صفحه 101 از 222 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام دوستان ، مي خواستم بدون كه براي تحصيل به زبان انگليسي درشته مهندسي كامپيوتر (ليسانس) در يكي از دانشگاه هاي پلي تكنيك ايتاليا بايد در آزمون ورودي دانشگاه قبول بشم ؟! اين يعني اينكه بهم پذيرش موقت ميدن كه برم اونجا امتحان بدم ؟ چه رشته هاي ديگه اي در زمينه كامپيوتر و it به زبان انگليسي هست كه بدون آزمون ورودي دانشگاه بشه رفت ؟! شانس بورس گرفتن دارم ؟!ممنونم شرايط من : ديپلم كار و دانش معدل ١٣ - پيش دانشگاهي معدل ١٥ - مدرك زبان هم در حال گرفتنش هستم اما شما ielts 6 در نظر بگيريد.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_board نمایش پست ها
    سلام دوستان ، مي خواستم بدون كه براي تحصيل به زبان انگليسي درشته مهندسي كامپيوتر (ليسانس) در يكي از دانشگاه هاي پلي تكنيك ايتاليا بايد در آزمون ورودي دانشگاه قبول بشم ؟! اين يعني اينكه بهم پذيرش موقت ميدن كه برم اونجا امتحان بدم ؟ چه رشته هاي ديگه اي در زمينه كامپيوتر و it به زبان انگليسي هست كه بدون آزمون ورودي دانشگاه بشه رفت ؟! شانس بورس گرفتن دارم ؟!ممنونم شرايط من : ديپلم كار و دانش معدل ١٣ - پيش دانشگاهي معدل ١٥ - مدرك زبان هم در حال گرفتنش هستم اما شما ielts 6 در نظر بگيريد.
    با سلام
    دوست عزیز برای لیسانس بورس نمیتونی بگیری و باید به فکر بورس مالی باشی.
    از نطر معدل معدل پایینی داری میتونی لیسانس رو ایران بخونی و برای ارشد اقدام کنی که اینجوری راحت میشی.
    کلیه دانشگاه ها و آکادمی ها امتحان ورودی دارن.
    در ضمن از دیپلم به دانشگاه رفتن سخت هست و شرایط سختی دارن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز برای لیسانس بورس نمیتونی بگیری و باید به فکر بورس مالی باشی.
    از نطر معدل معدل پایینی داری میتونی لیسانس رو ایران بخونی و برای ارشد اقدام کنی که اینجوری راحت میشی.
    کلیه دانشگاه ها و آکادمی ها امتحان ورودی دارن.
    در ضمن از دیپلم به دانشگاه رفتن سخت هست و شرایط سختی دارن.
    سپاس از پاسختون ، من از ديپلم نمي خوام اقدام بكنم ، الان پيش دانشگاهي دارم معدل ١٥ - با موسسه اي كه در ايتاليا فعاليت ميكنه صحبت كردم ، گفتن كه با احتمال ٩٩٪ بورس ميگيريم ، و اينكه در مقطع ليسانس در رشته مهندسي كامپيوتر به زبان انگليسي بايد بري ايتاليا و امتحان ورودي بدي! الان براي من قرارداد رو هم ايميل كردن و من الان بلاتكليف موندم ! با موسسه ديگري هم قرارداد بستم براي تحصيل مقطع ليسانس مهندسي كامپيوتر يه زبان ايتاليايي به همراه بورس و شرط رفتنم قبولي در آزمون زبان ايتاليايي سفارت در تهران هستش - دوستان لطفا من رو راهنمايي كنيد.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_board نمایش پست ها
    سپاس از پاسختون ، من از ديپلم نمي خوام اقدام بكنم ، الان پيش دانشگاهي دارم معدل ١٥ - با موسسه اي كه در ايتاليا فعاليت ميكنه صحبت كردم ، گفتن كه با احتمال ٩٩٪ بورس ميگيريم ، و اينكه در مقطع ليسانس در رشته مهندسي كامپيوتر به زبان انگليسي بايد بري ايتاليا و امتحان ورودي بدي! الان براي من قرارداد رو هم ايميل كردن و من الان بلاتكليف موندم ! با موسسه ديگري هم قرارداد بستم براي تحصيل مقطع ليسانس مهندسي كامپيوتر يه زبان ايتاليايي به همراه بورس و شرط رفتنم قبولي در آزمون زبان ايتاليايي سفارت در تهران هستش - دوستان لطفا من رو راهنمايي كنيد.
    دوست عزیز منم همون رو میگم شما دیپلم داری برای لیسانس اقدام میکنی اگه با اونا هم حرف بزنی منطورشون بورس مالی هست نه بورس تحصیلی.
    در ضمن بیخودی این همه پول رو به موسسات نده وقتی که میتونی خودت همه کار رو انجام بدی برای چی یه عالمه پول بیخودی میدی به موسسات که چی هیچی.
    خودت بشین این فروم رو بخون و تحقیق کن و ببین کدوم دانشگاه ها رشته IT رو در مقطع لیسانس ارائه میدن و چه مدارکی میخوان اونارو جمع کن و کار خودت رو خودت انجام بده و بزار پولت هم تو جیبت بمونه.

اگه به زبان ایتالیایی میخوای بری باید مدرک ایتالیایی بگیری و بری تو امتحان ورودی شرکت کنی اگه هم میخوای انگلیسی بخونی باید مدرک زبان بگیری بازم برای لیسانس باید امتحان ورودی بدی.

