صفحه 2 از 222 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس کامپیوتر در پلی تکنیک میلان

لطفا دیگران رو گمراه نکنید،استادای پلیتکنیک میلان در دپارتمان مهندسیش به راحتی‌ انگلیسی حرف میزنن.

لطفا چیزی رو که مطمئن نیستید اینجا نگید چون خیلی‌ رو ذهن بقیه تاثیر میذاره.

هزینه تحصیل ربطی‌ به زبانی که درس میخونید نداره.

مسلما اگه کسی‌ ایتالیائی بلد باشه براش خیلی‌ بهتره،چون بعضی‌ از درسا در پلیتکنیک میلان فقط به زبان ایتالیائی ارائه می‌شه!

ضمنا اون دوستمون که میگه کامپیوتر تورین از میلان قویتره دلیلش رو بگه،چون به نظر من میلان خیلی‌ قویتره از تورین،دلیلشم رنکینگ سایتهای مختلف که تو بخش رتبه بندی سایتها میتونید ببینید
    goodbye forever

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    لطفا دیگران رو گمراه نکنید،استادای پلیتکنیک میلان در دپارتمان مهندسیش به راحتی‌ انگلیسی حرف میزنن.

لطفا چیزی رو که مطمئن نیستید اینجا نگید چون خیلی‌ رو ذهن بقیه تاثیر میذاره.

هزینه تحصیل ربطی‌ به زبانی که درس میخونید نداره.

مسلما اگه کسی‌ ایتالیائی بلد باشه براش خیلی‌ بهتره،چون بعضی‌ از درسا در پلیتکنیک میلان فقط به زبان ایتالیائی ارائه می‌شه!

ضمنا اون دوستمون که میگه کامپیوتر تورین از میلان قویتره دلیلش رو بگه،چون به نظر من میلان خیلی‌ قویتره از تورین،دلیلشم رنکینگ سایتهای مختلف که تو بخش رتبه بندی سایتها میتونید ببینید
    من تو یکی از پست‌های آقا رضای عزیز که توی میلان دکترای معماری میخونن دیدم که دقیقا اشاره کرده بود که ترجیحا رشتتون رو ایتالیایی بردارین به همون دلایلی که گفتم !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    من تو یکی از پست‌های آقا رضای عزیز که توی میلان دکترای معماری میخونن دیدم که دقیقا اشاره کرده بود که ترجیحا رشتتون رو ایتالیایی بردارین به همون دلایلی که گفتم !
    اون چیزی که رضا گفت شاید برای رشتههای معماری یا رشته‌های دیگه هست،اما برای کامپیوتر از لحاظه صحبت کردن انگلیسی خیلتون راحت باشه.خیلی‌ از استادا مثل نیتیو انگلیسی حرف میزنن.

اما من خودمم میگم که اگه ایتالیائی بلد باشید انتخابهای بیشتری دارید و کارتون راحتره.
    goodbye forever

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    اون چیزی که رضا گفت شاید برای رشتههای معماری یا رشته‌های دیگه هست،اما برای کامپیوتر از لحاظه صحبت کردن انگلیسی خیلتون راحت باشه.خیلی‌ از استادا مثل نیتیو انگلیسی حرف میزنن.

اما من خودمم میگم که اگه ایتالیائی بلد باشید انتخابهای بیشتری دارید و کارتون راحتره.
    به‌هرحال جواب شما هم شد شاید دیگه ! پس همون‌بهتر که این شایدهامون رو در اختیار همدیگه بزاریم ! و بیش از حد نگران تشویش اذهان عمومی نباشیم !
    اینکه که میگم کامپیوتر تورین بهتره به‌خاطراینه که هم گرایش‌هاش خیلی بیشتره نسبت به میلان ! هم اینکه دانشجوهای تورینو میتونن گرایش مربوط به دانشگاه یوآی‌سی آمریکا که با تورینو همکاری می‌کنه رو انتخاب کنن که فکنم تو رشته‌های فنی جزو ۲۰ دانشگاه دنیا باشه..

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    به‌هرحال جواب شما هم شد شاید دیگه ! پس همون‌بهتر که این شایدهامون رو در اختیار همدیگه بزاریم ! و بیش از حد نگران تشویش اذهان عمومی نباشیم !
    اینکه که میگم کامپیوتر تورین بهتره به‌خاطراینه که هم گرایش‌هاش خیلی بیشتره نسبت به میلان ! هم اینکه دانشجوهای تورینو میتونن گرایش مربوط به دانشگاه یوآی‌سی آمریکا که با تورینو همکاری می‌کنه رو انتخاب کنن که فکنم تو رشته‌های فنی جزو ۲۰ دانشگاه دنیا باشه..
    عزیز من شاید چیه، حرفی‌ که من گفتم شاید نداشت،یه بار دیگه بخون ....،اون نقل قول شاید داشت که حرف من نبود! من برات این دفعه صدای استادها رو میفرستم که باورت بشه!

