صفحه 209 از 222 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member m09 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام،
    دوستان میخواستم بپرسم برای تحصیل توی میلان در صورتی که بورس استانی دریافت نکنم چقدر احتمال داره از طریق خود دانشگاه مورد نظرم پشتیبانی مالی صددرصدی بشم، آیا اصلا معمول هست به کسی فاند کامل بدن؟ (برای ارشد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

سلام.با معدل 14.85 یه موسسه غیرانتفاعی چقدر شانس پدیرش مهندسی کامپیوتر گرایش نتورکس از پلی میلان هست؟و اینکه ایتالیا حسن تحصیل و بعد فارغ التحصیلی اجازه کار میده؟بورس استانی به چه چیزهایی بستگی داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان میخواستم بپرسم برای تحصیل توی میلان در صورتی که بورس استانی دریافت نکنم چقدر احتمال داره از طریق خود دانشگاه مورد نظرم پشتیبانی مالی صددرصدی بشم، آیا اصلا معمول هست به کسی فاند کامل بدن؟ (برای ارشد)
    سلام دوست عزیز
    اگه منظور از میلان دانشگاه پلی تکنیک میلانه باید بگم که بورس کامل وجود نداره به اون صورت. هرچند کمپس اصلی که خود Milano Leonardo هست حدود 10 تا بورس به اسم Platinum داره که علاوه بر حذف شهریه دانشگاه 10000 یورو در سال به شما پول میده که اگه خیلی پرخرج نباشید هزینه زندگی رو پوشش میده. به جر این بورس تعداد بیشتری بورس Gold داره که همون کم کردن شهریه به علاوه 5000 یورو در ساله و احتمال بیشتری برای گرفتنش هست. ولی خب نتیجه این بورس ها خیلی زودتر از زمانی میاد که شما باید برای DSU اقدام کنین.

سلام دوستان
    میخواستم بدونم با شرايط رزومه ي من در پايين، كدام دانشگاه ها امكان پذيرش با فاند كامل دارم؟ سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، رنك دانشگاه ٣٠٠ به پايين هم باشه أشكال نداره فقط فاند ميخوام، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم البته در اون صورت گپ تحصيليم بيشتر ميشود.

1- ليسانس
    مهندسی نساجي/نانو تكنولوژي/۱۴.٢٦/ دانشگاه صنعتي اصفهان

2- فوق ليسانس مهندسی نساجي/نانوتكنولوژي/١ .۱٧/ دانشگاه اميركبير تهران
    3- IELTS نمره ٦، همه ي مهارتها هم 6, البته هنوز امتحان نداده ام

4- سه مقاله ISI , نويسنده اول،با ایمپکت هاي ١.٥، ١.١، ٠.٤
    4-سه مقاله انگليسي در كنفرانس هاي بين المللي، نويسنده اول.
    7- براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمري بود.
    8- نیازمند فاند کامل

Junior Member

سلام و درود
    دوستان من از دانشگاه دولتی 3 سال پیش لیسانس عمران گرفتم با معدل طلاییه 12.9 و در دانشگاه سراسری شیراز هم فوق لیسانس سازه های هیدرولیکی میخوندم که بعد از پاس کردن درس هام با نمره های ناپلیونی انصراف دادم . حالا سوالم اینه که من با این اوضاع و شرایط می تونم توی دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرم در رشته های محیط زیست یا مدیریت منابع آب؟ البته این رو هم اضافه کنم که می تونم از دو نفر از اساتید شناخته شده توصیه نامه بگیرم

Junior Member

سلام من لیسانس معماری از دانشگاه دولتی تهران با معدل 17.70 هستم (هنوز دفاع نکردم و معدل دقیق احتمالا یکم بالا پایین بشه)
    یکسال سابقه ی کار در شرکت معماری دارم
    میخوام برای مستر اقدام کنم . اما دوتا سوال دارم ، اصلا شرایط اولیه ی من قابل قبول هست برای گرفتن پذیرش با فاند ؟
    دومین سوالم هم اینه که از کدوم قسمت سایت پلی تکنیک باید جزئیات اساتید و رشته معماری رو بخونم .
    نیازی به مکاتبه با استاد هست ؟
    اگر یکی جوابای منو ده خیلی ممنون میشم . میخوام شروع کنم اما مسیر برام خیلی گنگه .

