صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. میخواستم بدونم واسه امتحان MCQ چی بخونیم؟ نمونه سوالات کافیه؟ یا باید به مراجع اصلی مراجعه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    Plzzzzzzzzzzzzzzzzzz help me

نقل قول نوشته اصلی توسط sara64ir نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم واسه امتحان MCQ چی بخونیم؟ نمونه سوالات کافیه؟ یا باید به مراجع اصلی مراجعه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    Plzzzzzzzzzzzzzzzzzz help me
    دوست عزیز اول از نمونه سوالات (Recall) شروع کنید، اگر وقت کردید کتاب Murtagh's general practice رو هم خیلی توصیه میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط dindar نمایش پست ها
    سلام و خیلی ممنون از این تاپیک
    راستش من یک پزشک عمومی هستم و می خواستم همراه همسرم که همکلاسیم هست و عمومی هستند واسه کار در شغل پزشک عمومی به استرالیا مهاجرت کنیم.من ادامه تحصیل نمی خوام فقط و فقط می خوام اگه امکانش باشه شرتیط و مدارک رو قدم به قدم بگید.من تازه فارغ التحصیل شدم و هیچ امتحانی ندادم.همینطور می خواستم ببینم چند سال سابقه کار باید داشته باشم،آیا تاثیری داره در تسریع پذیرشمون.
    و همینطور ارائه مقاله در مجلات و کنفرانس های بین المللی تاثیری داره در پذیرش برای اشتغال و نه ادامه تحصیل.
    ممنون بازم.
    منتظر جوابتون هستم
    دوست عزیز من سوالتون رو تاره دیدم، یعنی راستش تاریخی که پست کردین من مسافرت بودم و ندیدم
    و اما جواب سوالتون. راستش بدون سابقه کار خیلی سخته بتونین به عنوان GP کار کنین، داشتن حداقل 5 سال سابقه کار لازمه. ضمنا دز استرالیا GP به عنوان یک نوع تخصصه و کالج مربوط به خودش رو داره. بنابراین اگر تازه درستون تموم شده و طرح رفتین فعلا تنها کاری که میتونین اینه که امتحانهای AMC رو بدین و دنبال پوزیشن RMO در بیمارستان ها باشین. البته بحث گرفتن ویزا و آمدن کلا یه قضیه دیگس. همچنین باید آیلتس آکادمیک با مینیمم 7 در هر اسکیل هم داشته باشین.
    موفق باشین

Junior Member

سلام به دوستان و همکاران،چند سوال ازتون داشتم:
    1-امتحان PESCI فقط در استرالیا برگزار میشه؟
    2-امتحان PESCI فقط توسط RACGP برگزار میشه؟
    3- 2سال سابقه کار برای پیدا کردن کار به عنوان GP کافی است؟
    4- حتما برای پیدا کردن شغل به عنوان GP ،باید PESCI رو پاس کرده باشیم؟
    5-با پاس کردن MCQ و OET یا IELTS (بدون ثبت نام برای PESCI یا پاس کردن PESCI) میشه ویزا گرفت؟ و بعد در استرالیا دنبال کار گشت؟
    6-اگر PESCI فقط در استرالیا برگزار بشه،برای دادن این امتحان ، با چه ویزایی باید وارد استرالیا شد ؟ و مدت این ویزا چقدر هست؟
    7-موارد امتحان PESCI چیه؟
    8-لطف کنید راجب مراحل تخصص هم کمی توضیح بدین.
    ممنون

Junior Member

سلام به دوستان من تخصص داروسازی دارم ولی هنوز طرح نرفتم که مدرکم ازاد بشه برای رفتن به استرالیا کجاها میتونم فعالیت کنم و از کجا باید شروع کنم ؟ممنون

Junior Member

با سلام

از دوستان کسی میدونه اگر مدرک تخصص داشته باشی در ایران برای اقدام به استرالیا آیا مدرکت قابل قبول هست و اگر هست چه اقداماتی باید صورت بگیرد

با سپاس فراوان

Junior Member

سلام یه سوال اگه سابقه کار پزشک عمومی کمتر از 5 سال باشه چه مشکلاتی پیش میاد؟ نمی تونه کار کنه؟
    یه سوال دیگه Recall رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ یه سری سوالات دست نویس دیدم که به عنوان Recall بهم معرفی شده.منظورتون هموناست یا کتابی به این عنوان هست؟
    یه دنیا ممنون تز راهنماییتون

دوستان اگه میشه یه وکیل خوب واسه مهاجرت به استرالیا بهم معرفی کنید ( البته با پیام خصوصی )

Lightbulb پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

لطفا درباره GP بصورت مجزا توضیح بدید..
    لینک سایت یا فرومی برای محاجرت پزشک ها تو نیوزلند هست ؟

دوستان عزیز
    توصیه میکنم برای طرح پرشس در مورد کار پزشکان، به خصوص GP حتما در این صفحه عضو بشین، شرایط پزشکان کیس به کیس فرق میکنه و این در این گروه دوستان بسیار فعال هستن و سریع جواب میگیرین
    https://www.f.a.c.e.b.o.o.k.com/groups/iranian.doctors.in.australia
    برای دسترسی به صفحه نقطه ها رو بردارین
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)