صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 254

موضوع: مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

1. به نظر دوستاني كه اونجا هستند بهتره تمام پولمونو اگر به يورو باشه توو فرودگاه با FOREX چنج كنيم يا بهتره كه يه مقداريشو نگه داريم. طبعتا تبديل يورو يا حتي دلار به كرون باعث ميشه كه شما مجبور بشيد حجم بيشتري از پول نقد رو با خودتون حمل كنيد كه تا قبل از پيدا كردن يه بانك مناسب واسه باز كردن حساب ميتونه خطرناك باشه اما از طرف ديگه ظاهرا نرخ تبديل FOREX از بانك مناسب تره بنابراين اگر بخوايم پولمونو توو بانك چنج كنيم ضرر ميكنيم. در عين حال نرخ برابري كرون با يورو توو 2 سال اخير كمتر نوسان داشته و تقريبا ثابت بوده حتي نرخهاي اخير يه كم هم به سمت كرون سنگيني داشته. نظر شما چيه؟
    2. آيا دوستان از بانكها پرسيدن كه ميشه حساب به يورو باز كرد يا اينكه ارز حساب بايد حتما كرون باشه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahsoltani
    لطفا توجه داشته باشید که هنگام افتتاح حساب نمی توانید مبلغی بیش از 5000 کرون نقد در حساب بگذارید بقیه پول باید از طریق بانک به حساب شما واریز شود .پس پول زیادی نمی توانید با خود ببرید. همین طور توجه داشته باشید سال بعد برای تمدید ویزای اقامت باید گردش حساب خود را در سوئد ارایه دهید پس نمی توانید گردشی نداشته باشید و از پول نقدی که همراهتان هست استفاده کنید ! با توجه به سیستم بانکی آنجا اینترنت بانکی و پرداخت با کارت چندان جالب هم بنیست که همیشه با پول نقد بپردازید.
    سلام

شما از کجا میدانید بیشتر از 5000کرون نقد در بانک نمی توان قرار داد؟
    Resigned Mod. <br />.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahsoltani
    لطفا توجه داشته باشید که هنگام افتتاح حساب نمی توانید مبلغی بیش از 5000 کرون نقد در حساب بگذارید بقیه پول باید از طریق بانک به حساب شما واریز شود .پس پول زیادی نمی توانید با خود ببرید. همین طور توجه داشته باشید سال بعد برای تمدید ویزای اقامت باید گردش حساب خود را در سوئد ارایه دهید پس نمی توانید گردشی نداشته باشید و از پول نقدی که همراهتان هست استفاده کنید ! با توجه به سیستم بانکی آنجا اینترنت بانکی و پرداخت با کارت چندان جالب هم بنیست که همیشه با پول نقد بپردازید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy

سلام

شما از کجا میدانید بیشتر از 5000کرون نقد در بانک نمی توان قرار داد؟
    ايشون خودش 35000 تا گذاشته توو SwedBank شما روو چه حسابي ميگيد بيشتر از 5000 تا نميشه توو حساب گذاشت؟

اطلاعات کامل در مورد Maestro Card بانکهای swedbank در سوئد را در یک فایل برایتان در زیر گذاشتم.امیدوارم برای کسانی که این بانک را برای افتتاح حساب انتخاب می کنند مفید باشد.برای افتتاح حساب هم نیازی به شماره شخصی ندارید ولی پس از گرفتن personnummer به بانک بروید تا این کارت را برایتان فعال کنند و بتوانید از حساب خودتان پول برداشت کنید و یا خرید کنید.

لینک فایل موردنظر :

http://www.filesend.net/download.php...d5f954107230ca

You were born an original. Don't die as a copy

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57
    اطلاعات کامل در مورد Maestro Card بانکهای swedbank در سوئد را در یک فایل برایتان در زیر گذاشتم.امیدوارم برای کسانی که این بانک را برای افتتاح حساب انتخاب می کنند مفید باشد.برای افتتاح حساب هم نیازی به شماره شخصی ندارید ولی پس از گرفتن personnummer به بانک بروید تا این کارت را برایتان فعال کنند و بتوانید از حساب خودتان پول برداشت کنید و یا خرید کنید.
    برای اینکه دوستان بتونن راحتتر دانلود کنن من همین جا در فروم آپلود میکنم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

لینک فایل موردنظر :

چرا swedbank رو انتخاب کردید؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در &

نقل قول نوشته اصلی توسط of

لینک فایل موردنظر :

چرا swedbank رو انتخاب کردید؟
    زیرا در بدو ورود تنها بانکی ایست که برای شما بدون داشتن personnummer حساب باز می کند. اما من خودم بعد از گرفتن آن رفتم در بانک Nordea حساب باز کردم و پولم را منتقل کردم زیرا بانک Nordea ویزاکارت الکترون ارایه می دهد که من به Masteo ترجیح می دهم.

البته ناگفته نماند که حساب اینترنتی Swedbank یه زبان انگلیسی هم می باشد ولی Nordea به سوئدی است.
    Resigned Mod. <br />.

آیا لازمه که گواهی تمکن مالی یا bank statement یا هر چیزی شبیه اون رو از بانکمون در ایران بگیریم؟

‌ اگر بگیریم و ارائه کنیم چه مزایایی می‌تونه داشته باشه؟

Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در س

زیرا در بدو ورود تنها بانکی ایست که برای شما بدون داشتن personnummer حساب باز می کند. اما من خودم بعد از گرفتن آن رفتم در بانک Nordea حساب باز کردم و پولم را منتقل کردم زیرا بانک Nordea ویزاکارت الکترون ارایه می دهد که من به Masteo ترجیح می دهم.

البته ناگفته نماند که حساب اینترنتی Swedbank یه زبان انگلیسی هم می باشد ولی Nordea به سوئدی است.
    شما اصلا سراغ Handelsanken نرفتيد؟ شما كه personnummer داريد قاعدتا نبايد مشكلي واسه باز كردن حساب ميداشتيد، ضمن اينكه ضاهرا Handelsanken مزايايي هم نسبت به بانكهاي ديگه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey

شما اصلا سراغ Handelsanken نرفتيد؟ شما كه personnummer داريد قاعدتا نبايد مشكلي واسه باز كردن حساب ميداشتيد، ضمن اينكه ضاهرا Handelsanken مزايايي هم نسبت به بانكهاي ديگه داره.
    مثل چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)