صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 254

موضوع: مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

برای انتقال پول می تونید از طریق صرافی ها این کار رو کنید

کافیه که یه آشنا تو سوئد داشته باشید. به راحتی این کار رو براتون انجام میده.
    من برا ارسال کرون از ایران (شهرستان)مشکل داشتم و از دانشگاه خواستم که یه شماره حساب داخلی بهم بده که از خود سوئد به حسابشون واریز کنم.اونها یه شماره بهم دادند تحت عنوان Bankgiro و این بنده خدا که میخواست از طرف من پول رو حواله کنه برای اینکه انتقال به نام خودم صورت بگیره یه شماره حساب برام باز کرده و پول رو از طریق bankgiro انتقال داده، بدون اینکه حتی یه کپی پاسپورت!!! از من داشته باشه.
    موفق باشید.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

من که فامیل و آشنا تو سوئد ندارم ؟ :'( :'(
    (مدیر جان معذرت )

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

Salaam

To open a bank account in Sweden ,we need to have a Swedish Personal Number. It takes at least two weeks to get a personal number after we register in Sweden Tax office. So we can't count on bank account for about two weeks.

Like I said before, there is no limitaion on taking cash to Sweden .
    Resigned Mod. <br />.

دوستان کرون از کدوم صرافی بخریم ؟هم قابل اعتماد باشه هم قیمت پایین .
    راستی اسکناسهای کرون چند تایی اند ؟10، 100،1000، ؟

آقا من همین دیروز پوند انگلیس و دلار استرالیا رو از یه صرافی تو تهران و یه صرافی تو اصفهان در ساعت 12:15 ظهر قیمت گرفتم.....
    با کمال تعجب قیمت اصفهان از تهران ارزونتر بود. به این ترتیب:

TEHRAN 1 GB Pound = 18430 IRR
    1 $ Australia = 9030 IRR

ISFAHAN 1 GB Pound = 18300 IRR
    1 $ Australia = 8850 IRR

فکر میکنم اگه تو شهرستان یه صرافی مطمئن پیدا کنیم برا مبالغ بالا مقرون به صرفه تر از تهران باشه.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Senior Member pouya4 آواتار ها

میشه بگی کدوم صرافی بود تو اصفهان؟...

ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

سلام دوستان

به نظر من، با توجه به محدودیت ارزی در فرودگاه،برای خرید ارز حتما توجه کنید که بیش از 10 میلیون تومان تبدیل نکنید و بهتره 80 درصدش رو به صورت"یورو" و مابقی رو به صورت کرون تبدیل کنید.دلیلش هم واضحه.چون ارزش یورو در حال افزایشه و مبلغ کرونی شما در حد 20 درصد از کل پولتون بنظر برای چند ماه اول که ممکنه بعضی جاها براتون یورو خرج کردن آسون نباشه کافیه.بهترین مکان هم برای تبدیل پول ریالی تون بانکها هستند.البته شعبات ارزی!دلیلش هم اینه که صرافی ها کارمزد بیشتری می گیرند و در ضمن ارز بانک مطمئن تر هم هست...
    You were born an original. Don't die as a copy

اين قيمت يورو كه چندان هم تو اين روزا زياد تغييري نكره(كه گاهي پايين هم اومده):

راجع به اين اسكناسهاي اسكانديناوي كسي اطلاع داره كه اسكناس 1000كروني هم داريم يا نه؟يا بايد يه كيسه گوني هم با خودمون ببريم؟ :P عين اسكناس 100 توماني!)

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    آقا من همین دیروز پوند انگلیس و دلار استرالیا رو از یه صرافی تو تهران و یه صرافی تو اصفهان در ساعت 12:15 ظهر قیمت گرفتم.....

TEHRAN 1 GB Pound = 18430 IRR
    1 $ Australia = 9030 IRR

ISFAHAN 1 GB Pound = 18300 IRR
    1 $ Australia = 8850 IRR

فکر میکنم اگه تو شهرستان یه صرافی مطمئن پیدا کنیم برا مبالغ بالا مقرون به صرفه تر از تهران باشه.
    نكته خيلي جالبي بود.حتي قيمتش از نرخ رسمي ارز هم پايينتر بوده...
    شيطونه ميگه منم خر شم بيام اصفهان... ;D
    نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57
    بهترین مکان هم برای تبدیل پول ریالی تون بانکها هستند.البته شعبات ارزی!دلیلش هم اینه که صرافی ها کارمزد بیشتری می گیرند و در ضمن ارز بانک مطمئن تر هم هست...
    همه شعبه هاي ارزي اين change رو انجام ميدن؟
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    این اختلاف قیمت اصلا منطقی نیست و احتمالا بدلیل عدم آگاهی دقیق یکی از اونها از قیمت اصلی در اون لحظه بوده (ممکنه در عرض چند دقیقه قیمتها کانلا متحول بشه؛ اینو از یک فارکس کار خسته قبول کنید که بالا و پائین این بازار رو زیاد کشیده 8) ) و مطمئن باشید اگه درورترین شهرستان هم باشه باز هم موقع خرید و فروش حمتا با قیمت بازار چک می کنن اینو مطمئن باشید سر اونها که کلاه نمیره ، شما هم اگه منطقی عمل کنید سرتون کلاه نخواهد رفت.

پ ن : شنیدن کی بود مانند معامله کردن ;D
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)