امریکا احتیاج به امتحان زبان است.
    2. فاند به مقطع تحصیلی و رزومه شما بستگی داره. تاپیکهای مربوط به فاند را بخوانید.
    3. باید پذیرش بگیرید. دانشکده موردنظرتون را انتخاب کنید و ببینید شرایط پذیرش و مهلت ارسال مدارک چیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)