صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 254

موضوع: مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    مثل چی؟
    مثلا اينكه شعبي داره كه ميشه حساب به يورو تووشون باز كرد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در &

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy

زیرا در بدو ورود تنها بانکی ایست که برای شما بدون داشتن personnummer حساب باز می کند. اما من خودم بعد از گرفتن آن رفتم در بانک Nordea حساب باز کردم و پولم را منتقل کردم زیرا بانک Nordea ویزاکارت الکترون ارایه می دهد که من به Masteo ترجیح می دهم.

البته ناگفته نماند که حساب اینترنتی Swedbank یه زبان انگلیسی هم می باشد ولی Nordea به سوئدی است.
    شما اصلا سراغ Handelsanken نرفتيد؟ شما كه personnummer داريد قاعدتا نبايد مشكلي واسه باز كردن حساب ميداشتيد، ضمن اينكه ضاهرا Handelsanken مزايايي هم نسبت به بانكهاي ديگه داره.
    handelsbanken اگر دانشجو باشیم کارت اعتباری هم می دهد اما در حال حاضر ما دانشجو نیستیم

در ضمن دوستان توجه داشته باشید که دیروز من با یکی از دوستانم به یکی از شعب Swedbank رفتم و آن شعبه بدون personal number حساب باز  نکرد!
    Resigned Mod. <br />.

Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در س

زیرا در بدو ورود تنها بانکی ایست که برای شما بدون داشتن personnummer حساب باز می کند. اما من خودم بعد از گرفتن آن رفتم در بانک Nordea حساب باز کردم و پولم را منتقل کردم زیرا بانک Nordea ویزاکارت الکترون ارایه می دهد که من به Masteo ترجیح می دهم.

البته ناگفته نماند که حساب اینترنتی Swedbank یه زبان انگلیسی هم می باشد ولی Nordea به سوئدی است.
    شما اصلا سراغ Handelsanken نرفتيد؟ شما كه personnummer داريد قاعدتا نبايد مشكلي واسه باز كردن حساب ميداشتيد، ضمن اينكه ضاهرا Handelsanken مزايايي هم نسبت به بانكهاي ديگه داره.

handelsbanken اگر دانشجو باشیم کارت اعتباری هم می دهد اما در حال حاضر ما دانشجو نیستیم

در ضمن دوستان توجه داشته باشید که دیروز من با یکی از دوستانم به یکی از شعب Swedbank رفتم و آن شعبه بدون personal number حساب باز نکرد!
    جدا"!؟ چه عالي اين شعبه اي كه ميگيد آدرسش كجاست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ : مباحث مربوط به بانک یا خرید اسکناس در س

در ضمن دوستان توجه داشته باشید که دیروز من با یکی از دوستانم به یکی از شعب Swedbank رفتم و آن شعبه بدون personal number حساب باز نکرد!
    جدا"!؟ چه عالي اين شعبه اي كه ميگيد آدرسش كجاست؟
    من تو handelsbanken با ارائه گواهی از دانشگاه به راحتی حساب باز کردم فقط یادتون باشه که بالاتر از 10000کرون رو میپرسن از کجا اوردید! طبق قانون سوئد
    یک کارت maestro هم دادن مشکل خاصی هم نداشتم آهان چون کارت دانشجویی هنوز نداشتم پاسپورت رو دید در ضمن personnummer هم بهش ندادم یه شماره موقتی تو سیستم دادن تا شماره اصلی رو بعدا بیارم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

سلام دوستان

متاسفانه به نظر می رسد که قانون خاصی برای این حساب بانکی و کارت الکترونیکی وجود ندارد. هر شعبه و حتی هر فردی که در بانک کار میکند اختیارات فراوانی برای حساب باز کردن/دادن کارت دارد. حتی یک شعبه Handelsbanken این را به من گفت.
    Resigned Mod. <br />.

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من هم در بانك nordea حساب باز كردم اما به نظر ميرسه اين كارت visa electron خيلي به درد نخوره. خيلي جاها ميگن ما با nordea قرارداد نداريم.
    تنها مزيت handelsbanken اينه كه گويا يك كارت شناسايي معتبر براتون صادر ميكنه (اين رو از يكي از دوستان كه سال گذشته اومده سوئد شنيدم). من در مورد ويزا كارت و مستر كارت ازشون پرسيدم كه گفتن متاسفانه اصلا امكان نداره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pleasoh
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    من هم در بانك nordea حساب باز كردم اما به نظر ميرسه اين كارت visa electron خيلي به درد نخوره. خيلي جاها ميگن ما با nordea قرارداد نداريم.
    تنها مزيت handelsbanken اينه كه گويا يك كارت شناسايي معتبر براتون صادر ميكنه (اين رو از يكي از دوستان كه سال گذشته اومده سوئد شنيدم). من در مورد ويزا كارت و مستر كارت ازشون پرسيدم كه گفتن متاسفانه اصلا امكان نداره.
    سلام

چرا به درد نخوره؟ من با هاش از تمامی عابر بانک ها پول گرفتم و از جاهای زیادی خرید کردم. هزینه تافل و یاهو هم باهاش پرداخت کردم.
    البته credit card نیست ولی خوب هزینه کمتری نسبت به credit card داره. credit card هم می تونید فرم پر کنید در دانشگاه تا از handelsbanken بگیرید.
    Resigned Mod. <br />.

...the best advantege of visa electron is the internet service. you can pay your bills without paying anything for transtering your money
    transfering money within sweden will cost you 75SEK at Nordea(50SEK at SwedBank) each time if you do it in the bank directly

Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

Hi Dear Friends
    ,how is going on here in Sweden..I'm going to open a saving account and I have my temporary personal number
    could you please let me know which bank is better to apply for?..SwedBAnk, Neordia, or... ???

as I saw some contradictions in your points of view regarding Master/Visa card, I am really confused....Help me PleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaSe
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

سلام
    آقا منم nordea باز کردم، از بچه ها شنیدم که بانک خوبیه منم رفتم باز کردم. همه بانک ها یک سری مزایا و معایب دارن که اگه بخوای خیلی فکر کنی کلی گیج میشی.
    اما دلایلی که من اینو انتخاب کردم: سرویس اینترنتیش خیلی خوبه، هر چند که سوئدیه اما به راحتی میتونی بفهمی که چه میکنی و بعد که فهمیدی همه کار میتونی بکنی. باز کردن حساب هم توش دردسری نداره.
    یک دلیل دیگش که فکر کنم به شانس من بر میگرده، برخورد مسئول باجه ها بود، از مسئولای handelsbanken و swedbank خوشم نیومد >، SEB هم به نظرم زیاد جالب نیومد :-X(حس شخصی).
    یه سری اطلاعات از نوردیا: هزینه ماهانه سرویس اینترنت بانک 12 کرون، نرخ سود saving account 3.5% هزینه پرداخت صورت حساب در بانک 75 کرون.
    سوئدبانک، سود 4.5 % داره، هزینه ماهانه اینترنت نداره! ???

در ضمن به این دادن ID توسط هندلز هم زیاد اعتماد نکنید، من از دو تا شعبه پرسیدم کلا گفتن نمیدیدم. :-\

و همچنین با کارت electron خرید اینترنتی هم میتونی بکنی credit نیست، باید پول تو حسابت باشه تا خرجش کنی

این اطلاعات من بود.

پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)