صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: GMAT revision test(امتحان جی مت تجدید نظر شده)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GMAT revision test(امتحان جی مت تجدید نظر شده)

نقل قول نوشته اصلی توسط leansoul نمایش پست ها
    اگر فارسی منظورته که فکرش هم نکن!
    اگر انگلیسی منظورته که OG13 , و ...
    منظورم انگلیسی و به صورت آفست هست. OG13 رو کدوم ناشر منتشر کرده؟ غیر از اون چه کتاب‌هایی برای GMAT revision test به صورت آفست توی ایران منتشر شده؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

دوستانی که در مورد Integrated Reasoning سوال دارن یا نگرانن یا .....

من از Beatthegmat یه ایمیل گرفتم که دعوتنامه هست برای چندتا Webinar که شرکتهای مختلف برای این بخش میخوان برگزار کنن.

Mon., May 14 at 5PM PDT- Integrated Reasoning (IR) Intro & Overview (Kaplan)
    Tues., May 15, 5PM PDT
    - IR Deep Dive: Graphic Interpretation (Veritas Prep)
    Wed., May 16, 5PM PDT
    - IR Deep Dive: Multi-Source Reasoning (MGMAT)
    Thurs., May 17, 5PM PDT
    - IR Deep Dive: Table Analysis (Master GMAT)
    Fri., May 18, 5PM PDT
    - IR Deep Dive: Two-Part Analysis (The Princeton Review

یه مقداری ساعتش برای ماها بد هست.یعنی همشون ساعت 5 PDT هستند که میشه 4:30 صبح ما. ولی خب شاید اگه مال جمعه یا پنجشنه رو بتونید شرکت کنید، بهتون کمک کنه.
    من قبلا وبینارهای معرفی دانشگاهها رو شرکت کردم. با اینترنت ADSL راحت میشه ازشون استفاده کرد.با Dial up نمیدونم. معمولا بخش پرسش و پاسخ هم دارن.

البته نمیدونم که دقیقا توی این برنامه ها چی میخوان بگن.ولی خب شرکت کردنشون مجانیه و اطلاعات اضافه گرفتن هم به کسی آسیبی نمیرسونه.
    هر کسی شرکت کرد یه چندخط بیاد اینجا خلاصش رو بنویسه که همه بفهمیم چی بوده. من هم سعی میکنم حداقل یکیش رو شرکت کنم. بهتر هست که از همون اولهاش شرکت داشته باشید ،البتاه احتمالا بازهم چند دقیقه اولش تبلیغه شرکتشونه و بعد شروع میکنن به معرفی جیمت و بعد هم این قسمت جدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    منظورم انگلیسی و به صورت آفست هست. OG13 رو کدوم ناشر منتشر کرده؟ غیر از اون چه کتاب‌هایی برای GMAT revision test به صورت آفست توی ایران منتشر شده؟
    توی تاپیک منابع و سوالات مربوطه، این مطلب رو دنبال کنید.این تاپیک مال موضوع دیگه ای هستش.
    (آوند دانش که میده 75000ت- تو ایران کتاب جیمت کم چاپ میشه و همین هم اگه بیاد باید کلی خدارو شکر کنیم.)
    برای کتاب GMAT Revision فقط خود GMAC کتاب OG13 رو داده فعلا .
    منهتن قراره تا آخر اپریل منبع درسی جدیدش رو تهیه کنه،اینکه کی بده بیرون رو نمیدونم.
    خیلی از موسسه ها هم اعلام کردن که به این زودیها چیزی نمیدن بیرون و تا 5جون که آزمون عوض بشه،با همون منابع قدیم کار میکنن.
    فکر میکنم که همشون منتظرن حداقل 1-2 روز امتحان برگزار بشه، اینها تو امتحان شرکت کنن و سوالها رو ببینن بعد کتاب و راهنما بدن بیرون.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

