صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 126 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

سلام ، ممکن هست دوستان راهنمایی کنند .با مدرک تخصص کودکان و فوق تخصص نوزادان و سابقه هیات علمی داشتن در دانشگاه تهران ، با سن ۴۰ ، برای مهاجرت به استرالیا و شروع کار چه مراحلی را باید طی کرد ، آیا میتوان با فوق تخصص شروع به کار کرد .
    بسیار سپاسگزارم از راهنمایی

Junior Member

سلام دوستان‌ می‌خواستم‌ بپرسم‌ امتحان mcq کجا برگزار میشه؟ ایران میشه امتحان رو‌داد؟ و این که بعد از قبولی و ورود به استرالیا چه مدت طول میکشه وارد‌دوره ی‌ اینترنی اونجا شد؟ ایا تو‌این‌دوره حقوقی‌دریافت‌میشه؟ ممنونم‌میشم‌راهنمایی‌کن د

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی/علوم پزشکی شیراز

سلام دوستان
    کسی اینجا منابع امتحان mcq داره؟
    ################
    ویرایش توسط mistak : November 5th, 2018 در ساعت 12:58 PM دلیل: درج آدرس ایمیل، خلاف مقررات فروم می باشد.

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصيل پزشكي از ايران هستم ولي سابقه كار و حتي دوره طرح نگذرونده ام از طريق همسرم كه PR دارن من هم ساكن استراليا شدم ميخواستم بدونم شرايط من براي كار با توجه به اينكه سابقه كار ندارم متفاوته؟بعد از پاس شدن امتحانات MCQ ,OET , clinical ميتونم تو كلينيك كار كنم يا بخاطر اينكه سابقه كار ندارم مجبورم مجدد دوره اينترني بگذرونم اينجا؟

Junior Member

سلام
    منفارغ التحصيل پزشكي از ايران هستم ولي سابقه كار و حتي دوره طرح نگذرونده ام از طريق همسرم كه PR دارن من هم ساكن استراليا شدم ميخواستم بدونم شرايط من براي كار با توجه به اينكه سابقه كار ندارم متفاوته؟بعد از پاس شدن امتحانات MCQ ,OET , clinical ميتونم تو كلينيك كار كنم يا بخاطر اينكه سابقه كار ندارم مجبورم مجدد دوره اينترني بگذرونم اينجا

Junior Member

سلام من تا چند ماه ديگر پزشكي عمومي راتمام ميكنم،سوالات زير براي من مطرح هست:
    ١)از آنجايي كه متوجه شدم جهت رجيستريشن سابقه كار لازم است ميخواهم طرحم را بگذرانم آيا بهتر است در درمان كار كنم؟ (يا بهداشت؟يا اورژانس) ( ايا دوره ي اينترني در ايران جزو سابقه ي كار براي استراليا حساب ميشود يا خير؟)
    ٢) پس از پاس كردن امتحان mcq و داشتن ايلتس٧ مراحل بعدي جي پي شدن رو اگر ممكن هست توضيح بديد( قصد ادامه ي تحصيل ندارم)
    ٣)حداقل درآمد جي پي در استراليا چقدر است؟
    ٤)بعد از اينكه اجازه كار به عنوان جي پي را دريافت كرديم شرايط كار و امكان كار پيدا كردن به چه صورت هست؟ كار در اورژانس هست يا آفيس؟
    لطفا اگر ممكنه پاسخ بديد من هرچه تحقيق ميكنم جواب سوالاتم رو پيدا نميكنم خيلي ممنون ميشم

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)