صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: مدیریت جهانگردی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی

پیش فرض پاسخ : مدیریت جهانگردی

سلام
    من لیسانس جهانگردی رو در ایران تموم کردم و برای فوق لیسانس در همین رشته در خارج از کشور میخوام apply کنم
    راستش چند وقتی میشه که دنبال اطلاعات جمع کردن تو سایت های مختلف هستم و باید بگم که اینجا از همه برای پربارتر بود
    اما هنوز یکم دیگه سوال بی جواب دارم

یه خواهشی که از دوستان هم رشته خودم دارم : اگه کسی یوزر و پسورد سایت های معتبر برای گرفتن مقالات رو داره در اختیار بزاره چون خودم هم بدجوری گیره این قضیه ام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط pgs نمایش پست ها
    به اشتراک گذاشتن اینجارو بلد نیستم میتونم میل کنم فقط اینکه از دوستانی که فایل رو میگیرن خواهش میکنم که واسه تکمیل اطلاعتش هر چه زودتر کمک کنن

دوست عزيز ميشه خواهش كنم فايلتونو براي من هم بفرستيد؟ خيلي ممنون ميشم . درج ایمیل برخلاف قوانین سایت است
    ویرایش توسط studentz : December 19th, 2012 در ساعت 10:06 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل رشته مدیریت جهانگردی در مقطه کرشناسی از د

سلام دوستان من یک اکسل از تمام دانشگاههای آمریکا که توریسم دارن تهیه کردم و در حال تکمیل اطلاعتشم که شامل آدرس شهر نمره تافل جی مت و جی آر ای و اطلاعات دیگه هست اگه کسی مایله به همکاری و این اطلاعات به دردش میخوره بگه
    سلام امیدوارم که حالت خوب باشه.
    ممنونم از زحماتت.
    لطفا اون فایل اکسل رو برام بفرست. مرسی.
    موفق باشی
    ویرایش توسط salehifar : March 9th, 2013 در ساعت 08:20 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میدیریت بازرگانی-گرایش بازاریابی-علوم و تحقیقات

سلام
    من لیسانس جهانگردی دارم از علوم وتحقیقات و امسال از دانشگاه واخنینگن هلند و ویکتوریای نیوزیلند هم پذیرش گرفتم.

با توجه به اوضاع یکی از رشته هایی که واقعا در حقش ظلم شده توریسم هست. بازار کارش- اگر فکر میکنید اژانس مسافرتی خیلی بازار خوبی داره و نهایت آمال و آرزوهاتون نشستن پشت کانتر و فروش تور ترکیه هست- باید بگم افتضاحه. به خاطر اینکه کار توی آژانس ها متاسفانه اصلا سواد نمیخواد و با گذروندن یه دوره سه ماهه کاراموزی و چرب زبونی برای فروختن تور به مشتری راحت استخدام میشید. وضعیت حقوق دادن واقعا زیر خط فقره. چون به شدت بازار اشباعی داره.یعنی شما اگر با حقوق مثلا پایه کارمند (ماهی 400 تومن) کنار نیاید و اعتراض کنید، مدیریت محترم عامل خیلی راحت بیرونتون میکنه. چون صد نفر دیگه منتظرن تا جای شمارو بگیرن.اصلا برای مدیر عامل آژانس ها مهم نیست که شما سواد دانشگاهی و آکادمیک دارید یا نه. فروش به براش مهمه و سود. به هر قیمتی.
    و اما در خارج از ایران اوضاع به کل فرق میکنه. این رشته به قدری پولسازه و درآمد داره که بزرگای این صنعت سیاستشون اینه که زیاد رشد پیدا نکنه و دست توش زیاد نشه. برای همین با اینکه خیلی از کشورای دنیا اقتصاد دوم یا حتی اولشون بر پایه توریسمه این رشته همچنان دانشگاههای زیادی برای تحصیل نداره.

