صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

با تشكر از شما مي خواستم بپرسم با توجه به اينكه رزومه معمولي دارم ميشه بيام فوق تو رشته كارديولوژي به صورت پولي بخونم و بعد با توجه به ويزاي تحصيلي كه دارم راحتر هم كاراي رجيستر و امتحانات را بگذرونم و هم برا گرفتن پي اچ دي كه بشه بعد رفت تخصصش رو ادامه داد، اين امكان وجد داره؟ منطقي به نظر ميرسه؟

سلام به دكترهاي محترم پاسخگو

ممنون ميشم بتونيد جواب بديد سوال من رو

من در حال حاضر تو امريكا چهار سال سابقه ي تحقيق در زمينه ي نوروسرجري دارم. استپ ١و ٢ و ٣ رو هم با موفقيت طي كردم. حالا ولي ميخوام استراليا رو هم جدا مد نظر بگيرم. سوالات من سوالات زيره:

١- حالا كه استپ هاي usmle رو با موفقيت طي كردم، ميشه AMC ندم و رجيستر بشم؟

٢- اگه به هر دليلي نميشه، ميتونم حداقل واسه اقامت اقدام كنم و به عنوان يك دكتر مقيم استراليا بشم؟ مدرك پزشكي عمومي ايرانم توي امريكا تاييد شده است.

٣- در مرحله ي آخر، فرض كنيم اومدم، مقيم شدم، رجيستر هم شدم... چقدر شانس دارم بتونم به عنوان دكتر عمومي شاغل بشم و تو چه مناطقي؟

پيشاپيش ازتون سپاسگذارم

الهه

نقل قول نوشته اصلی توسط elalielali نمایش پست ها
    سلام به دكترهاي محترم پاسخگو

ممنون ميشم بتونيد جواب بديد سوال من رو

من در حال حاضر تو امريكا چهار سال سابقه ي تحقيق در زمينه ي نوروسرجري دارم. استپ ١و ٢ و ٣ رو هم با موفقيت طي كردم. حالا ولي ميخوام استراليا رو هم جدا مد نظر بگيرم. سوالات من سوالات زيره:

١- حالا كه استپ هاي usmle رو با موفقيت طي كردم، ميشه AMC ندم و رجيستر بشم؟

٢- اگه به هر دليلي نميشه، ميتونم حداقل واسه اقامت اقدام كنم و به عنوان يك دكتر مقيم استراليا بشم؟ مدرك پزشكي عمومي ايرانم توي امريكا تاييد شده است.

٣- در مرحله ي آخر، فرض كنيم اومدم، مقيم شدم، رجيستر هم شدم... چقدر شانس دارم بتونم به عنوان دكتر عمومي شاغل بشم و تو چه مناطقي؟

پيشاپيش ازتون سپاسگذارم

الهه
    با درود و احترام
    ظرفیت پیام خصوصی شما پر شده است لطفا پیام خصوصی پاک بفرمایید
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member

سلام دوستان.من در بخش دیگه ای از فروم سوالم رو پرسیدم ولی پاسخ خیلی مشخصی نگرفتم.
    من مدرک پزشکیم رو از کشور روسیه گرفتم و حالا برای اقدام و کسب امتیاز میخوام بدونم که کشور استرالیا مدرک بنده رو به چه عنوان قبول میکنه؟ دکترا فوق لیسانس یا... ؟ دوستان لینک سایت بورد استرالیارو دادن ولی اونجا چیزی پیدا نکردم بیشتر در مورد شرایط گرفتن بورد هستش.ولی من قبلش اصلا میخوام بدونم که مدرک بنده دکترا شناخته میشه که ۲۰ امتیاز ازش بگیرم با خیر؟ ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام دوستان.
    من متخصص رادیولوژی هستم .آیا میتونم با مدرک رادیولوژی در استرالیا کار کنم و اقامت دائم بگیرم.
    یعنی مدرک تخصص من را قبول دارند؟ یا دوباره باید از اول در استرالیا تخصص بخونم؟

