صفحه 203 از 222 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام دوستان.
    من سوالم رو تو فروم مخصوص آی مت مطرح کردم کسی جواب نداد .خواستم یه بارم اینجا بگم شاید کسی کمک کرد.
    میشه لطف کنید بگید چه نوع آیلتسی برای آي مت میخاد؟آکادمیک یا جنرال؟

و آیا با فرض اینکه فردی از رشته پزشکی در یکی از دانشگاهها پذیرش بگیره و نمره آیلتس بالای ۶ داشته باشه،احتمالش هست به خاطر سن سفارت ویزا نده؟
    برای خواهرم میخام که ۲۵ سالشه.
    آیا ازش میپرسن این گپ ۶-۷ ساله بین دیپلم و یه شروع جدید برای چی بوده؟

خیلی ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

Junior Member

سلام دوستان
    فارغ التحصیل رشته ریاضی دانشگاه دولتی کاشان با معدل 14.02 و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی گرایش ریاضی مالی دانشگاه صنعتی شریف هستم.
    آیلتس 6 دو سال پیش گرفتم در حالی که اصن نخوندمو الان دارم برای 6.5 و 7 تلاش میکنم. میخوام برای دکترا رشته ی مالی اپلای کنم و فول فاند خیلی برام مهمه.
    به نظرتون شانسی دارم؟ و اینکه چه دانسگاهایی شانس دارم؟ پایان نامم هم در زمینه ریسک و تلاطم بازار هست.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    کاردانی شبکه های کامپیوتری با معدل ۱۸.۴۲ و کارشناسی تجارت الکترونیک با معدل ۱۸.۰۲ از دانشگاه جامع علمی کاربردی دارم. شانس پذیرش با فاند در دانشگاه های تورین یا پلی تکنیک در رشته کامپیوتر را دارم؟ غیر از این دانشگاه ها کدام دانشگاه را در زمینه کامپیوتر پیشنهاد میکنید. هدفم گرفتن مستر و اقدام برای دکترا در کانادا می باشد. در ضمن در حال آمادگی برای آزمون آیلتس هستم و سطح فعلیم ۵ هست.
    با سپاس

Junior Member

سلام ممنون میشم جوابمو بدین من فوق لیسانس it از دانشگاه آزاد قزوین دارم شانس برای پذیرش دارم؟و اینکه آیا فاند بهم تعلق میگیره؟
    کلا چقدر هزینه باید داشته باشم؟

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

سلام. دوستان درباره دانشگاه های ایتالیا سوالی داشتم، مخصوصاً پلیتکنیک میلان و تورین. من به درس های ارشد پلیتکنیک میلان نگاه می کردم (مهندسی مکانیک) و ظاهراً سال اول رو تحصیل می کنیم، و سپس در سال دوم یه گرایش انتخاب می کنیم و بعدش سال دوم رو هم باز تحصیل می کنیم، که یکی از این درس ها تبدیل میشه به پایاننامه مون. اگر هدف تحصیل دکتری تو آمریکا باشه، ارشد رو تحصیل کردن در دانشگاهی که آموزش-محور هست، نه تحقیق-محور، کار رو سخت تر نخواهد کرد؟

البته این سوالم با یه چیزی که از چند نفر قبلاً شنیدم مرتبطه. می گفتن چون در اکثر دانشگاه های اروپا، شامل ایتالیا، تحصیل آموزش-محوره (فقط درس پاس میکنی کل 2 سال رو)، در مقایسه با دانشگاه های آمریکا که تحصیل کلاً تحقیق-محوره (اصلاً زیاد درس نمیخونن، مثل ایران، چند تا درس رو ترم اول یا سال اول پاس میکنن، بقیه اش فقط تحقیق و پایاننامه است) اگه ارشد رو در دانشگاهی اروپایی (مثل دانشگاه های ایتالیا) تحصیل کنیم، دکتری رو از آمریکا پذیرش گرفتن سخت نخواهد بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    سلام. دوستان درباره دانشگاه های ایتالیا سوالی داشتم، مخصوصاً پلیتکنیک میلان و تورین. من به درس های ارشد پلیتکنیک میلان نگاه می کردم (مهندسی مکانیک) و ظاهراً سال اول رو تحصیل می کنیم، و سپس در سال دوم یه گرایش انتخاب می کنیم و بعدش سال دوم رو هم باز تحصیل می کنیم، که یکی از این درس ها تبدیل میشه به پایاننامه مون. اگر هدف تحصیل دکتری تو آمریکا باشه، ارشد رو تحصیل کردن در دانشگاهی که آموزش-محور هست، نه تحقیق-محور، کار رو سخت تر نخواهد کرد؟

