صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    Icarus عزیز پزشک از طریق Full medical registration چه مزیت هایی نسبت به پزشک کاندیشنال داره؟ (یا پزشک کاندیشنال چه عیبی نسبت به FMR داره؟)
    و اینکه امتحان کلینیکال سخت تره یا mcq؟
    و آیا برای Full medical registration هم آیلتس 7 مورد نیازه یا با کمترش هم امکان پذیره؟

من اطلاعاتم خیلی کمه ممنون میشم راهنمایی کنید
    full medical registration همه اش مزیت هست و هیچ ایرادی نسبت به کاندیشنال نداره و فقط در این حالت هست که یک پزشک میتونه در استرالیا طبابت کنه.

درمورد امتحانها، هرکدوم سختی های خودشون رو دارن. مثلا درمورد کلینیکال باید آشنایی شما با زبان انگلیسی بسیار خوب باشه و با روش مدیریت بیمار و شرح حال گیری در استرالیا و نیز قوانینی که پزشکان باید در استرالیا رعایت کنن آشنا باشید به علاوه یکسری چیزهای دیگه.
    قبول شدن در امتحان ام سی کیو با خوندن تنها امکان پذیر هست ولی برای قبولی در کلینیکال معمولا نیاز هست که شما یا مدتی به عنوان انترن و...در سیستم استرالیا کار کنید یا دوره های خاصی رو بگذرونید تا با موارد فوق آشنا شید.
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

مراحل مهاجرت برای یه جراح ارتوپد هم همین 4 مرحله ای که اینجا گفته شد؟ یا فرق داره؟! ایشون چندین سال توی چندتا بیمارستان ایران دارن جراحی میکنن... اگر کسی اطلاعات دیگه ای داره ممنون میشم در اختیارم بذاره
    !What doesn't kill you, makes you stronger

Icarus عزیز سلام چندتا سوال داشتم
    1- برا پزشکان سابقه کار هم نیازه یا اینکه فقط همین ازمونها و ایلتس کافیه
    2- برا ازمون کلینکال که گفتید دوره انترنی یا امادگی نیاز داره این دوره رو چطوری می تونه شرکت کنه
    3- بعد از گذراندن ازمون تئوری و ثبت نام برا کلینیکال ویزای تحصیلی میشه گرفت ؟

سلام به دوستان که جواب میدن و زحمت می کشن اول اینکه خواهش می کنم بچه های که اطلاعات دارن به این فروم رسیدگی کنن بعدش سوالم اینه که
    اگه ایلتس و ام سی کیو داشته باشم بدون سابقه کار میشه ویزا گرفت ؟ یا دوره خاصی مثلا انترنی شرکت کرد ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید .

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_mohammad نمایش پست ها
    سلام به دوستان که جواب میدن و زحمت می کشن اول اینکه خواهش می کنم بچه های که اطلاعات دارن به این فروم رسیدگی کنن بعدش سوالم اینه که
    اگه ایلتس و ام سی کیو داشته باشم بدون سابقه کار میشه ویزا گرفت ؟ یا دوره خاصی مثلا انترنی شرکت کرد ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید .
    دوست عزیز
    با آیلتس و MCQ شاید بتونین تو مناطق ریجینال job offer بگیرین و برای ویزای 457 اقدام کنید. ولی با توجه به اینکه سابقه کار ندارین شاید یه کم سخت باشه. بهترین کار اینه که با ویزای 456 بیاین استرالیا و از نزدیک دنبال کار باشین. شاید بتونین پوزیشن GP پیدا کنید.
    موفق باشین

ممنون از جوابت mojt عزیز اطلاع دارید ایا دوره امادگی برا امتحان کلینیکال تو استرالیا هست ( حتی اگه موسسات خصوصی باشن ) ؟ اگه هست میشه باهاش ویزا درخواست کرد ؟