درضمن پذیرش گرفتن و رفتن به ایتالیا اصلا کاره سختی نیست.
    موفق باشی
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member ZO_JA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    shariaty-elec

با سلام
    برای دوستم می خوام ،آیا اگه نمره های زبانشو بالا ببره شانس پذیرش با فاند داره؟
    ۱-صنعتی اصفهان-عمران(سازه)-13/70
    ۲-امیرکبیر-عمران(مدیریت ساختمان)
    ۳- تافل 80
    ۴- نمره (GRE (Verbal 137/Quantitative 159/Writing 2.5
    ۵- 1 داخلی
    ۶- سابقه کار :3سال در شرکت مرتبط
    ۷- فاند دادن مهمه
    ۸- -
    ۹- -
    ۱۰--

ممنون می شم کمک کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ZO_JA نمایش پست ها
    با سلام
    برای دوستم می خوام ،آیا اگه نمره های زبانشو بالا ببره شانس پذیرش با فاند داره؟
    ۱-صنعتی اصفهان-عمران(سازه)-13/70
    ۲-امیرکبیر-عمران(مدیریت ساختمان)
    ۳- تافل 80
    ۴- نمره (GRE (Verbal 137/Quantitative 159/Writing 2.5
    ۵- 1 داخلی
    ۶- سابقه کار :3سال در شرکت مرتبط
    ۷- فاند دادن مهمه
    ۸- -
    ۹- -
    ۱۰--

ممنون می شم کمک کنید.

درود
    دوست عزیز معدل و نمره زبان حتی نمره GRE کمه.
    برای پلی میلان شانس نداره.
    برای دانشگاه های دیگه میتونه اپلای کنه(تضمینی نیست که بورس داده بشه)
    برای بولونیا هم به شرطی که نمره GRE رو بالا ببره 315 میتونه برای بورس GRE بولونیا شرکت کنه.

سلام
    یه سوال
    میخواستم بدونم.دانشگاه هایی در ایتالیا هست که بشه روانشناسی رو به
    صورت غیر حضوری خواند ؟
    اگر اره میشه هزینه های سالیانه رو در این.رشته بگید و یک دانشگاه خوب معرفی کنید ؟
    من برای لیسانس میخوام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

معدل =15.36
    دانشگاه قبلی = آزاد واحد نیریز
    رشته = کارشناسی مهندسی مکانیک-طراحی جامدات
    مقالات خارجی = 5 مقاله به صورت گروهی پابلیش شده در جورنال های خارجی که 2 تاش ای-اس-ای هست
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = خیر
    سابقه کار = خیر
    مدرک زبان = IELTS 6 دارم در حال اماده شدن برای گرفتن 6.5
    سایر مدارک = 2 ثبت اختراع داخلی + 2 مدرک نرم افزار های مرتبت با رشته مکانیک(catia+ansys)

دانشگاه مورد نظر = نمی دانم ولی یه جا باشه که بعد همونجا کار بهمون بدن
    رشته مورد نظر در دانشگاه= ارشد مکانیک
    آیا امکان گرفتن فاند هست ؟ اگر خیر چند درصد امکان گرفتن پذیرش دارم ؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein321 نمایش پست ها
    معدل =15.36
    دانشگاه قبلی = آزاد واحد نیریز
    رشته = کارشناسی مهندسی مکانیک-طراحی جامدات
    مقالات خارجی = 5 مقاله به صورت گروهی پابلیش شده در جورنال های خارجی که 2 تاش ای-اس-ای هست
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = خیر
    سابقه کار = خیر
    مدرک زبان = IELTS 6 دارم در حال اماده شدن برای گرفتن 6.5
    سایر مدارک = 2 ثبت اختراع داخلی + 2 مدرک نرم افزار های مرتبت با رشته مکانیک(catia+ansys)

دانشگاه مورد نظر = نمی دانم ولی یه جا باشه که بعد همونجا کار بهمون بدن
    رشته مورد نظر در دانشگاه= ارشد مکانیک
    آیا امکان گرفتن فاند هست ؟ اگر خیر چند درصد امکان گرفتن پذیرش دارم ؟
    دوست عزیز شما شانس پذیرش دارین بورس رو هم معمولا شانسی میدن البته رزومه شما مناسب بورس هست، دانشگاه میلان و تورین اپلای کن تورین رو که 100 درصد قبول میشی میلان هم ممکنه مکانیک نتونی ولی هوافضا رو حتما پذیرفته میشی
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من برای پاییز 2015 میخوام از دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرم(البته اگر بدن ) و در این راستا میخوام تا فرصتی که دارم امتحان gre بدم تا بتونم از بورس بلونیا استفاده کنم اما با سوابق تحصیلی که دارم خیلی نا امیدم و میترسم وقتم رو برای gre بذارم اما نتونم پذیرش بگیرم بنابراین خواستم نظر دوستان رو راجع به پذیرشم بدونم؟ و اگر راهی هست که بتونم احتمال پذیرش رو بالا ببرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید(مثلا در آسیای شنیده بودم برای جبران معدل میشه سابقه کار جور کرد!

معدل = 13.10
    دانشگاه قبلی = آزاد
    رشته = کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک
    مقالات خارجی = ندارم
    مقالات داخلی = ندارم
    تالیف کتاب = خیر
    سابقه کار = دو سال مرتبط
    مدرک زبان = ندارم اما میتونم تا زمان مجاز نمره 6 رو بگیرم
    سایر مدارک = مدارک مجتمع فنی و مدرک mcitp که البته به رشته من مرتبط نیست
    دانشگاه مورد نظر = به خاطر بورس gre بلونیا
    رشته مورد نظر در دانشگاه= اتوماسیون , مخابرات و الکترونیک به ترتیب الویت

سپاس فراوان