البته این سوالم با یه چیزی که از چند نفر قبلاً شنیدم مرتبطه. می گفتن چون در اکثر دانشگاه های اروپا، شامل ایتالیا، تحصیل آموزش-محوره (فقط درس پاس میکنی کل 2 سال رو)، در مقایسه با دانشگاه های آمریکا که تحصیل کلاً تحقیق-محوره (اصلاً زیاد درس نمیخونن، مثل ایران، چند تا درس رو ترم اول یا سال اول پاس میکنن، بقیه اش فقط تحقیق و پایاننامه است) اگه ارشد رو در دانشگاهی اروپایی (مثل دانشگاه های ایتالیا) تحصیل کنیم، دکتری رو از آمریکا پذیرش گرفتن سخت نخواهد بود؟
    نه دوست عزیز تا جایی که من دیدم مشکلی برای افرادی که ارشد اونجا بودن پیش نیومده و شما میتونید با یه سرچ ساده توی Linkedin افراد زیادی رو پیدا کنید که ارشدشون رو ایتالیا بودن و دکتراشون رو امریکا و جاهای دیگه
    ویرایش توسط behnamhg : September 22nd, 2017 در ساعت 10:15 PM
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فارغ التحصیل رشته ریاضی دانشگاه دولتی کاشان با معدل 14.02 و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ریاضی کاربردی گرایش ریاضی مالی دانشگاه صنعتی شریف هستم.
    آیلتس 6 دو سال پیش گرفتم در حالی که اصن نخوندمو الان دارم برای 6.5 و 7 تلاش میکنم. میخوام برای دکترا رشته ی مالی اپلای کنم و فول فاند خیلی برام مهمه.
    به نظرتون شانسی دارم؟ و اینکه چه دانسگاهایی شانس دارم؟ پایان نامم هم در زمینه ریسک و تلاطم بازار هست.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست من تا جایی که من می دونم برای پلیتکنیک میلان معدل لیسانستون باید بالای 14.5 باشه... در لینک پایین هم که ایران رو داخلش پیدا کنید زده 14.5
    http://www.polinternational.polimi.i...outside-italy/
    ولی شما به مسئول internationalphd دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسید

دکترا در ایتالیا به شدت رقابتی هست(خصوصا در پلیمی، یونیمی، پلیتو و بولونیا) و گرفتن اسکالرشیپ از این دانشگاه ها نیازمند نوشتن پروپوزال خیلی خوب و CV قوی هست. شانستون (اگه به معدل لیسانس گیر ندن) بد نیست اگه معدل ارشدتون خوب باشه و حداقل یه مقاله کنفرانسی بدید که پابلیکشین داشته باشید...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

دوستان کسی در مورد دانشگاه Scuola Politecnica di Design که تو میلان هست اطلاع داره که چجور دانشگاهیه؟ مدرکش معتبر هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar3647 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم بدونم ایا دانشگاه های ایتالیا یا سفارت ایتالیا شرط سنی برای ادامه تحصیل دارند ؟من کارشناس ارشد پرستاری دارم و قصد تحصیل در رشته دندانپزشکی دارم. حدود 10 سال سابقه کار. سابقه تدریس در دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه . معدل کارشناسی 17 و ارشد 18. سن 35 سال
    با این شرایط ایا شانس گرفتن پذیرش دارم ؟
    چند موسسه پرسیدم یه سری میگفتن اوکی هست میشه اقدام کرد یه سری هم بخاطر سن میگفتن نمیشه.

ممنون میشم اگه کسی از دوستان راجع شرایط سنی اطلاعات داره راهنمایی کنند.
    درود
    نخیر نه سفارت نه دانشگاه های ایتالیا شرط سنی ندارد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)