صفحه 221 از 222 نخستنخست ... 121171211212213214215216217218219220221222 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام . من 18 سالمه و به تازگی فارق التحصیل شدم . میخواستم بدونم برای پذیرش توی رشته های هنر از ایتالیا برای کارشناسی باید امتحان ورودی بدیم یا فقط بعضی از دانشگاه های امتحان ورودی دارن ؟

سلام دوستان گلم لطفا نظر بدین میشه امیدوار به رزومه من بود یانه ممنون.

مهندسی کشاورزی پیام نور معدل 14
    -مهندسی اگرواکولوژی فردوسی معدل 16
    -IELTS :6/5
    - پایان نامه ام یک اختراع بود
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله JCR IF:3.5 - اشپرینگر
    - تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی کشاورزی و اکولوژی
    - کشورها :هلند - آلمان - انگلیس - اینا نشد حوزه شینگن

- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال نمونه استان بودم در زمینه کشاورزی - 2 بار در بین برترین ایده پردازان کشور - 2 بار نخبه و دانشجوی برتر استان - 1 بار جزو برترین های جشنواره توریسم کشور - چندین مرتبه هم جزو برترین ایده پردازان شهرهای مختلف و جشنواره های مختلف - 2 بار رتبه یک علمی استان رو همراه گروه دانشگاه بدست آوردیم.
    - یدونه کتاب چاپ شده دارم - 1 سال مدیر شرکت بودم - 2 سال سابقه کاری همراه با بیمه - مقاله داخلی هم دارم که بدرد نمیخوره بگم -
    - مدیر یه پروژه بودم با حکم - 3 تا توصیه نامه عالی دارم از اساتید یکیشون انگلیس دکترا گرفته و دیگری رئیس و معاونت دانشکده هستند و مراتب علمی بالایی دارن از نظر مقاله نویسی.
    - نامه انگیزشی و طرح پیشنهادی هم دارم .
    تمام مدارک مرتبط نرم افزاری با رشته خودم رو دارم - مثه GIS- GPS- طراحی سه بعدی فضای سبز - ICDL , ...
    - میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    Full FUND
    بازم ممنون از اینکه نظرتون رو بهم میگین

Junior Member

دوستان سلام ; من کاردانی بازاریابی معدل ۱۸ دارم و کارشناسی ناپیوسته ساخت وتولید با معدل ۱۸.۵ ..اگر تافل بالای ۹۰ بیارم . برای مستر
    مکانیک دانشگاه پلیتو یا پلیمی شانس دارم ؟ ایا بهتره gre امتحان بدم ...ممنون

Junior Member

مقطع تحصیل برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته: مهندسی مواد متالورژی
    لیسانس: دانشگاه سراسری معدل 15.67
    ارشد: دانشگاه امیرکبیر معدل 16.59
    مدرک زبان: آیلتس 6.5 (Sept. 2018)
    مقالات خارجی: 3 مقاله ISI (Q1). 2 تاش اسم اول
    کنفرانس: 2 تا داخلی یکی خارجی
    4 سال سابقه کار مرتبط

1. با توجه به این شرایط کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم؟ در مورد پلیتکنیک میلان چطور؟
    2. آیا دانشگاه ترنتو ارزش دکترا خوندن داره؟
    3. من شنیدم در مورد ایتالیا معمولا روی پروپوزالی که مینویسی کار نمیکنی، درسته؟ و اگر پروپوزالت تو فیلد کلی استاد باشه اما یکم متفاوت باشه با کارش و امکاناتش تو دانشگاه نباشه ایراد داره؟
    4. اگر برای سال 2020 بخوام اپلای کنم نیاز به آیلتس مجدد دارم؟ (8 سپتامبر 2020 اکسپایر میشه)
    5. در مورد مستر مجدد نظرتون چیه به نسبت دکترا؟ (چون کار بیشتره)

خیلی ممنون میشم به سوالام پاسخ بدین
    ویرایش توسط aaarash66 : December 21st, 2019 در ساعت 07:46 PM