Junior Member

سلام به همه...
    هر کی اگه یه کم تحقیق کرده باشه یه سری چیزای کلی دستش میاد...البته نسبت به بقیه کشورا مثل آمریکا و آلمان اطلاعات کمتری موجوده متاسفانه...
    من بعضی سوالام علی رغم پایه ای و حیاتی بودن جوابی واسشون پیدا نکردم...
    اولین سوالم اینه : نمره ی امتحان mcq و clinical تو پذیرش دانشگاها و کالجا تاثیرش چقدره ؟
    دومیش تاثیر رزومه تحقیقاتیه...که اصلا واسه پذیرش بهش بها میدن ؟ یا بیشتر از تحقیق نمره ها واسشون مهمه ؟ اگه فاکتورای موثر دیگه ای هم هست اگه میشه اجمالی نام ببرین
    من برای جواب گرفتن عجله ندارم ولی خب اگه میدونید...حتی دیرتر...بسیار از اینکه از جهل درم بیارید متشکر میشم...
    ویرایش توسط maziarrs : May 13th, 2016 در ساعت 01:30 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای تخصص پزشکی باید از طریق کالج های مربوطه اقدام کرد و شما از طریق دانشگاه اقدام نمیکنید. ولی قبل از اینها شما باید امتحانات AMC رو پاس کنید و یکسال به عنوان resident medical officer که مانند اینترنی هست کار کنید تا بتونید جنرال رجیستریشن بگیرین. بعد از این میتونین برای تخصص اقدام کنید. رشته های مد نطرتون هم جزو پر طرفدارترین رشته هاس . افتامولوژی رو میتونم بگم تقریبا محاله وارد شدنش (فقط در ایالت NSW سالی ۷ نفر برمیدارن). برای کاردیولوژی هم باید خیلی تلاش کنید. برای جفت تخصص ها داشتن phd تقریبا الزامیه. میتونین اطلاعات بیشتر از سایت کالجهای مربوطه بگیرین:

http://www.ranzco.edu

https://www.racp.edu.au

موفق باشین
    یعنی اقدام برای تخصص گرفتن برای خارجی ها فقط از طریق کالج هاست ؟
    یا دانشگاه ها انقدر سخت میگیرن کلا محال فرض کردینشون ؟

Junior Member

سلام...
    می خوام بدونم که اگه امتحانای مذکور رو بدیم میشه به عنوان gp کار کنیم تا هر وقت که برای رزیدنتی مهیا بودیم بخوایم اقدام کنیم ؟
    هرکس سوالا رو دید صرف نظر از زمانش جواب بده ممنون میشم و خیلیهای دیگه هم ممنون میشن...باور کنین

Junior Member

سلام ...

من پزشك عمومي هستم ،ميخوام بدونم وضعيت نژادپرستي توي استراليا به چه شكل هست و
    من اگه بخوام اقدام كنم براي اونجا باتوجه به اينكه مقيد به حجاب هستم از لحاظ كاري و ادامه تحصيل منو اذيت نميكنند ؟ و در كل به چه شكل هست؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarrs نمایش پست ها
    سلام...
    می خوام بدونم که اگه امتحانای مذکور رو بدیم میشه به عنوان gp کار کنیم تا هر وقت که برای رزیدنتی مهیا بودیم بخوایم اقدام کنیم ؟
    هرکس سوالا رو دید صرف نظر از زمانش جواب بده ممنون میشم و خیلیهای دیگه هم ممنون میشن...باور کنین
    سلام
    بله اصلا خيلي ها كه ميرن اونجا فقط ميرن و پزشك عمومي ميمونن ، شما امتحانارو كه بديد و قبول بشيد در واقع به شم يه نظام پزشكي اونجا رو ميدن كه بتونيد كار كنيد به عنوان پزشك عمومي ،اگه مايل بوديد بعدا براي تخصص اقدام ميكنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)