صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 126

موضوع: مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان به استرالیا و مسائل مرتبط

با سلام من پزشك عمومي هستم و ميخواهم امتحان mcq بدهم، كدام كشور شرائط بهتري برأي امتحان دارد؟

سلام به دوستان
    من تعدادي recall 2013 بدون جواب دارم هر كدوم إز همكاران بخواد ميتونم در اختيارشون بزارم.البته بعضي هاشون جواب دارن.

Junior Member

سلام
    من هم براي MCQ دارم ميخونم، تاحالا گروهي درس نخوندم ولي مايلم تجربه كنم. شما چه كتاب ها ومنابعي رو تهيه كردين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasmin84 نمایش پست ها
    سلام
    من هم براي MCQ دارم ميخونم، تاحالا گروهي درس نخوندم ولي مايلم تجربه كنم. شما چه كتاب ها ومنابعي رو تهيه كردين؟
    سلام یاسمین۸۴ erfan1985 لطف کردن و یک تاپیک مستقل واسه این موضوع ایجاد کردن. منم پاسخ شما رو کامل در اون پست دادم. اما به هر حال اینجا هم واستون کپی میکنم.
    با تشکر از erfan1985 که این پست رو به صورت مستقل در آوردن.
    منابعی برای دوره در study group در نظر دارم اینهاست:
    GP Murtagh 5th ed منبع اصلی که الزاما پاسخ همه سوالات (ریکال ها) رو نداره.
    Oxford handbook clinical med 9th ed and spec 9th ed منابع خوبی هستن اما پیدا کردن جواب در این دو کتاب ساده نیست.
    Llewellyn-Jones Fundamentals of OBGYN 9th ed این منبع به تنهایی کافی نیست اما لازمه.
    Paediatrics Royal Children’s Hospital Melbourne هر چند این منبع ممکنه جواب همه سوالات رو پوشش نده اما خود AMC به عنوان منبع اصلی اطفال در سایت قرار داده.البته منابع/منبع دیگه ای رو در نظر دارم.
    Handbook of multiple choice questions 2009 به نظر من گزینه ها / پاسخ ها در این کتاب از سوالات مهمتر هستند.
    AMC Annotated MCQ کتاب تست قدیمی هستش. گاهی تست تکراری از این کتاب هم در امتحان میاد اما گاهی...
    Recall 2009 - 20013 مهمترین منبع امتحان که متاسفانه با مشکلات زیادی همراه است.
    البته برای ethics و سوالات داخلی و جراحی منابع دیگه ای هست که خیلی هم میتونن مفید باشن اما به نظر میاد برای پوشش امتحان، خوندن کامل textbook ها لازم نیست بلکه باید انتخابی مباحث رو خوند.
    روشی که من در حال خوندن هستم اینه که مباحث مهم به صورت انتخابی دوره بشن تا بعد بسته به تست ها و پاسخ هاشون (هندبوک یا ریکال) مواردی بهشون اضافه بشن.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه عضو فروم شدم.پزشك عمومي هستم و mcqپاس كردم ieltsهم دارم.ميخواستم ببينم راه هاي ويزا گرفتن به جز ثبت نام كلينيكال ديگه چي هست ؟ و آيا احتمال پيدا كردن پوزيشن اينترني هست يا نه ديگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjanrn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه عضو فروم شدم.پزشك عمومي هستم و mcqپاس كردم ieltsهم دارم.ميخواستم ببينم راه هاي ويزا گرفتن به جز ثبت نام كلينيكال ديگه چي هست ؟ و آيا احتمال پيدا كردن پوزيشن اينترني هست يا نه ديگه؟
    سلام
    گرفتن ویزا سخت تر شده هنوز مثل این که بهترین راه همون ثبت نام کلینیکال هستش.
    خیلی ها سعی کردن واسه اینترنی اما همه کسانی که من میشناسم نه موافق بودن.
    قبل از سال ۲۰۱۰ شانسش زیاد بود اما الان نه...

Junior Member

سلام دوستان
    برای ثبت نام در AMC برای اسسمنت اولیه مدارک تحصیلی راهنمایی خواستم.میشه شخصا اقدام کرد یا الزاما باید توسط موسسات باشه؟

Junior Member

سلام.من تازه وارد هستم.راستش سوال و جواب ها رو خوندم اما مطلبي جهت ارزيابي (assessment) مدارك توسط AMC نديدم. سايتش رو ديدم اما برام پيچيده به نظر رسيد .كسي از دوستان وارد هست راهنمايي كنه. ممنون ميشم.

سلام
    من يه سوال در مورد دندانپزشکى داشتم . آيا امکانش هست من از مدرک دکترى دندانپزشکى خودم براى رسيدن به امتياز شصت استفاده کنم و امتحانات مرتبط دندانپزشکى را ندهم و مهاجرت کنم و به کارى غير از دندانپزشکى بپردازم؟ مثلا شیرينى پزى و امثالهم
    با تشکر
    ویرایش توسط shervin6623 : April 4th, 2015 در ساعت 10:13 PM

سلام دوستان. ممنون میشم به سوالات من پاسخ بدین

من دانشجوی سال 6 پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستم
    و مایل به ادامه تحصیل در تخصص پزشکی در یکی از دانشکده های پزشکی در استرالیا (در رشته کاردیولوژی یا افتالمولوژی)

سطح زبان انگلیسیم تقریبا در سطح advanced هست ولی با توجه به اعتبار سالانه محدود امتحانات زبان بین المللی هنوز در ازمونها ی زبان شرکت نکرده ام
    معدل خوبی دارم. برنده المپیاد پزشکی کشور بوده ام. به عنوان researcher در یکی از پژوهشکده های تحت پوشش دانشگاه هستم و مقالهISI هم دارم .از اساتید دانشگاه هم میتوانم recommandation letter بگیرم.

الان میخواستم ببینم برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای پزشکی استرالیا چگونه باید اقدام کنم؟ چه جوری میتونم با توجه به رزومه ای که دارم fund بگیرم؟ حتی میتونم در کنار تحصیل به عنوان research assistant برای استادی کار کنم تا بتونم fund بگیرم ..میتونین دانشگاههای پزشکی رو به من معرفی کنین که با شرایط من سازگارتر و به قولی شرایط من براشون قابل قبولتر باشه و شانس پذیرش من زیاد باشه

الان من باید واسه خوندن MCQ و گرفتن مدرک زبان اقدام کنم؟ نمیخوام بعد از فارغ تحصیلی زمانی رو از دست بدم

پیشاپیش ممنون از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)