خود من شخصا با اینکه بچه های زبان انگلیسی برای ارشد شرکت کنن توی این رشته شدیدا مخالفم. برای اینکه زبان برای ارشد توی توریسم ضریب 4 داره در صورتی که دروس تخصصی مثل لیدری و صدور بلیط توی کنکور ازشون سئوال نمیاد. پس اونی که 4 سال جون کنده و توریسم خونده واقعا در حقش ظلم میشه چون ممکنه جاشو یه دانشجوی زبان انگلیسی بگیره. در صورتی که دانشجوی توریسم نمیتونه به انگلیسی امتحان بده. مثلا برنامه ریزی و توسعه ضریب 4 برای انگلیسی نداره.

مالزی هم الان دوره های مهمانداری برای کروز و هواپیما گذاشته که شرایطش به نظر من خوبه. یعنی بیمه و تضمین استخدام بعد از سه سال با حقوق ماهی 2-3 هزار دلار. البته من از شهریه دوره ها خبر ندارم. امسال توی نمایشگاه هم شرکت کرده بودن.

بازم اگر سئوالی دارید اگر بتونم حتما کمکتون میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت جهانگردي

سلام
    من دانشجوی لیسانس توریسم دانشگاه سراسریم و می خوام برای یکی از دانشگاههای آلمان اسکالر شیپ بگیرم برای فوق لیسانس اما خیلی کم مستر توریسم به چشمم می خوره میشه راهنماییم کنین؟اگر لینک دانشگاههایی که مستر توریسم دارن واسم بفرستین؟ یه سوال دیگه ام اینه که آیا می تونم واسه یه رشته دیگه برای مستر پذیرش بگیرم. مرسی
    ویرایش توسط Olympia : May 13th, 2013 در ساعت 06:28 AM دلیل: تبدیل پینگلیش به فارسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت جهانگردي

سلام.پذيرش با اسكولارشيپ گرفتين؟

Junior Member

به اشتراک گذاشتن اینجارو بلد نیستم میتونم میل کنم فقط اینکه از دوستانی که فایل رو میگیرن خواهش میکنم که واسه تکمیل اطلاعتش هر چه زودتر کمک کنن
    سلام
    واسه منم بفرسین لطفا. من ارشد جهانگردی از علامه دارم و واسه دکترا می خوام از اونور بورس بگیرم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط Alexandre نمایش پست ها
    سلام
    واسه منم بفرسین لطفا. من ارشد جهانگردی از علامه دارم و واسه دکترا می خوام از اونور بورس بگیرم.
    ممنون
    منم دارم ارشد جهانگردي مي خونم علامه . شما واسه بورس دكترا اطلاعاتي پيدا كردين؟
    ميشه كمك كنين كه چه جوري و كجا بايد دنبالش باشيم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت هتلداری دانشگاه علامه طباطبائی تهران

سلام
    منم کارشناسی مدیریت هتلداری دانشگاه علامه طباطبائی تهران رو خوندم و می خوام واسه ارشد یا دکترای پیوسته مدیریت جهانگردی و ترجیحا از آمریکا بورس بگیرم، کسی می تونه اطلاعات بیشتری بده ؟

پیش فرض مدیریت جهانگردی

با سلام ، من دانشجوی ارشد جهانگردی هستم و تافلibt 100 دارم و 2 تا مقاله آی اس آی هم دارم و برای دکترا در زمینه مدیریت توریسم میخواستم اقدام کنم و چون شرایط مالی زیاد خوبی ندارم، ممنون میشم راهنمایی کنید منو که بهترین کشورها برای دکتری در زمینه توریسم کدام هستند که هزینه اش پایین باشه یا نداشته باشه یا در این رشته بتونم فاند بگیرم. اگر دانشگاه خاصی هم میدونید ممنون میشم لینممنونم
    ویرایش توسط Olympia : July 9th, 2013 در ساعت 10:44 PM دلیل: تغییر عنوان ارسال به تاپیک مقصد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)