صفحه 215 از 222 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام
    تو زمینه مالی و مدیریت، دانشگاه Bocconi در میلان بهترین در ایتالیاست. و طبق اغلب رنکینگ های معتبر جزو 10 دانشکده مدیریت (Business School) برتر دنیاست. ولی "خیلی سخت" پذیرش میده و احتمالا اگه همکارتون رزومه ی خیلی قوی ای دارن پیشنهاد میکنم اونجا بفرستن... که البته فکر کنم GMAT یا GRE هم نیاز داشته باشه
    دومین جای خوب هم PoliMi هست که MIP و DIG دانشکده های مربوط به این رشته هستن توش و اون هم توی رتبه بندی ها جزو 50 تای خوب دنیاست.
    موفق باشید
    سپاس از پاسخ جانانه شما ....

فعلا به بخش بین الملل دانشگاه میلان نامه نوشته و ازشون راهنمائی خواستم ولی فکر کنم راه دشواری در پیش داره بنده خدا.....

آخه آیلتس 6 داره و فاقد مقاله ولی تجربه کاری تا دلتان بخواد یعنی از سال 1380 تاکنون در بزرگترین شرکت ایرانی

بازم اگر دانشگاه سراغ دارید که بشه براش براحتی پذیرش گرفت، بفرمائید تا پیگیری کنم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط bromideh نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ جانانه شما ....

فعلا به بخش بین الملل دانشگاه میلان نامه نوشته و ازشون راهنمائی خواستم ولی فکر کنم راه دشواری در پیش داره بنده خدا.....

آخه آیلتس 6 داره و فاقد مقاله ولی تجربه کاری تا دلتان بخواد یعنی از سال 1380 تاکنون در بزرگترین شرکت ایرانی

بازم اگر دانشگاه سراغ دارید که بشه براش براحتی پذیرش گرفت، بفرمائید تا پیگیری کنم...
    خواهش میکنم
    راستش هیچ جا که فکر نمیکنم "راحت" پذیرش بدن. ولی خب اگه تجربه کاری خیلی خوبی دارند احتمال اینکه پذیرش بگیرند بیشتر میشه، چون همه چیز هم مقاله نیست. دانشگاه که زیاد هست، یک سر به این رتبه بندی ها بزنید انشالله که موفق باشن
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی صنایع دارم، هدفم این هست برای کارشناسی ارشد رشته Engineering and management در دانشگاه پلی تکنیک میلان اپلای کنم. ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن بهم بگن که چقدر شانس دارم.
    کارشناسی مهندسی صنایع (غیر انتفاعی دانشگاه سجاد)، معدل 15.01
    تعداد مقالات ISI آی اس آی (Q1): 1
    تعداد مقالات کنفرانسی داخلی: 1
    سابقه کار مرتبط: 2 سال
    (*البته کارشناسی ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی، دانشگاه شهید بهشتی، معدل 17.63 دارم، اما به دلیل این که دوستانی که تجربه داشتند گفتند برای ارشد مجدد شانس اخذ بورس استانی پایین می آید، در نظر دارم این رو از روزمه ام حذف کنم، اما نگرانم با رزومه کارشناسی پذیرش بگیرم یا نه)
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط mjdkzn : October 18th, 2018 در ساعت 08:59 PM

Junior Member

سلام به همگی دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    لیسانس مهندسی مواد - متالورژی معدلم 13.80 دانشگاه آزاد
    7سال سابقه کار در زمینه بازرگانی دارم.

آیا شانسی برای اقدام کردن هست؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmilan نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    لیسانس مهندسی مواد - متالورژی معدلم 13.80 دانشگاه آزاد
    7سال سابقه کار در زمینه بازرگانی دارم.

آیا شانسی برای اقدام کردن هست؟
    سلام، متاسفانه دانشگاه های تاپ ایتالیا رو میدونم زیر 14.5 و 14 کلا همون اول ریجکت میکنند... و با توجه به حجم اپلیکیشن هایی هم که روز به روز از ایران به این سمت بیشتر میشه...کمی بیشتر بعید میدونم با معدل زیر مینیمم بشه کاریش کرد ولی خب جاهای دیگه رو هم در نظر بگیرید...یه سرچ بکنید admission requirement های همه ی دانشگاه ها رو به راحتی میشه پیدا کرد... اغلب برای ایران هم جدول مخصوصی دارند و معدل از 20 رو توش زدن که چقدر میخوان...

