صفحه 217 از 222 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

* دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 14/76
    * دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر میخوام اقدام کنم)
    * نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
    * مقاله ندارم
    * سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
    * دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که ار پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

Junior Member

سلام لیسانس حسابداری با معدل 13.5 از داشگاه آزاد رودهن .. ایلتس 6 دارم .. برای مستر کدوم دانشگاه شانس خوبی دارم؟

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز، لطفا بفرمایید شانس پذیرش در ایتالیا رو دارم؟ ممنون از وقتی که قائل هستید.
    1- مهندسی عمران – دانشگاه صنعتی شاهرود – معدل 14

2- مهندسی عمران(سازه های هیدرولیکی) - دانشگاه صنعتی شاهرود-معدل 17.11
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) :6.5
    4- نمرۀ GRE ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) یک عد
    د ISI، دو تا مقاله داخلی ایرانی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران منابع آب
    8- کارمند رسمی وزارت نیرو-5 سال سابقه کاری با بیمه
    9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول
    10-سن:31

Junior Member

سلام و عرض ادب
    ممنون ميشم اگر راهنمايي كنين من در رشته ماركتينگ در ايتاليا ميخوام تحصيل كنم و همسرم در رشته مديريت توريسم چطور ميتوانيم در يك شهر هر دو تحصيل كنيم و كدام شهر رشته هر دو ما رو به زبان انگليسي در مقطع كارشناسي ارشد دارد؟؟؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

کاردانی: مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات - موسسه غیرانتفاعی - معدل 14.53
    کارشناسی:
    مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات -
    دانشگاه غیرانتفاعی - معدل 19.21

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    علوم کامپیوتر - دانشگاه شهید بهشتی - معدل 15.70

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندادم - ولی حدود 80 تافل پیش بینی میکنم.

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم و نخواهم داشت

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یکی فرستادم Q3 ایمپکت 0.7 تحت داوری

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    کنفرانس داخلی 5 مورد به زبان انگلیسی 2 تا از 5 تا اسم اول (بعد استاد)

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    computer science - مقطع مورد نظر مستر مجدد
    - ولی اگه شانس داشته باشم دکتری

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کشور های درجه یک اروپا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    دو ترم تدریس در موسسه غیرانتفاعی به دانشجویان لیسانس - استعداد درخشان کارشناسی

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    در اون حد که دانشگاه رایگان بشه و خرج خودمو میدم
    و قصد دارم مستر مجدد بخونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام وب-سایت دانشگاه رو چک کنید... گفته:

• Minimum GPA required for the application is 14.5 out of 20. The office will consider only the GPA related to your bachelor degree and will not make any average with other degree such as Associate degree or Master degree
    • A Lisans or Karshenasi or Karshenasi-napayvasteh, whose main subjects are closely related to the MSc programme to which students are applying. NOTE: for holders of Karshenasi-napayvasteh we will take into consideration only the GPA earned on the Karshenasi and we will not consider the Kardani GPA. No exception will be made regarding the minimum GPA

پس کاردانی تاثیری نداره و فقط کارشناسی تون رو نگاه میکنند
    ببخشید این قانون برای همه دانشگاه های ایتالیا هست
    چون برای من خیلی مهمه چون فاصله نمره کاردانی و کارشناسی ام بالاست
    کاردانی ۱۴/۵۳ و کارشناسی ناپيوسته ۱۹/۲۱ که شنیده بودم چون واحد هر مقطع کم هست (هر مقطع حدود ۷۰ واحد) شنیده بودم معدل دو مقطع با هم جمع میشه تقسیم بر دو میشه
    اگر برای همه دانشگاه های ایتالیا به این صورت باشه که برای من بهترین گزینه ایتالیا ست.

Junior Member

درود و خسته تباشید خدمت دوستان امیدوارم سالم و سرحال باشید با خوردن روزی سه لیوان شیر

من کارشناسی it از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 14/62 سال 96 تموم کردم.تخصص شبکه دارم و چهار سال سابفه کار که البته بیمه کارگری رد شده ولی گواهیشو به عنوان مدیر شبکه از محل کارم میتونم بگیرم.چندتا مدرک فتی و حرفه ای تو حوزه شبکه دارم.یه مقاله که مربوط به سال 2012 که یه کنفرانس بین المللی بود و توی ایزان برگزار شد رو هم دارم.اینطور که تاپیک ها رو خوندم و اطلاع گرفتم تا نوروز بیشتر وقت ئاسه ارسال مدارک نیست.دارم آیلتس رو بکوب می خونم ولی فک کنم تا اون موقع 6 بیارم اخه تازه شروع کردم.با این شرایط پلی بهم پذیرش میده؟بعد شانسم واسه بورس چقدره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezataheri2 نمایش پست ها
    ببخشید این قانون برای همه دانشگاه های ایتالیا هست
    چون برای من خیلی مهمه چون فاصله نمره کاردانی و کارشناسی ام بالاست
    کاردانی ۱۴/۵۳ و کارشناسی ناپيوسته ۱۹/۲۱ که شنیده بودم چون واحد هر مقطع کم هست (هر مقطع حدود ۷۰ واحد) شنیده بودم معدل دو مقطع با هم جمع میشه تقسیم بر دو میشه
    اگر برای همه دانشگاه های ایتالیا به این صورت باشه که برای من بهترین گزینه ایتالیا ست.
    سلام تا جایی که بنده اطلاع دارم و دیدم فقط پلی تکنیک میلان مشخص کرده که نمره 2سال آخر (کارشناسی ناپیوسته) رو میخواد و به نمره کاردانی اهمیتی نمیده و تقریبا اکثریت دانشگاه های دیگه ایتالیا نمره 4 ساله رو می خوان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط networker نمایش پست ها
    درود و خسته تباشید خدمت دوستان امیدوارم سالم و سرحال باشید با خوردن روزی سه لیوان شیر

من کارشناسی it از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 14/62 سال 96 تموم کردم.تخصص شبکه دارم و چهار سال سابفه کار که البته بیمه کارگری رد شده ولی گواهیشو به عنوان مدیر شبکه از محل کارم میتونم بگیرم.چندتا مدرک فتی و حرفه ای تو حوزه شبکه دارم.یه مقاله که مربوط به سال 2012 که یه کنفرانس بین المللی بود و توی ایزان برگزار شد رو هم دارم.اینطور که تاپیک ها رو خوندم و اطلاع گرفتم تا نوروز بیشتر وقت ئاسه ارسال مدارک نیست.دارم آیلتس رو بکوب می خونم ولی فک کنم تا اون موقع 6 بیارم اخه تازه شروع کردم.با این شرایط پلی بهم پذیرش میده؟بعد شانسم واسه بورس چقدره؟
    معدل شما شرط معدل 14.5 پلیمی رو داره ، کارتون واسه رقابت سخته اما غیرممکن نیست و رزومتون ممکنه به کمکتون بیاد! برای پلیتو شاید شانس قبولیتون بالاتر باشه!

با سلام
    من کارشناسی (معدل 14.8) و کارشناسی ارشد (معدل 15.6) رو از امیرکبیر گرفتم مهندسی هوافضا
    با فرض حذف دروس افتاده معدل کارشناسی بالای 15 و ارشد بالای 16 خواهد بود.
    پروژه من هم تجربی بود که به امید خدا ازش مقاله درمیاد
    چند ماهی هم سابقه کار مرتبط دارم
    شانسی برای پذیرش دکترا و بورسیه کامل هست؟ با فرض نمره ایلتس 6.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)