صفحه 182 از 222 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

یه سوال دیگه!
    کسی در مورد آزمون غربالگری چیزی می دونه؟
    برای رشته ارشد معماری دانشگاه کالیاری چیزی که متوجه شدم آزمون غربالگری میخواست!شاید کنکور خودمون باشه من بد ترجمه کردم نمی دونم

متن فوق به ایتالیایی "Poiché la declaratoria della classe prescrive che per l'accesso ai corsi di laurea magistrale LM-4 è requisito curricolare inderogabile l'adempimento delle attività formative indispensabili riportate nella tabella relativa alla laurea in Scienze dell'Architettura L17 di cui al DM 270/04, si ritiene che quanto richiesto dalla normativa garantisca il livello necessario di conoscenza per l'ingresso al corso di laurea LM-4. "

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1986 نمایش پست ها
    ممنون.البته یه نکته ای اگه اشتباهه بگید.من توسرچم متوجه شدم که اکثریت فقط میخوان که ایتالیایی بلد باشی و مدرک زبان ایتالیایی نمیخوان
    خواهش میکنم.
    نه، به انگلیسی ارائه میشن. براتون ف ی ل ت ر کردم که به انگلیسی ارائه بشن. وقتی لینکایی که بهتون دادم را باز میکنید، برا هر کدوم رشته ها زده به چه زبانی تدریس میشه. شاید فقط یکی 2تاش باشه که به انگلیسی و ایتالیایی توامان تدریس بشه. بقیش همه به انگلیسی هست. فقط همونطور که گفتم، همشون مسترای 2ساله نیستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط danial1986 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه!
    کسی در مورد آزمون غربالگری چیزی می دونه؟
    برای رشته ارشد معماری دانشگاه کالیاری چیزی که متوجه شدم آزمون غربالگری میخواست!شاید کنکور خودمون باشه من بد ترجمه کردم نمی دونم

متن فوق به ایتالیایی "Poiché la declaratoria della classe prescrive che per l'accesso ai corsi di laurea magistrale LM-4 è requisito curricolare inderogabile l'adempimento delle attività formative indispensabili riportate nella tabella relativa alla laurea in Scienze dell'Architettura L17 di cui al DM 270/04, si ritiene che quanto richiesto dalla normativa garantisca il livello necessario di conoscenza per l'ingresso al corso di laurea LM-4. "
    فکر نمیکنم کالیاری معماری را به انگلیسی ارائه بده!
    رشته هایی که به انگلیسی ارائه میده ایناست:
    http://sites.unica.it/erasmus/files/...17-updated.pdf
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    یه نظری میدین که کجا میتونم با این شرایط؟
    دانشگاه کارشناسی : ساري
    معدل کارشناسی : .13.66
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:پيام نور
    مترجمي زبان
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی- ارشد :-
    تعداد مقالات : -
    سابقه کار:
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: - ندارم ولي چه نمره ايي بيارم خوبه كه شانس پذيرش داشته باشم ؟
    اسکلارشیپ : اگه شامل بشه كه بعيد ميدونم
    رشته مورد نظرم
    Computer and information system - bachelor
    (تحصيل رايگان ) مد نظرمه
    خودم كه به تحصيل با هزينه شخصي هم اميدي ندارم