Junior Member

سلام
    من لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه سراسری بوشهر معدل 13.7 دارم. ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه سراسری شیراز معدل 15. آیلتس آکادمیک اورال 7. چقدر شانس پذیرش مقطع دکتری دارم؟ ترجیحا با فاند

Junior Member Siam4k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

نقل قول نوشته اصلی توسط kaambil نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مدیریت صنعتی دانشگاه سراسری بوشهر معدل 13.7 دارم. ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه سراسری شیراز معدل 15. آیلتس آکادمیک اورال 7. چقدر شانس پذیرش مقطع دکتری دارم؟ ترجیحا با فاند
    تا اونجایی که من اطلاع دارم رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه های خارجی نیست یا بهتره بگم حداقل با عنوان نیست باید دنبال معادل رشتتون بگردید بعد اپلای کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    سلام دوست عزیز
    (این نظر منه)
    شما به خاطر اینکه معدل لیسانستون زیر 14.5 هست بعید میدونم برای پلیتکنیک میلان و مابقی تاپ های ایتالیا مینیمم ریکوئارمنت رو پاس کنید. معدل ارشدتون هم 15 هست که متاسفانه راه گشا نیست (برای ارشد معدل های معمول بالای 17 هست). مقاله هم که اشاره ای نکردید...من به تلاشتون و احساستون احترام میذارم، اما اون استادی هم که میخواد کسی رو بپذیره و بخشی از درس، تحقیق و کلاسش رو در اختیارش بذاره بلاخره یه نکته ی خاصی باید پیدا بکنه توی رزومه ی فرد متقاضی... پس سعی کنید به دنبال این آس ها (برگ های برنده) توی رزومه تون بگردید و اون ها رو بلد کنید که بتونید توجه یک استاد رو جلب کنید. نمره ی زبان کفایت نمیکنه، چون بسیاری از Native های انگلیسی زبون و اروپایی متقاضی دکترا هستن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Siam4k نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه های خارجی نیست یا بهتره بگم حداقل با عنوان نیست باید دنبال معادل رشتتون بگردید بعد اپلای کنید.
    سلام، Engineering Management رو میشه معادل مدیریت صنعتی تصور کرد و در مجموع مابقی مدیریت ها هم هیچ محدودیتی برای پذیرش افراد از مدیریت صنعتی ندارند...

Junior Member

ممنونم بابت پاسخ. نقطه قوت اگر توی رزومه م باشه نمره زبانم هست و اینکه تز ارشدم رو توی موضوع بین رشته ای مدیریت و محیط زیست انجام دادم توی یک صنعت پتروشیمی(اولویت پژوهشی). میتونم مقاله بنویسم ولی از نظر سربازی زمان ندارم که پابلیش بشه و توی رزومه نمیاد. به نظرتون انگیزه نامه قوی میتونه کمک کنه؟ اگر راهکاری برا قوی کردن رزومه بهم بدید ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه

ممنونم بابت پاسخ. نقطه قوت اگر توی رزومه م باشه نمره زبانم هست و اینکه تز ارشدم رو توی موضوع بین رشته ای مدیریت و محیط زیست انجام دادم توی یک صنعت پتروشیمی(اولویت پژوهشی). میتونم مقاله بنویسم ولی از نظر سربازی زمان ندارم که پابلیش بشه و توی رزومه نمیاد. به نظرتون انگیزه نامه قوی میتونه کمک کنه؟ اگر راهکاری برا قوی کردن رزومه بهم بدید ممنون میشم
    سلام دوست من، حدودا کی باید سربازی برید؟ اغلب دانشگاه های ایتالیا برای دکترا فقط در فال پذیرش دارند یعنی ددلاین هاشون حدودا توی بهار هست... پس حدودا 6..7 ماه وقت دارید تا زمان ددلاین ولی خب مقاله اکسپت گرفتن معمولا تا یک سال دو سال هم گاهی طول میکشه و میفهمم نگرانی تون رو... ولی خب داشتنش خیلی بهتر از نداشتنش هست بلاخره که باید مقاله رو بدید هرچه سریع تر انجامش بدید خیالتون راحت تره!
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)