صفحه 198 از 222 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام خسته نباشید.
    من کارشناسی ناپیوسته معماری تو دانشگاه آزاد خوندم ,معدل کاردانی 19.28, معدل کارشناسیم 19.26
    چهار سال پیش امتحان تافل دادم توتال 75
    هیچ مقاله و زمینه تحقیقی ندارم
    میخواستم بدونم شانس پذیرشم در پلی تکنیک میلان چقدره و اینکه امکان گرفتن فاند دارم یا نه؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط katayn نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    من کارشناسی ناپیوسته معماری تو دانشگاه آزاد خوندم ,معدل کاردانی 19.28, معدل کارشناسیم 19.26
    چهار سال پیش امتحان تافل دادم توتال 75
    هیچ مقاله و زمینه تحقیقی ندارم
    میخواستم بدونم شانس پذیرشم در پلی تکنیک میلان چقدره و اینکه امکان گرفتن فاند دارم یا نه؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    درود
    پذیرشتون در هر دو دانشگاه پلیتکنیک میلان و فلورانس حتمی هست.
    فاند بستگی به تعداد شرکت کننده و رزومه ها داره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

خيلي ممنون كه جواب داديد من درگير امتحانات بودم
    مي خواستم بدونم شانسي تو اين دانشگاه ها دارم براي ارشد مديريت يا بيزينس يا ماركتينگ يا استراتژيك و... كه تو حوزه مديريت بازرگاني باشه
    برگامو و پادوا و پاويا چون هم دانشگاه هاي ارزون تري هستن نسبت به بقيه و هم تو شهر كوچك توي هستن به نسبت ميلان
    ي سوال ديگه بهتر نيست كار هاي پذيرش رو بديم دست ي موسسه مجاز اعزام دانشجو ؟ يا خودمون اقدام كنيم ؟
    ممنون ميشم جواب بديد .
    بهمن ماه ليسانس رو ميگيرم در بد ترين حالت ١٥ ميشه معدلم و ميتونم ايلتس ٦.٥ رو بگيرم
    مدرك كامل حسابداري كه مورد تاييد وزارت علوم باشه رو هم دارم كه ميتونه رو رزومم موثر باشه ي ٦ ماهي هم كار كردم

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezak1994 نمایش پست ها
    خيلي ممنون كه جواب داديد من درگير امتحانات بودم
    مي خواستم بدونم شانسي تو اين دانشگاه ها دارم براي ارشد مديريت يا بيزينس يا ماركتينگ يا استراتژيك و... كه تو حوزه مديريت بازرگاني باشه
    برگامو و پادوا و پاويا چون هم دانشگاه هاي ارزون تري هستن نسبت به بقيه و هم تو شهر كوچك توي هستن به نسبت ميلان
    ي سوال ديگه بهتر نيست كار هاي پذيرش رو بديم دست ي موسسه مجاز اعزام دانشجو ؟ يا خودمون اقدام كنيم ؟
    ممنون ميشم جواب بديد .
    بهمن ماه ليسانس رو ميگيرم در بد ترين حالت ١٥ ميشه معدلم و ميتونم ايلتس ٦.٥ رو بگيرم
    مدرك كامل حسابداري كه مورد تاييد وزارت علوم باشه رو هم دارم كه ميتونه رو رزومم موثر باشه ي ٦ ماهي هم كار كردم
    قربان شما.
    در پست پیج قبل گفته شد که شانس دارید. و در ضمن اعلام شد که میلان رشته ایی که ارائه میده متفاوت هست با آن چیزی که شما انتظار دارید و برا مستر در نظر گرفتید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2448508
    شما انتخاباتتون رو به طور مرتب سخت تر میکنید، یکبار میفرمایید علاقه دارم در استان های شمالی باشه و الان میفرمایید میخوام در شهرهای کوچک باشه. در مجموع این ها معیارهای درستی برای انتخاب دانشگاه مقصد نیست. شما سعی کنید بر اساس curriculum دلخواه، سطح علمی و جایگاه دانشگاه انتخاب نهاییتون رو هدف بگیرید. در ضمن اینکه ناگفته پیداست که شهرهای بزرگ همیشه موقعیت شغلی بهتری هم دارن.
    نیازی به موسسات نیست، شما با کمک وبسایت دانشگاه ها و همین سایت میتونید کارهای اپلایتون رو انجام بدید. البته تصمیم گیرنده شما هستید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

