صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: مدیریت جهانگردی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدیریت جهانگردی

سلام دوستان
    ميشه دانشگاه هايي كه در اتريش رشته مديريت جهانگردي رو دارن بهم معرفي كنيد
    ممنون ميشم از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميشه دانشگاه هايي كه در اتريش رشته مديريت جهانگردي رو دارن بهم معرفي كنيد
    ممنون ميشم از لطفتون
    university of Modul دانشگاه خیلی خوبی ولی بسیار سخت پذیرش گرفتن انگار

Junior Member

سلام.
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور. معدل 15.33 برای مستر میخوام Tourism Management رو بخونم این رشته گرایش های زیادی داره ولی در حال حاضر مهمترین سوال من اینه که شانسی برای پذیرش در اروپا دارم و کدوم کشور در اروپا این رشته رو میتونم پذیرش بگیرم. ضمن اینکه با ورود به این رشته چه مشکلات احتمالی وجود داره برام؟ فرصت های شغلی این رشته در اروپا چطوره ؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism managment

سلام
    من کارشناسی گردشگری گرفتم و برای ادامه تحصیل در زمینه رشته مردد هستم ممنون می
    شم اگه راهنماییم کنید

با سلام
    ادامه تحصبل در زشته مدیریت جهانگردی منوط به ادامه تا مقطع دکتری است ، چون با توجه به ازیاد خروجی ارشد در این رشته و عدم تناسب شغل با رشته به نظر بنده تفاوت چندانی را نمیتوان یافت. امیدوارم موفق و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت جهانگردی دارم و می خوام برای دکترا اقدام کنم. با توجه به اینکه فارق التحصیلای رشته ما تعدادشون توی ایران خیلی کمه کارمون از بقیه سخت تره چون زیاد نمی تونیم راهنمایی بگیریم، ممنون می شم اگه هر اطلاعاتی که به دست میارین در اختیار همه بذارین. خوئم هم همین کارو می کنم.
    مرسی
    شما ارشد رشته مدیریت جهانگردی کدوم دانشگاه بودی ؟ ارشد واسه جهانگردی شیراز چه طوریه خوبه ؟
    من شیرازی نیستم ولی واسه استخدام تو گردشگری اونجا میخوام برم شیراز . البته شاید موضوع پایان نامه من هم بشه یه چیزی تو مایه های سوغات شیراز !!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bandiket نمایش پست ها
    کسی هست که مدیریت جهانگردی رو تموم کرده باشه و یه با مای بدبخت بگه چقد پول درمیاره!؟اینهمه اینجا و همه جا درموردش چیز میز نوشتن ولی من آخرش نفهمیدم اونهمه سال می ارزه جهانگردی بخونم یا نه!!توروخدا
    سلام
    من فوق لیسانس مدیریت گردشگری از دانشگاه علامه طباطبایی دارم. به دلیل علاقه زیادی که به تدریس دارم، فعلا تو یکی از مؤسسه های تحت نظارت میراث فرهنگی تدریس میکنم با حقوق بسیاااااار اندک. اکثر دوستانم هم تو آزانس های مسافرتی مشغولند که حقوق قانون کار میگیرن (البته با توجه به اینکه همه آزانس ها برای خوب پول دادن سابقه کار میخوان، لازمه که چند ماه با حقوق بسیار اندک و گاهی به صورت رایگان به عنوان کارآموز تو آزانس ها کار کنید تا سابقه کار به دست بیارید و بعدش اگه خوش شانس باشید بتونید تو یه آزانسی که شرایط خوبی داره کار پیدا کنید). هتل ها هم هستند که اونجا هم اگه سابقه داشته باشید میتونید کار پیدا کنید و بعضی از معروفهاشون مثل هتل هما پول خوبی میدن. اما شرایط خیلی سختی دارن و بعد کلی مصاحبه و ... میتونید اونجا مشغول شید. به نظر من بهترین کار اینه که خودتون تور ببندید و گردشگر ببرید. مخصوصاً گردشگر ورودی که پول زیادی نصیبتون میکنه. برای این کار هم نیازی به داشتن مدرک گردشگری ندارید. میتونید مدرک تورلیدری از مؤسسه های میراث بگیرید و کارتونو شروع کنید. یکی از بچه های ورودی ما این کارو میکرد و همون ترم اول انصراف داد. الان وضعش از همه بهتره. کلی تجربه داره تو این کار. الان بچه های دکتری هم از شرایط کاری تو این رشته راضی نیستند و صرفاً به خاطر علاقشون دارن دنبالش میکنن. من پیشنهاد میکنم اگه دنبال پول درآوردن هستید به ادامه تحصیل تو این رشته حتی فکر هم نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 86125038 نمایش پست ها
    سلام. من از University of Purdue امسال واسه PhD in Tourism ادميشن كرفتم با فاند كامل.از University of South Carolina هم توو همين رشته ادميشن كرفتم، البته هنوز نامه رسمي رو واسم نفرستادن. سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
    سلام
    من فوق لیسانس مدیریت گردشگری دارم و قصد دارم برای مقطع دکتری پذیرش همراه با فاند بگیرم. میخوام بدونم با چه مقدار فعالیت علمی امکان گرفتن پذیرش وجود داره. ممکنه کمی راجع به رزومه تون توضیح بدید؟
    ممنون از شما

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام براي فوق توي ايتاليا رشته گردشگري بخونم به زبان ايتاليايي ولي تو پست هاي قبل خوندم كه زبان هاي ديگه ام داره ، انگليسي من سطح متوسط رو به خوبه اين مشكلي إيجاد نميكنه براي درسم ؟ يا اينكه ٦ ماه رفتنم رو عقب بندازم و روي زبان انگليسي بيشتر كار كنم؟؟ در واقع تا چه حدي بايد زبان قوي باشه براي اين رشته ؟؟ و اينكه بازار كار خوبي داره ميشه بعد از تحصيل اميدوارم به پيدا كردن كار بود؟؟ لطف ميكنيد اگه بيشتر در مورد واحدهاي اين رشته توضيح بديد

Junior Member

با سلام دوستان
    ببخشید من مدیریت جهانگردی از دانشگاه پیام نور دارم میخوام برا فوق لیسانس اقدام کنم برای آمریکا. رزومم هم پر از مدارکیه که مربوط به جنبه های مختلف این رشته هست از مدارک مختلف مهمانداری تا صدور بلیط و کار آموزی تو آژانس مسافرتی.میخواستم ببینم شما دانشگاهی رو میشناسین که جی مت یا جی آرای نخواد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)