صفحه 222 از 222 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,218 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام. امیدوارم گروه فعال باشه و دوستان به سوالات پاسخ بدهند.
    من 40 سالمه و دکتری شیمی دارم ولی می خواهم برای فوق لیسانس رشته نانوبیوتکنولوژي یا بیولوژي یا هر رشته مرتبط دیگری اقدام کنم. آیا امکان پذیر هست؟ دوستان کسی هست با رشته شیمی توانسته باشه اپلای کنه در این رشته ها؟
    شانس گرفتن بورسیه تحصیلی در چه رشته هایی را دارم؟
    و مهم تر از همه با توجه به این شرایط از طریق موسسه های ویزا اقدام کنم یا خودم؟ چون نمیدونم چطور باید شروع کنم
    ممنون میشم اگر کسی بتواند راهنماییم کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, shiraz university of technology

سلام دوستان من از دانشگاه ساپینزا روم پذیرش گرفتیم توی لیست برنده ها من جز برنده های فلو شیپ نبودم ولی امروز برام ایمیل اومده که دانشگاه تصمیم گرفته بهم فلوشیپ بده 19800 سالانه، خواستم ببینم ایمیل تایید بفرستم براشون بعد تاییده و نامه اصلی دانشگاهبرام ایمیل میشه چطوره؟؟ مرسی دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران-ژئوتکنیک دانشگاه خواجه نصیرطوسی هستم. من در حال اپلای برای دوره دکترا دانشگاه های ایتالیا هستم. می خواستم با یک نفر دانشجو یا فارغ التحصیل دوره دکترا با فاند دانشگاه های ایتالیا صحبت کنم و مشورت بگیرم. واقعیتش من سال پیش برای دانشگاه های ایتالیا اپلای کردم و دوره بدون فاند دانشگاه مسینا را پذیرش گرفتم ولی امسال می خواهم برای دوره فاند دانشگاه ها پذیرش بگیرم و نیازمند مشاوره و تجربیات کسی که پذیرش گرفته و موفق به گرفتن فاند بوده واقعا هستم. برای همین خدمتتان پیام فرستادم و ممنون می شوم اگر شما در دانشگاه های ایتالیا تجربه ای داشته اید از شما جهت نحوه ارسال اپلای و نکاتی که در اپلای می تواند کمک کند مشورت بگیرم
    ممنون می شوم اگر جواب من را بدهید
    منتظر پاسختان هستم
    با تشکر و سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران-ژئوتکنیک دانشگاه خواجه نصیرطوسی هستم. من در حال اپلای برای دوره دکترا دانشگاه های ایتالیا هستم. می خواستم با یک نفر دانشجو یا فارغ التحصیل دوره دکترا با فاند دانشگاه های ایتالیا صحبت کنم و مشورت بگیرم. واقعیتش من سال پیش برای دانشگاه های ایتالیا اپلای کردم و دوره بدون فاند دانشگاه مسینا را پذیرش گرفتم ولی امسال می خواهم برای دوره فاند دانشگاه ها پذیرش بگیرم و نیازمند مشاوره و تجربیات کسی که پذیرش گرفته و موفق به گرفتن فاند بوده واقعا هستم. برای همین خدمتتان پیام فرستادم و ممنون می شوم اگر شما در دانشگاه های ایتالیا تجربه ای داشته اید از شما جهت نحوه ارسال اپلای و نکاتی که در اپلای می تواند کمک کند مشورت بگیرم
    ممنون می شوم اگر جواب من را بدهید
    منتظر پاسختان هستم
    با تشکر و سپاس فراوان

با سلام با یه استاد در دانشگاه ناپل تماس گرفتم و رزومه و پروپوزال فرستادم برای دکترای زنجيره تامین و لجستیک ، بنظرتون چقدر شانس دارم. ۵ تا مقاله دارم و پروپوزال مرتبط
    ایشان جواب دادن:

congratulations for your CV and research interests.

I am part of a PhD programme ........ and if you are interested you should ceck on the site when the call for next PHD cycle will be issued (last year June and deadline in August) to apply.
    We receive many applications from abroad, thus the exams to be admitted are quite selective.
    If you need further information, do not hesitate to contact me.
    Good luck,.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس کامپیوتر در پلی تکنیک میلان

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان ایتالیایی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

درود وقت بخیر برای ارشد ایتالیا پذیرش ندارد در رشته کامپیوتر؟

که کورس زبان هم داشته باشد ؟

Junior Member

خسته نباشید دوستان
    اینجا قبلا خیلی فعالیت خوبی داشت و بچه ها به هم دیگه خیلی کمک میکردن ولی الان هیچ خبری نیست؟
    یعنی واقعا کسی نیست جواب سوال بچه هارو بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)