صفحه 188 از 222 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک- آزاد قزوین

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام

ممکنه شانس من رو برای رشته ی برق یا مخابرات دانشگاه پلی تکنیک میلان به زبان انگلیسی بفرمایید؟
    رشته ی کارشناسی : الکترونیک
    دانشگاه آزاد قزوین
    معدل 14.28

رشته ارشد: مکاترونیک(فقط )
    دانشگاه ارشد: ازاد قزوین
    معدل ارشد: ----

آیلتس 6.5
    ویرایش توسط behrooz001 : February 24th, 2017 در ساعت 02:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz001 نمایش پست ها
    سلام

ممکنه شانس من رو برای رشته ی برق یا مخابرات دانشگاه پلی تکنیک میلان به زبان انگلیسی بفرمایید؟
    رشته ی کارشناسی : الکترونیک
    دانشگاه آزاد قزوین
    معدل 14.28

رشته ارشد: مکاترونیک(فقط )
    دانشگاه ارشد: ازاد قزوین
    معدل ارشد: ----

آیلتس 6.5

با سلام
    به نظر من شما شانس پذیرش دارید(در حد مثلا بیش از 40 درصد) ولی به هیچ وجه نباید روی کمک مالی و بورسیه حساب باز کنید. با این بک گراند به نظرم داشتن پیشینه برجسته تحقیقاتی (مثلا مقاله معتبر و...) حتما ضروری هست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک- آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdinobar نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر من شما شانس پذیرش دارید(در حد مثلا بیش از 40 درصد) ولی به هیچ وجه نباید روی کمک مالی و بورسیه حساب باز کنید. با این بک گراند به نظرم داشتن پیشینه برجسته تحقیقاتی (مثلا مقاله معتبر و...) حتما ضروری هست.
    موفق باشید

متاسفانه مقاله ندارم و کمک هزینه ی تحصیلی هم خیلی برام مهم نیست.فقط مهم پذیرش از دانشگاهه.
    و یک سوال دیگه : بنظرتون ریز نمرات ارشد رو هم بفرستم تاثیر مثبت داره یا نفرستم بهتره؟

متاسفانه مقاله ندارم و کمک هزینه ی تحصیلی هم خیلی برام مهم نیست.فقط مهم پذیرش از دانشگاهه.
    و یک سوال دیگه : بنظرتون ریز نمرات ارشد رو هم بفرستم تاثیر مثبت داره یا نفرستم بهتره؟

به نظرم حتما علاوه بر دانشگاه پلی تکنیک میلان به سایر دانشگاه های رنک زیر 300 qs مهندسی ایتالیا هم اپلای کنید. (جداقل 4 تا فکر کنم هستش)
    در خصوص ارشد اگر معدل بالای 17 هستش حتما بفرستید. حتی معدل ارشد بالای 16 هم با توجه به کم بودن معدل کارشناسی شما فکر کنم بهتر باشه بفرستید چون نشاندهنده پیشرفت شما میتونه باشه...

Senior Member majjiid آواتار ها

قربان شما.
    رو کردن مدرک ارشد در ضمن اینکه میتونه برای دانشگاه و بخصوص برای سفارت مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشه. کوچکترین تاثیری حتی %1 در پذیرش شما برای مستر نخواهد داشت.
    خود میلان هم صراحتا گفته وقتی برا مستر اقدام میکنید، مدرک اضافه اعم از ارشد و غیره اگه گذروندید برا ما نفرستید.
    موفق باشید.

سلام بر دوستان عزیز میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های ایتالیا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟ شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟ دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید *** لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53 *** فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17.01 آیلتس 6 *** 6 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی *** 1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه *** 2 تا مقاله خارجی غیر ISI *** 4 مقاله داخلی کنفرانسی *** توصیه نامه خوب از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه های ایتالیا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟ شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟ دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید *** لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53 *** فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17.01 آیلتس 6 *** 6 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی *** 1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه *** 2 تا مقاله خارجی غیر ISI *** 4 مقاله داخلی کنفرانسی *** توصیه نامه خوب از اساتید
    زنده باشی.
    بخاطر معدل لیسانس و همینطور نمره زبانتون من شانس TA رو تو رزومتون ضعیف میبینم. مقاله های فارسی خالی از لطف نیست ولی آنچنان ارزشی هم نداره ولی در مجموع از لحاظ پابلیش فکر نمیکنم رزومتون مشکلی داشته باشه و شانس RA تو رزوتون دیده میشه. سعی کنید با استادای زیادی راجع به زمینه تحقیقاتی هاتون مکاتبه کنید تا ایشالا بورس مورد نظر نسیبتون بشه.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام. با لیسانس برق قدرت دانشگاه آزاد شهرستان و معدل ۱۷.۱۱ شانسی برای گرفتن پذیرش ارشد دوره های انگلیسی زبان finance در دانشگاه های بولونیا و تور ورگاتا یا کافوسکاری ونیز رو دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hirkaniboy نمایش پست ها
    سلام. با لیسانس برق قدرت دانشگاه آزاد شهرستان و معدل ۱۷.۱۱ شانسی برای گرفتن پذیرش ارشد دوره های انگلیسی زبان finance در دانشگاه های بولونیا و تور ورگاتا یا کافوسکاری ونیز رو دارم؟
    قربان شما.
    دانشگاه بولونیا اگه منظورتون رشته quantitative finance هست بله میتونید، نوشته:
    Open access Degree Programme with assessment of personal competencies and skills
    http://www.ems.unibo.it/en/programme...amme/2016/8854
    درمورد tor vergata هم برای finance and banking میتونید و نوشته الویت با کسایی هست که رشته لیسانسشون اینا بوده باشه:

Economics, Business, Mathematics, Physics, Statistics, and Engineering
    http://economia.uniroma2.it/master-s...n-application/
    در مورد ca'foscari احتمالا نتونید برای economics and finance اقدام کنید چون تاکید کرده که باید 1/3 واحدایی که در دوره لیسانس پاس کردید باید راجع به این زمینه ها بوده باشه:

management, economics, mathematics, statistics, law.
    http://www.unive.it/nqcontent.cfm?a_id=155040
    در مجموع سعی کنید با انگیزه نامه قوی و مدارک supplementary مربوط به رشته پیش برید. حتما پذیرش میگیرید.
    موفق باشید.

سلام دوستان سوالاتی در مورد ازمون ای مت داشتم.
    در این ازمون هر ساله چند نفر شرکت میکنند؟؟
    سطح دروسی که امتحان میگیرن از کنکور سخت تره؟؟؟
    اگه کسی در مورد المان هم اطلاع داره المان یا ایتالیا برای تحصیل؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)