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosna_Tmr نمایش پست ها
    سلام من لیسانس معماری از دانشگاه دولتی تهران با معدل 17.70 هستم (هنوز دفاع نکردم و معدل دقیق احتمالا یکم بالا پایین بشه)
    یکسال سابقه ی کار در شرکت معماری دارم
    میخوام برای مستر اقدام کنم . اما دوتا سوال دارم ، اصلا شرایط اولیه ی من قابل قبول هست برای گرفتن پذیرش با فاند ؟
    دومین سوالم هم اینه که از کدوم قسمت سایت پلی تکنیک باید جزئیات اساتید و رشته معماری رو بخونم .
    نیازی به مکاتبه با استاد هست ؟
    اگر یکی جوابای منو ده خیلی ممنون میشم . میخوام شروع کنم اما مسیر برام خیلی گنگه .
    درود
    بله شما میتونید اقدام کنید پذیرش میتونید بگیرید ولی فاند نه بعد پذیرش میتونید روی بورس استانی حساب کنید و اگر شرایطش را داشتید اقدام کنید.
    برای پلیمی اینجا رو ببینید
    همچنین به غیر از پلیمی برای فلورانس و ساپینزای رم هم که ارشد معمار به انگلیسی ارائه میدن هم میتونید اپلای کنید.
    برای ارشد نیازی به مکاتبه نیست تنها باید مدارک را اماده کنید و اپلای کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    چه قدر احتمال این هست که بورس بشیم؟
    ممنون

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hanion نمایش پست ها
    من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن دانشگاه و شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کامپیوتر برای ارشد

سابقه ی کار به مدت 3 سال مرتبط

شرایط همسرم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5

سابقه ی کار به مدت 6 سال مرتبط و گذراندن چند دوره بین المللی در دانشگاه شریف

با این شرایط امید پزیرش در دانشگاه های متوسط اونجا هست؟اگر نیست بهتره روی کدوم کشور ها تمرکز کنیم؟
    چه قدر احتمال این هست که بورس بشیم؟
    ممنون
    قربان شما.
    بله امکانش هست.
    تمرکزتون رو بر روی یک دانشگاه خاص نگذارید. برای دانشگاه های متفاوت در شهر های مختلف اقدام بفرمایید، که اگر در یک دانشگاه مشترک پذیرش نگرفتید، حداقل در یک شهر باشید، بعد میتونید خونه مشترک بگیرید و در کنار هم باشید.
    از اونجایی که رشته خودتون کامپیوتر هست، دستتون برای اپلای برای دانشگاه های مختلف و در شهر های متفاوت خیلی باز هست. یه نمونه خوبی رو لینک زیر در اختیارتون میگذاره: (همه کورس های معرفی شده به انگلیسی ارائه میشن)
    https://www.mastersportal.com/search...rder=relevance
    در پست های مختلفی اشاره کردم که پذیرش گرفتن از دانشگاه ربطی به کشور نداره. شما الان با همین رزومه میتونید از تمام کشورهای دنیا پذیرش بگیرید. ولی نه از همه دانشگاه های دنیا!
    اگر دغدغه مالی دارید بهترینش همین ایتالیاست (بخاطر بورس استانی). بعدش میشه گفت، آلمان و اتریش و فرانسه از بابت مخارج دانشگاه ها نسبتا قابل تحمل هستن. (البته مخارج زندگی باز شهر به شهر در مورد کشورهایی که گفتم متفاوت هست.)
    ولی مثلا در مورد کشورهای اسکاندیناوی، تا چندی پیش دانشگاه ها مجانی بودن ولی الان دانمارک و سوئد و فنلاند میشه گفت تقریبا همه دانشگاهاشون سالانه حدود 10000 یورو شهریه از دانشجو میگیرن. نروژ هم که باز بعضی دانشگاهاش مثل NTNU مجانی هست ولی باید گفت مخارج زندگی در کشوری مثل نروژ بالاست.
    کلا روی بورس در اروپا برای مقطع مستر حساب باز نکنید. برای ایتالیا روی بورس استانی میتونید حساب باز کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : February 27th, 2018 در ساعت 01:21 AM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

روی چه کشورهایی میشه حساب کرد برای گرفتن فاند غیر از اروپا ؟
    تضمینی روی ایتالیا هست که حتما بعد از اپلای بورس بشیم؟و اینکه بتونیم کار مرتبط پیدا کنیم بعد از درس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)