ضمنا دانشگاه پلیتکنیک هم با Illinois آمریکا همکاری خیلی‌ شدید داره و امسال یه درصدی از دانشجوها می‌رن اونجا

ویرایش : این هم صدای یکی از استادا !
    http://www.vimeo.com/user1432842/videos/sort:alphabetic
    goodbye forever

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا(پست اول حتما خوانده شود)

دوستان لطف کنن شرایطشونو (معدل.ایلتس/تافل.مقاله......) بگن تا عزیزانی که پذیرش گرفتن یا اطلاعاته کاملی دارند در اختیار یکدیگر قرار بدهند.

با تشکر
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 12th, 2012 در ساعت 07:23 PM

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

با سلام
    1- قبول شدن در امتحان سفارت برای زبان ایتالیایی، چه تاثیری در پذیرش دانشگاههای ایتالیا داره؟
    2- با یکی از موسسات اعزام دانشجو به ایتالیا(مجوز از وزارت علوم) صحبت کردم گفت بعد از قبولی در امتحان سفارت، پذیرش با بورس برای شما خواهیم گرفت. تعجب می کنم که چطور به این راحتی میشه رفت ایتالیا اونهم با بورس؟
    دوستان عزیز میشه نظر بدن.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ozma نمایش پست ها
    با سلام
    1- قبول شدن در امتحان سفارت برای زبان ایتالیایی، چه تاثیری در پذیرش دانشگاههای ایتالیا داره؟
    2- با یکی از موسسات اعزام دانشجو به ایتالیا(مجوز از وزارت علوم) صحبت کردم گفت بعد از قبولی در امتحان سفارت، پذیرش با بورس برای شما خواهیم گرفت. تعجب می کنم که چطور به این راحتی میشه رفت ایتالیا اونهم با بورس؟
    دوستان عزیز میشه نظر بدن.
    با سپاس
    سلام دوست من
    1- مدرک زبان ایتالیایی امتیاز خاصی نداره فقط اینکه میری سر کلاس ایتالیاییا میشینی! و اگه بخوای واسه لیسانس بری ایتالیا تنها راه اینه که مدرک ایتالیایی بگیری!
    2- تا جایی که من میدونم اینجور موسسه ها هیچ ربطی به سفارت و مدرس ایتالیایی ندارن! فقط میخوان کلاساشونو پرکنن! مثل کلاسای IELTS .. همین که شما تو امتحان زبان مدرسه قبول بشید ایشالا، خود مدرسه یه تاریخایی مشخص میکنه برای تشکیل پرونده و کارای پذیرشو مجانی انجام میده .. واسه بورس دولتی ایتالیا هم که باید بگم مخصوص دانشجویان کم بضاعت مالی هست! اگه موسسات به شما قولی در رابطه با بورس دادن، جون از شرایط مالی شما بی خبرن میشه گفت باد هواست و حتی کلاهبرداریه و اینو باید اضافه کنم این بورس هرسال دستخوش تغییراتی میشه و ممکنه سال دیگه کلا برش دارن!
    موفق باشید
    منم امضا ندارم، انگشت میزنم

Junior Member

این سوال را برای یکی از دوستانم می پرسم نه خودم ! می خواستم شرایط پذیرش را برای رشته موسیقی (وکال) بپرسم ! اینجا هم آزمون ورودی دارد ؟ دوست من الان توی کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان داره تحصیل می کنه این شرایطش و برای پذیرش بهتر می کنه ؟ ممنون می شم اگه کسی در مورد این رشته اطلاعاتی دارد در میون بذاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-نرم افزار دانشگاه غیر انتفاعی پارسا بابلسر

سلام...من تازه عضو این سایت شدم....واقعا احتیاج به کمک و راهنمایی دارم و احساس سردرگمی شدیدی میکنم....
    من این ترم درسم تموم شد در مقطع کارشناسی رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه غیر انتفاعی بابلسر...معدل خیلی پایینی دارم 13.40.....میخوام برای ایتالیا اقدام کنم...
    میخوام برم مدرسه ایتالیایی از شهریور و زبان ایتالیایی بخونم....
    حالا سوالای من اینه....
    با این معدل میتونم برم دانشگاه پلی تکنیک میلان یا تورین برای کارشناسی ارشد؟
    چه زمانی و به چه صورت باید اقدام کنم؟ یعنی باید مدارکو ببرم سفارت؟خودش کارامو انجام میده یا باید وکیلی چیزی بگیرم؟
    چند درصد میتونم امیدوار باشم؟پروسه کاریش به چه صورته دقیقا؟
    و اینکه از پس زبان ایتالیایی میشه بر اومد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)