صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: کلاس زبان در امریکا

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کلاس زبان در امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kkia نمایش پست ها
    آیا این امکان برای کسایی که مشمول سربازی هستن و میخوان وثیقه بزارن تا از معافیت تحصیلی برخوردار بشن وجود داره که بدون آزمون gre از دانشگاه هایی که کلاس زبان دارن مشروط به قبولی در کلاس زبان پذیرش بگیرن و آیا با همچین پذیرش مشروطی از طرف دانشگاه مورد تایید وزارت علوم , میشه با دادن وثیقه از کشور خارج شد ؟ یا حتما باید پذیرش قطعی داشت تا وزارت علوم قبول کنه
    وزارت علوم باری همچین پذیرشی نامه وثیقه نمیده

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamoddin نمایش پست ها
    از طریق کلاس زبان ویزا نمی دند. اینکه می بینید کسی دیگه اینجا ننوشته هم به این خاطره که همه ریجکت شدند. من موندم این جمعیت کره ای، چینی و عرب که در مراکز وابسته به دانشگاههای امریکایی زبان می خونند چطور ویزا گرفتند.
    از طریق دوره های کوتاه مدت زبان برای دانشجوهای خارجی I20 صادر میشه و روی اون ویزا هم میدن. موضوع اینه که سفارت آمریکا به ایرانی هایی که از دانشگاههای خوب پذیرشهای دکتری و فوق لیسانس دارن هم به سختی ویزا میده چه برسه به لیسانس و کلاس زبان! اتفاقا خیلی از اون جمعیت کره ای، چینی و عرب که میگی اول میان اینجا یکی دوسالی فقط ربان می خونن، بعد میرن کالج و بعدش میرن دانشگاه لیسانس میگیرن. بدون دردسر. فقط کافیه پولشو بدی.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

یعنی دیگه برای F1 ویزا صادر نمیشه؟ من مشکل سربازی و یا چیز دیگه ای ندارم.. کلاً سابقه کار هم شانس ویزا و بیشتر میکنه؟ میدونم ربطی نداره اما چه میدونم.. شنیدم کانادا به چند نفری ویزا زبان داده اما آمریکا و فقط تو همین فروم ها دیدم.. به نظرتون شانسش چقدره؟ ارزش ریسک داره برای کسی که بخواهد تو مقطع کارشناسی تحصیل کنه؟
    ویرایش توسط Mahmoud_y : August 7th, 2013 در ساعت 12:35 PM
    Don't Give up

کسی از امتحان gesp دانشگاههای امریکا خبر داره

Junior Member

دوستان عزیز سایت www.connectenglishsandiego.com را با ***** شکن باز کنید من مکاتبه کردم جواب دادن بم میتونید پذیرش بگیرید و کمک میکنه بهتون در گرفتن ویزا این موسسه زبان تو سن دیگو هست تو ایالت کالیفرنیا قیمت و ایناشم خوبه
    trance music 4ever

Junior Member

سلام دوستان بنده برای کالج http://astonusa.com/ اقدام کردم. میخواستم ببینم این کاج زبان در چه سطحی میباشد و کارشون مورد تایید خود ایالت هست یا خصوصیه یا ... ؟
    اگر دوستان اطلاعات جامعی رو مربوط به این کالج زبان بدهند بسیار ممنونم .

ادرس کالج :

Aston International Academy 1201 West 24th St. Suite 210 Austin, TX 78705 USA Telephone: 1-512-476-1933 Fax: 1-512-476-1936

Junior Member

اگر مدرک زبان ندارید هم میتونید واسه دانشگاه پذیرش بگیرید( من خودم بدون مدرک زبان اومدم) و اینجا شروع کردم به کلاس رفتن.
    بعضی از دانشگاه ها خودشون کلاس زبان دارن که میتونید اونجا شروع کنید. یکسری موسسه های رایگان هم هستن ولی خیلی من پیشنهاد نمیکنم واسه کسایی که متوسط رو به بالان. بعضی از کلیساها هم کلاس رایگان دارن. ولی کلاس نمیتونه شمارو تبدیل کنه به کسی که با اعتماد به نفس هرجایی معاشرت کنی.
    برای این منظور من گشتم چندتا گروه پیدا کردم( توی سایت های meet up) که جمع میشن واسه مناسبت های مختلف, اونجا با آدمهای انگلیسی زبان معاشرت میکنم( نه با آدمهایی که انگلیسی زبان دومشونه) و این واقعا در اسپیکینگم انقلابی ایجاد کرد. حتی یک گروه مولوی خوانی پیدا کردم که همشون امریکایی هستن
    به قول یکی از دوستام :تو آمریکا همه چی هست فقط باید بتونی پیداش کنی.

Junior Member

سلام به همه و سپاس از اطلاعات مفيدي كه اينجا قرار مي دين
    من قصد دارم براي يه course شش ماهه زبان در kaplan ثبت نام كنم كه به هيچ عنوان از يه سري از كشورها از جمله ايران به صورت مستقيم پول قبول نمي كنه. لذا خواهرم داره اين پول رو پرداخت مي كنه كه خودش ساكن آمريكاس. هزينه سفرم رو دارم خودم مي دم. سوالم اينه كه اگه بپرسن چه كسي داره شهريه ت رو مي ده، با توجه به اينكه محل اقامتم هم منزل خواهرم هست،چي بايد بگم؟ مي خوام بگم خواهرم و مي خوام همين دليل رو كه گفتم ذكر كنم اما مي ترسم استنباطشون اين باشه كه نمي خوام پس از پايان دوره برگردم ايران و بهم ويزا ندن. course يي كه مي خوام بگيرم language poficiency ست و شغل خودم تدريس زيان انگليسي. در ضمن دانشجوي ارشد هستم و مي تونم از دانشگاه گواهي اشتغال به تحصيل بگيرم. به نظر شما بهتره course كوتاه تري رو بردارم يا كه اصلن شانسي ندارم؟ اگر محل اقامتم منرل خواهرم نباشه و از university campus استفاده كنم چقدر موثره؟ ببخشيد كه طولاني شد سوالم.
    پيشاپيش ممنونم

سلام.
    دوستان برای دوره های زبان چه سفارتی بهتر هست بریم؟(این دوره ها I20 صادر میکنن برای درخواست ویزای F1) . کسی تا حالا برای این دوره های ویزا گرفته؟ لطفا کمک کنید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان برای دوره های زبان چه سفارتی بهتر هست بریم؟(این دوره ها I20 صادر میکنن برای درخواست ویزای F1) . کسی تا حالا برای این دوره های ویزا گرفته؟ لطفا کمک کنید.
    ممنون

سلام
    تا اونجایی که من میدونم I20 صادر میکنن اما سفارت به ایرانی ها به سختی ممکنه برای این دوره ها ویزا بده ! گرچه مثلا برای عرب ها راحت ویزا صادر میکنه !

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)