قربان شما.
    شما وقتی بخواید برا کارشناسی اقدام کنید. دیگه کاری ندارن شما رشته کارشناسیت چی بوده یا معدلت چند بوده. اون وقت دیگه با دیپلم و ایناتون کار دارن.
    برا مقطع لیسانس تو اروپا میتونید دانشگاههایی را پیدا کنید که ارزون باشن. مثلا تو همین ایتالیا و آلمان و اینا. جای دیگه را هم نمیخواد زیاد دنبالش بگردید (چون میگید نمیتونید زیاد هزینه کنید).
    ولی خوب هزینه زندگی را هم دارید دیگه. مثلا تو همین 2 کشور، برا زندگیتون باید سالی 6 تا 7 هزار یورو داشته باشید. لیسانسم اونجا حداقل 3سال طول میکشه.
    بعدم برا لیسانس خوندن باید زبان اون کشور را بلد باشید. چون مثل مستر نیست. و خیلی گزینه های کمی هست که بتونید به انگلیسی اونجا درس بخونید.
    برا لیسانس بعضیشون امتحان ورودی دارن. حالا این 2تا لینک زیر را ببینید. یکیش ایتالیاست همین رشته ایی که میخواید. یکیش آلمان. اینا به انگلیسی ارائه میشن که براتون انتخاب کردم. البته اکثرشون به انگلیسی و ایتالیایی یا به انگلیسی و آلمانی توامان تدریس میشن. لینکا رو تا باز میکنید، پهلو هر رشته زده به چه زبانی هست. هزینه سالیانه دانشگاه را هم زده.
    http://www.bachelorsportal.eu/search...rder=relevance
    http://www.bachelorsportal.eu/search...rder=relevance
    بعد باید بری تو سایت هر دانشگاه، رشته را پیدا کنی ببینی شرایطشون چیه.
    مثلا تورین را ببین. دانشگاه خوبیه. لیسانس کامپیوتر را به انگلیسی ارائه میده. ولی احتمالن یه امتحان ورودی داره.
    از رو پرچم انگلیسی پهلو رشته پیداست که کامل به انگلیسی تدریس میشه.
    https://didattica.polito.it/portal/p...2017&p_lang=EN
    میتونیدم خودتون را راحت کنید. لیسانس را همینجا با یه معدل خوب بگیرین، بعد برا فوق اونور اقدام کنید. حالا که تو هر کوچه پس کوچه ایی، حتی دیوار به دیوار خونه آدمم دانشگاه هست. همینطورهم sms میدن، میگن پاشین بیاین، پاشین بیاین. اتفاقا یکبار من پاشدم رفتم ببینم چیه آخه اینجاها. دیدم نننننهههه اتفاقا محیط صمیمیی حاکم هست. مدارک لازمم یه قطعه عکس و یه کیسه پول.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : January 9th, 2017 در ساعت 04:10 PM

Junior Member

سلام،ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    اسم چند تا دانشگاه دولتی که تو ایتالیا product dsign و transportation design رو ارائه میکنن میخواستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    نه، به انگلیسی ارائه میشن. براتون ف ی ل ت ر کردم که به انگلیسی ارائه بشن. وقتی لینکایی که بهتون دادم را باز میکنید، برا هر کدوم رشته ها زده به چه زبانی تدریس میشه. شاید فقط یکی 2تاش باشه که به انگلیسی و ایتالیایی توامان تدریس بشه. بقیش همه به انگلیسی هست. فقط همونطور که گفتم، همشون مسترای 2ساله نیستن.

فکر نمیکنم کالیاری معماری را به انگلیسی ارائه بده!
    رشته هایی که به انگلیسی ارائه میده ایناست:
    http://sites.unica.it/erasmus/files/...17-updated.pdf
    من معدلم پایینه واسه همین بلونیا کارم سخت میشه.به این نتیجه رسیدم که ایتالیایی بخونم.حالا سوال اینه که فقط باید ایتالیایی بلد بود یا مدرک میخوان؟و اینکه این دانشگاه کالیاری برام جالب بود تنها نکته ای که بهش برخوردم همین امتحانی که گفتم بود میخواستم بدونم داستان چیه؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط somit نمایش پست ها
    سلام،ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    اسم چند تا دانشگاه دولتی که تو ایتالیا product dsign و transportation design رو ارائه میکنن میخواستم
    قربانت.
    پلیمی و ساپینزا رم برا مستر، رشته product design را دارن که به انگلیسی ارائه میشه.
    ولی شما انگار تو پیام خصوصی گفتین برا لیسانس میخواین. پلیمی داره ولی به ایتالیایی. ساپینزا را هم خودتون یه نگاهی بندازید. اونم احتمالن داره ولی باز به ایتالیایی. این لینک پلیمی:
    http://www.polinternational.polimi.i...roduct-design/
    اینا همون transportation design را هم پوشش میدن (یعنی همون طراحی خودرو را).
    شما نمیتونین تو لیسانس یکمرتبه تخصصی رو طراحی خودرو فقط کار کنین. اگه اینطور بخواید. دیگه دانشگاه نمیتونید برید. باید برید انستیتو های تخصصی که هزینه های زیادی دارن. که خودتونم بعضا دیدین هزینه هاشون را.
    یعنی رشته با کلاس که انتخاب میکنین همین میشه
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    پلیمی و ساپینزا رم برا مستر، رشته product design را دارن که به انگلیسی ارائه میشه.
    ولی شما انگار تو پیام خصوصی گفتین برا لیسانس میخواین. پلیمی داره ولی به ایتالیایی. ساپینزا را هم خودتون یه نگاهی بندازید. اونم احتمالن داره ولی باز به ایتالیایی. این لینک پلیمی:
    http://www.polinternational.polimi.i...roduct-design/
    اینا همون transportation design را هم پوشش میدن (یعنی همون طراحی خودرو را).
    شما نمیتونین تو لیسانس یکمرتبه تخصصی رو طراحی خودرو فقط کار کنین. اگه اینطور بخواید. دیگه دانشگاه نمیتونید برید. باید برید انستیتو های تخصصی که هزینه های زیادی دارن. که خودتونم بعضا دیدین هزینه هاشون را.
    یعنی رشته با کلاس که انتخاب میکنین همین میشه
    موفق باشید.
    خیلی ممنونم از لطفتون و وقتی که میذارید
    بله دقیقا حق با شماست
    پس با این وجود محدودیت دارم برای انتخاب دانشگاه ها ،چون گویا تنها تو آکادمی ها به زبان انگلیسی ارائه میشه و با شهریه زیاد که منطقی نیست با توجه به زمان تعلق گرفتن بورس براش اقدام کرد،ولی امیدوار شدم چون فرمودید طراحی خودرو هم شامل میشه،تصور بنده این بود که چون تو آکادمی ها تخصصی شروعش میکنن فکر میکردم که همه جا حتی تو دانشگاه ها هم به این شکل باشه.من هر چقدر گشتم نتونستم دانشگاهی پیدا کنم که این طراحی رو به زبان انگلیسی تدریس کنه.
    متشکرم