درود به همه ی دوستان
    بنده دانشجوی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه امیرکبیرم و ترم بعد ترم 9 و دیگه تموم.
    این روزا درگیر اطلاعات یابی از شرایط اپلای و ایناعم .
    بنده معدلم الان 15.03 و احتمالا با ترم بعد به 15.30 هم برسه
    توانایی نرم افزاریم حسابی خوبه و به اکثر نرم افزارای طراحی و تحلیلی مکانیک تسلط نسبی دارم
    درباره مقاله هم دارم روی یک پروژه توانبخشی بایو مکانیک کار میکنم و احتمال میره که بتونم از توش مقاله داخلی یا خارجی در بیارم (البته در حال حاضر چیزی ندارم)
    مدرک زبان ندارم و آبان آزمون تافل میدم تا به ددلاینای دی و بهمن برسم . اگر مطابق حدسم بتونم تافل حدود 90 بگیرم ، احتمال پذیرش برای من چقدره ؟ آیا احتمالش انقدری هست که تلاش کنم و حسابی وقت و انرژی بزارم این 4-5 ماهی؟ احتمال گرفتن فاند چقدره و اگر کمه چی کارا باید بکنم که احتمالش زیاد بشه ؟
    و اینکه آیا به جز ایتالیا با این شرایط پیشنهاد جای دیگه ای هم برای من وجود داره ؟
    من در نظر دارم تا اگر بتونم ارشد رو تو رشته مکاترونیک یا بایو مکانیک ادامه بدم و تو این زمینه ها پذیرش بگیرم

ممنونم از دوستان مطلع که یاری می کنن

سلام دوستان من رسما توسط یکی از موسسات اعزام دانشجو نابود شدم

برای من و دوستم از دانشگاه سیه نا پذیرش گرفتند و بابت هر پذیرش 3 میلیون و دویست هزار تومن گرفتند پس فردا وقت سفارت دارم.

الان زنگ زدن میگن باید آزمون ورودی بدی برای مقطع مستر هم من و هم دوستم ...!!!!!!
    مدیر محترم آقا بهنام
    بچه هایی که ایتالیا هستید

جواب منو بدین

تو نامه پذیرش من زدن این نامه به معنای پذیرش قطعی نیست و مشروط به آزمون ورودیه اما موسسه چنان با اطمینان به ما گفت پذیرشتون اومده و تبریک بهتون میگیم که ما یک ماه پیش که پذیرش اومد شک نکردیم بهشون!!!!

آیا ممکنه ما بریم ایتالیا و ازمون بدیم و مارو ریجکت کنن؟

و برگردیم پس این پذیرش قطعی نبوده پس چرا پول گرفتن؟

دانشگاه دیگه ای وجود داره من الان اپلای کنم؟

اگه اینجوریه من دیگه پا نشم برم مصاحبه سفارت!!!
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    سلام دوستان من رسما توسط یکی از موسسات اعزام دانشجو نابود شدم

برای من و دوستم از دانشگاه سیه نا پذیرش گرفتند و بابت هر پذیرش 3 میلیون و دویست هزار تومن گرفتند پس فردا وقت سفارت دارم.

الان زنگ زدن میگن باید آزمون ورودی بدی برای مقطع مستر هم من و هم دوستم ...!!!!!!
    مدیر محترم آقا بهنام
    بچه هایی که ایتالیا هستید

جواب منو بدین

تو نامه پذیرش من زدن این نامه به معنای پذیرش قطعی نیست و مشروط به آزمون ورودیه اما موسسه چنان با اطمینان به ما گفت پذیرشتون اومده و تبریک بهتون میگیم که ما یک ماه پیش که پذیرش اومد شک نکردیم بهشون!!!!