سلام دوستان

من راستش بابت این تغییرات یکم نگران هستم. الان دیگه جی مت واسه ما ایرانی ها حداقل یه 1 میلیونی آب میخوره. از اونجایی که من یکم وضع مالیم جالب نیست بخاطر اینم برام یکم مهمه. اگه بخوام GRE رو انتخاب کنم، اگر نتیجه ی بدی هم بگیرم میتونم دوبار امتحان بدم اما اگه جی مت بدم فقط شاید یک فرصت دارم. تا حالا نه جی مت و نه GRE ، هیچکدوم رو ندادم. میخوام بین این دو تصمیم بگیرم. میگند جی مت آسون تره. (راحت تر میشه نمره بالا گرفت نسبت به GRE) . با توجه به تغییرات جدید به نظر شما من ریسک مالی GMAT رو بپذیرم یا برم واسه ی GRE؟

Junior Member Iron_man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA-FINANCE, MMU

نقل قول نوشته اصلی توسط aslan_172 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من راستش بابت این تغییرات یکم نگران هستم. الان دیگه جی مت واسه ما ایرانی ها حداقل یه 1 میلیونی آب میخوره. از اونجایی که من یکم وضع مالیم جالب نیست بخاطر اینم برام یکم مهمه. اگه بخوام GRE رو انتخاب کنم، اگر نتیجه ی بدی هم بگیرم میتونم دوبار امتحان بدم اما اگه جی مت بدم فقط شاید یک فرصت دارم. تا حالا نه جی مت و نه GRE ، هیچکدوم رو ندادم. میخوام بین این دو تصمیم بگیرم. میگند جی مت آسون تره. (راحت تر میشه نمره بالا گرفت نسبت به GRE) . با توجه به تغییرات جدید به نظر شما من ریسک مالی GMAT رو بپذیرم یا برم واسه ی GRE؟
    دوست عزیز من نظر خودم رو می گم هرچند شاید فرق کنه شرایط آدما با هم. ببینید چند تا واقعیت کاملاً مشخص وجود داره که می شه از بین این دوتا آزمون انتخاب کرد. اول اینکه بخش Verbal آزمون GRE واقعاً واقعاً بخش سختی هستش و نمره بالای 400 ( فرمت قدیم ) ( حدود 147-148 فرمت جدید ) آوردن توی این بخش نیاز به مطالعه لغتهای زیاد داره که برای ما ایرانیها کار بسیار طاقت فرسایی هستش. اگر واقعاً دامنه لغت بسیار بسیار بالا و Outstanding دارید شاید این بخش رو بتونید خوب Handle کنید. واقعیت بعدی اینکه اگر از الان Business School های خودتون رو مشخص کردید و همه اونا هم GRE رو قبول دارن و هم GMAT اونوقت که مشکلی نیست اما من تو سایت بالای 90% دانشگاهها دیدم که: We strongly prefer GMAT. اما شما مشکل هزینه هم دارید که اون یه بخش دیگه ماجرا هستش. به نظر من حرفتون درسته که GMAT راحت تر می شه نمره مناسب گرفت. اگر تستهایPrep GMAT رو زدین و نمره مد نظرتون رو تو اون دو تا آزمون خود سایت گرفتین با اعتماد به نفس و بدون استرس برین چون طبق چیزی که من از فرومهای خیلی زیادی خوندم نمره Prep Test 1 شما که تو سایت می زنید اگه مطالعه اضافه تری نسبت به امتحان نداشته باشید و چند روز قبل از امتحان این تست رو بزنید تقریباً نمره امتحان شما همون حدود هستش ( +20 یا -20 ) اگه آماده هستید یک بار هزینه کنید و نترسید و تمومش کنید. به نظر من GRE اصلاً به خوندنش نمی ارزه چون بخش لغت رو واقعاً اینقدر سخت می گیرن که دایی من که آمریکا دکترا گرفته گفت خود آمریکایی هم بعضی از این کلمات رو نمی دونن. باور کنید جدی می گم. GMAT رو هم که بیشتر قبول دارن. پس اعتماد به نفس داشته باشید. یکم هزینه بیشتر اما نتیجه مطمئن تر. موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12