صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان عزیز با سلام
    من چند تا سوال داشتم
    1)کسی که مدرک کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معدل 18 داشته باشه
    2)مدرک زبان آیلتس 6.5
    3)سه سال سابقه کار
    4)معدل دیپلم 19 و معدل پیش دانشگاهی 18.5
    چقدر احتمال داره تو دوره های کارشناسی پزشکی در استرالیا مثل دانشگاه سیدنی . نوتر دام یا کشورهای اروپایی پذیرش بگیره-درکل شرایطش چطوره تحصیل رشته پزشکی تو خارج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام دوستانمن چند ساله که از درس دور شدم و خیلی از مباحث رو فراموش کردمبه نظر شما خوندن دقیق مورتاگ + نمونه سوالات جواب میده؟تو رو خدا کمک کنید...خیلی استرس دارم...

سلام،بله همسر من فقط نمونه سوالات رو دقيقخوند و بار اول قبول شد، البته دانش زبان انگليسي خوب خيلي خيلي بهتون كمك ميكنه.
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    سلام،بله همسر من فقط نمونه سوالات رو دقيقخوند و بار اول قبول شد، البته دانش زبان انگليسي خوب خيلي خيلي بهتون كمك ميكنه.
    ممنونم از پاسختون. همسرتون حتما" پایه علمی خیلی قوی ای دارند...راستی ایشون کی امتحان دادند و از چه نمونه سوالایی استفاده کردند؟ کتاب AMCQ یا ریکال هایی که این ور اون ور پیدا میشه؟ ممنون میشم اگه اطلاعات بشتری بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش میکنم اگر کسی میتونه در مورد تهیه recall ها البته به همراه پاسخ کمک و راهنمایی بکنید، ممنون

سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه آزاد هستم.نامزدم پی آر استرالیا داردومن میخوام برای زندگی به آنجا بروم با توجه به اینکه من طرح نگذراندم وعدم سابقه کاری آیا بعد از گذرانیدن امتحانات مبوطه اجازه کار در استرالیا را خواهم داشت؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanafarahzadi نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه آزاد هستم.نامزدم پی آر استرالیا داردومن میخوام برای زندگی به آنجا بروم با توجه به اینکه من طرح نگذراندم وعدم سابقه کاری آیا بعد از گذرانیدن امتحانات مبوطه اجازه کار در استرالیا را خواهم داشت؟ با تشکر
    دوست عزیز
    شما مشکلی از نظر کار نخواهید داشت. ولی کلا الان مشکل کار پیدا کردن هست. مخصوصا اگه تشریف میارین یکی از شهرهای اصلی که واقعا اوضاع کار اصلا جالب نیست. نمیخوام نا امیدتون کنم، ولی میخوام واقع بین باشین. توصیه میکنم عضو صفحه پزشکان ایرانی در استرالیا در ف.ی.س.ب.و.ک بشین. صفحه خیلی فعالیه و دوستان کمک زیادی میتونن بهتون بکنن
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان من PR هستم و تصمیم دارم به عنوان GP شروع به کار کنم و مشکل سابقه دارم:
    من طرحم رو گذروندم و پروانه مطب هم دارم، 6 سال هم از فارغ التحصیلم میگذره.
    واسه AHPRA چه سابقه ای باید بدم؟

Junior Member

سلام
    ممنون از جوابتون ومتاسفم به خاطر تاخيري كه داشتم
    تو اين مدت درگير امتحان رزيدنتي ايران بودم و تونستم واسه طب اورژانس قبول بشم
    متاساسفانه نتونستم از جوابتون و نظرات دوستان ديگه جواب بعضي از ابهامام و پيدا كنم
    كه ممنون مي شم كمكم كنين تا بتونم جواب بگيرم
    اول اینکه برای مهاجرت و گرفتن ویزا و ثبت نام تو امتحانات وکیل بگیریم یا نه؟
    شما نوشتين كه :
    بعد از پاس کردن MCQ و کلینیکال شما باید یکسال هم دوره انترنی یا RMO بگذرونین تا بتونین فول رجیستریشن بگیرین
    يعني شرط ورود به دوره RMO گذراندن هر دو امتحان هستش؟
    نمي شه بعد از پاس کردن MCQ و قبل از گذراندن امتحان کلینیکال اين دوره رو رفت؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا

سلام من دامپزشک هستم و می خاستم ببینم کسی هست از امتحانات رشته دامپزشکی زاسه register کردن خبر داشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر ارسلان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)