آیا ممکنه ما بریم ایتالیا و ازمون بدیم و مارو ریجکت کنن؟

و برگردیم پس این پذیرش قطعی نبوده پس چرا پول گرفتن؟

دانشگاه دیگه ای وجود داره من الان اپلای کنم؟

اگه اینجوریه من دیگه پا نشم برم مصاحبه سفارت!!!
    درود
    برای چه رشته ای اقدام کردید؟
    نزدیک به 95 درصد برای ارشد به زبان انگلیسی ازمون ورودی نداره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

آقا بهنام ارجمند رشته من PUBLIC AND CULTURAL DIPLOMACY و رشته دوستم BIODIVERSTY
    ما چجوری میتونیم تو این امتحان شرکت کنیم؟ تمام رشته های این دانشگاه ازمون ورودی داره
    ایمیلم زدم به دانشگاه فایده نداشت.
    نمیتونیم جای دیگه اپلای کنیم؟
    ترم دوم بریم جای دیگه که ازمون ورودی نداشته باشه؟
    ددلاین های ترم دوم کی هست؟
    زنگ زدم به یک موسسه دیگه گفت ویزای کوتاه مدت میدن بهتون نه دانشجویی!!!
    دارم آب میشم از ناراحتی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    برای چه رشته ای اقدام کردید؟
    نزدیک به 95 درصد برای ارشد به زبان انگلیسی ازمون ورودی نداره.

الان با یکی دیگه از بچه های دانشجو حرف زدم دانشجوی ایتالیا بود

میگفت 9 میلیون یک موسسه ازم پول گرفت رشته آزمون ورودی داشت رفتم ایتالیا ازمون ورودی رو رد شدم و پذیرشم کنسل شد ...
    میگفت به موسسه گفتم بهم گفتن مسائل داخلی رشته شما به ما مربوطی نیست
    دوستان تمام موسسات اعزام دانشجو کلاه بردارن تمامشون

حتی نمیتونن براتون پذیرش بگیرن چون بی وجدان هستن فقط ازتون اخاذی میکنن و نهایتا آرزوهاتون رو به باد میدن
    با کسی دیگه حرف زدم گفت ویزای ده روزه بهت میدن باید برگردی
    بچه هایی که به خودتون اعتماد ندارید و مثل من اسیر وکیل و موسسه میشید، اگه موسسه براتون پذیرش گرفت نامه پذیرشتون رو دقیق بخونید که مشروط بر entry exam نباشه ویزای ده روزه میگیره ریجکت میشید میسوزید پولتون میسوزه آرزوهاتون میسوزه....نکنید نرید موسسه...

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    آقا بهنام ارجمند رشته من PUBLIC AND CULTURAL DIPLOMACY و رشته دوستم BIODIVERSTY
    ما چجوری میتونیم تو این امتحان شرکت کنیم؟ تمام رشته های این دانشگاه ازمون ورودی داره
    ایمیلم زدم به دانشگاه فایده نداشت.
    نمیتونیم جای دیگه اپلای کنیم؟
    ترم دوم بریم جای دیگه که ازمون ورودی نداشته باشه؟
    ددلاین های ترم دوم کی هست؟
    زنگ زدم به یک موسسه دیگه گفت ویزای کوتاه مدت میدن بهتون نه دانشجویی!!!
    دارم آب میشم از ناراحتی
    نه عزیزم هر دو رشته از نوع open access degree program هست. یعنی آزمون ورودی نداره:
    https://en.unisi.it/ugov/degree/12555
    https://en.unisi.it/ugov/degree/12654
    در ضمن هر دو رشته به انگلیسی ارائه میشه و نه نیاز به ارائه مدرک ایتالیایی هست و نه موقع رسیدن به دانشگاه نیاز به آزمون زبان ایتالیایی دادن دارید.
    البته biology در دو curriculum ارائه میشه، یکیش به ایتالیایی هست ولی اون یکی که در واقع همون Biodiversity and Environmental Health هست به انگلیسی ارائه میشه.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)