Junior Member

سلام
    من دکتری داروسازی با معدل 16 دارم و یک مقاله ISI و احتمالا یه مقاله داخلی و دو سال سابقه کار در مرکز DPIC و سرتیفیکتشو دارم و دوسال سابقه کار در داروخانه و ایلتس 6.5 دارم
    میخواستم برای PHD توی زمینه بیومتریال یا فیلدهای مشابه ادامه بدم ک با کار پایان نامه ومقاله ام مشابهه ک در واقع مدرکم با فوق لیسانس معادل میشه و دیگه از فیلد پزشکی خارج میشه و فنی میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنین اصلا شانسی برای پذیرش گرفتن دارم یا نه

Junior Member

سلام اگه مقدوره شرایط منم بررسی بفرمایید
    26 سالمه . لیسانی آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد با معدل 17.33 .پارسال درسم تموم شده.
    دارای مدرک FCE ، TTC و 120 ساعت کار داوطلبانه در پروژه بین المللی سازمان محیط زیست و سازمان ملل
    برای اسفند امتحان IELTS دارام که 6.5 را خواهم گرفت.
    میخواهم در رشته آموزش زبان انگلیسی دوره فوق الیسانس شرکت کنم.
    به نظر شما چقدر شانس گرفتن پذیرش دارم؟ چقدر شانس بورس؟ و اینکه برای کدام دانشگاه باید اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jfr_el نمایش پست ها
    سلام
    من دکتری داروسازی با معدل 16 دارم و یک مقاله ISI و احتمالا یه مقاله داخلی و دو سال سابقه کار در مرکز DPIC و سرتیفیکتشو دارم و دوسال سابقه کار در داروخانه و ایلتس 6.5 دارم
    میخواستم برای PHD توی زمینه بیومتریال یا فیلدهای مشابه ادامه بدم ک با کار پایان نامه ومقاله ام مشابهه ک در واقع مدرکم با فوق لیسانس معادل میشه و دیگه از فیلد پزشکی خارج میشه و فنی میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنین اصلا شانسی برای پذیرش گرفتن دارم یا نه
    قربان شما.
    باید استاد پیدا کنید. ببینید حاضر هست قبولتون کنه. مکاتبه کنید ببینید چی میشه. چون آخر هم شما بعد پذیرش یه research adviser باید انتخاب کنید. لینک زیر مال پلیمی هست. دکترای Bioengineering
    research areas شون را یه نگاهی بندازید. ببینید نزدیک به زمینه فعالیت شما هست.
    http://www.phdbioengineering.polimi.it/
    اینم یه نگاهی بندازید. theses topics این رشته هست برای مقطع دکترا تو این دانشگاه.
    http://intranet.dei.polimi.it/dottor...ngineering.pdf
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)