ممنون از جوابت mojt عزیز اطلاع دارید ایا دوره امادگی برا امتحان کلینیکال تو استرالیا هست ( حتی اگه موسسات خصوصی باشن ) ؟ اگه هست میشه باهاش ویزا درخواست کرد ؟
    معروفترین دوره آمادگی امتحانهای AMC مربوط میشه به (Victorian Medical Postgraduate Foundation (VMPF ، ولی مطمین نیستم بتونین برای ویزا اقدام کنید یا نه. بهترین کار تماس با موسسه هستش. اینم لینکش http://www.vmpf.org.au
    دوره ها در ملبورن برگزار میشن.

moj
    t عزیز واقعا ممنون از اطلاع رسانیت - با این موسسه تماس گرفتم گفتن برا ویزا باید به اداره مهاجرت تماس بگیرید ولی از بعضی بچه ها شنیدم میشه ویزا گرفت برا این دوره ها - راستی الان شما مشغول به کار هستید در استرالیا ؟ شنیدم کار بیمارستانی برا اونایی که می خوان رزیدنتی رو ادامه بدن کم پیدا میشه و شانشس پایینه . اطلاع دارید در باره این قضیه . ممنون میشم اگه از وضعیت فعلی پزشکان ایرانی تازه وارد بگید- واقعا ممنون

moj
    t عزیز واقعا ممنون از اطلاع رسانیت - با این موسسه تماس گرفتم گفتن برا ویزا باید به اداره مهاجرت تماس بگیرید ولی از بعضی بچه ها شنیدم میشه ویزا گرفت برا این دوره ها - راستی الان شما مشغول به کار هستید در استرالیا ؟ شنیدم کار بیمارستانی برا اونایی که می خوان رزیدنتی رو ادامه بدن کم پیدا میشه و شانشس پایینه . اطلاع دارید در باره این قضیه . ممنون میشم اگه از وضعیت فعلی پزشکان ایرانی تازه وارد بگید- واقعا ممنون
    دوست عزیز
    پیدا کردن کار در شهرهای اصلی سخته ولی غیر ممکن نیست. کمی هم به شانس مربوط میشه. ولی خب اگه وقت بزارین بگردین یا حاضر بشین مدتی در شهرهای کوچکتر کار کنین، میشه کار پیدا کرد.
    ولی خب چیزی که مسلمه سال به سال رقابت تنگ تر میشه. من همه جور ایرانی دیدم و میشناسم کسایی هستن که طی 2 سال رزیدنتی شروع کردن و افرادی هم میشناسم 5 ساله کاری نتونستن بکنن. خیلی از ایرانی ها GP کار میکنن که اینجا درآمدش خیلی خوبه

خيلي خيلي ممنون كه زود جواب دادید - واقعا جای تشکر داره که بی منت جواب می دید - من در باره استرالیا و دانمارک دارم تحقیق می کنم - هر کدوم یه سری مزایا دارن مثلا دانمارک گرین کارتش راحتتر از استرالیا میشه به دست اورد ولی مشکلش اینه که پزشکان یکسال اولشو باید زبان بخونند تو خود دانمارک و با هزینه شخصی که میشه ماهی حدود 3 تا 4 ملیون تومان بعدش امتحان عملی و کتبی می گیرن بعد یک سال انترنی با تحت نظر خود دانشگاه کپنهاگ که تو این مدت حقوق کم انترنی میدن و بعدش بعنوان جی پی رجیستر میشه که حقوق جی پی اولش 5 هزار دلار وبا کسر مالیات 3 هزار دلار میشه ، شنیدم بعد 5 سال میشه رزیدنتی رفت که راحتتر از استرالیا و کانادا هست، ولی در مورد استرالیا اطلاعات زیاد ندارم که جنابعالی تا حدی ملموستر کردی اوضاع استرالیا رو - می خواستم نظرتونو در باره این مورد هم بدونم بعنوان مشاوره به نظر شما برا استرالیا فوکوس کنم یا دانمارک با توجه به شرایط که گفتم - اخه خیلی مردد هستم که به فکر mcq باشم يا زبان دانمارکی - می خوام تصمیم جدی بگیرم و رو همون برنامه فوکوس کنم خسته شدم از بس که از این شاخه به اون شاخه شدم - بازم معذرت می خوام که اینقدر مزاحمت میشم دکتر جان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)