با سلام

دوستان من لیسانس مترجمی زبان دارم از قم و الان دانشجوی ارشدم کارآفرینی دانشگاه خوارزمی. میخوام برای یه ارشد دیگه اقدام کنم ایتالیا فقط چون ارشد ایرانم تعهد بهش میخوره نمیتونم اونجا ارائه کنم. میخوام برای رشته بازاریابی اقدام کنم و هنوز پایان ناممو ننوشتم. دارم به این فکر میکنم که با اساتید دانشگاه هایی که این رشترو ارائه میکنن مکاتبه کنم که پایان ناممو یه موضوعی انتخاب کنم که بتونم حداقل از اون برای یه امتیاز مثبت برای پذیرش استفاده کنم. ولی نمیدونم کلا فکر خوبی هست یا نه.کسی تا الان همچین کاری کرده؟ یا اگر نظر یا پیشنهادی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام من ترم آخر كارشناسي مهندسي معماري هستم ممنون ميشم كه كمكم كنيد
    اين رزومه منه :
    معدل:١٧.٥٠ دانشگاه سراسري زنجان
    ايتلس هم قراره امتحانشو بدم و روي ٦ تا ٧ هستش سطحم
    زبون ايتاليايي رو هم شروع كردم به خوندن و شش هفت ماهه ديگر ميخوام به سطح انتظار برسونم
    پرتفوليو ام امادس و سه تا مدرك از مجتمع فني دارم نرم افزار و كار دستم هم خيلي خوبه مسلط به اتوكد تري دي اسكچاپ فتوشاپ هستم

سابقه كار هم به صورت مجازي دارم ك از طريق پيج اينستاگرام كارهاي معماري و دكوراسيون انجام ميدم
    مقاله ندارم
    جزو كادر اجرايي همايش ملي معماري بودم سال قبل و همينطور عضو انجمن موسيقي دانشگاه هستم و ب ساز پيانو مسلطم و همكاري با انجمن علميمون نميدونم اينا تاثير دارن يا نه

ميخام براي سپتامبر ٢٠٢١ اقدام كنم ايا شانس پذيرش از پلي تكنيك ميلان در رشته معماري داخلي رو دارم؟ و گرفتن بورس هم مهمه برام چقد شانس دريافتشو دارم و كدوم نوعش رو؟ كلن هم خيلي سر در گمم نميدونم بايد چيكار كنم و چطور اقدام كنم مراحلش چين ممنون ميشم كمك كنيد

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگر من را هم رهنمایی بفرمایین.
    من 34 سالمه الان و سال دیگه تو 35 سالگی به امید خدا میخوام برای مقطع دکتری اپلای کنم.من متاهل و خانم هستم.
    لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 16.21-شاگرد دوم- دانشگاه دولتی 91
    فوق لیسانس مکانیک دانشگاه دولتی با معدل 17.47 اواخر دی 94- یک کنفرانس داخلی و یک کنفرانس بین المللی از ارشدم دارم
    از همون سال 94 شروع کردم به کار روی یک زمینه خاص در مکانیک که مورد علاقم بود و در عین حال توی یک شرکت کار هم میکردم ولی چون با همسرم خونه خریده بودیم و اقساط خونه میدادیم و شرایطمون سخت بود نخواستم بیمه شم چون تا قرون آخر به پولم نیاز داشتیم. ابتدای سال 97 یک شرکت کوچک دو سه نفره در همون زمینه مورد علاقم تاسیس کردیم اما خودم که خودمو بیمه نکردم!!
    بعد از تشدید تحریم ها هم کارم زمین خورد. منتها بر مبنای همون تجربیاتمون الان با استاد ارشدم و همسرم یک مقاله سابمیت کردیم و یکی دیگه در مرحله نگارش داریم .
    نمره زبان هم میتونم دست کم 90 در تافل IBT بگیرم.
    برای دکترای مکانیک در یک دوره انگلیسی زبان میخوام اپلای کنم.
    من حتما به فاند نیاز دارم.
    آیا با این سن، رزومه و گپ تحصیلی امکان گرفتن فاند را دارم؟

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس کامپیوتر در پلی تکنیک میلان

با سلام
    من تازه وارد این سایت شدم لیسانس ارتباطات دارم شاخه روزنامه نگاری و روابط عمومی و انصراف از ارشد ارتباطات در حال حاضر آیا تو کشور ایتالیا امکان ادامه تحصیل تو رشته خودم رو دارم؟ و آیا با این شرایط کوید 19 پذیرش دانشجوی خارجی دارند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

هشدار هشدار....دانشگاه سپینزا دانشگاه خیلی داغونیه اپلی نکنید.فقط وقت و سرمایه تون هدر میره.90 درصد تاییده ها رو نفرستاده که هیچ .نزدیک 100 نفر از ایرانی ها رو هم پذیرش هاشن رو تعلیق کرده اونم بعد 8 ماه.

Junior Member

سلام. دوستان من بشکل خیلی ضروری دنبال کسی میگردم که دانشگاه University Cattolica del Sacro Cuore
    Università Cattolica del Sacro Cuore
    مشغول به تحصیل باشه. یک سوال خیلی حیاتی و ضروری دارم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان رو میشناسین بهم معرفی کنین! خیلی ممنونم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)