صفحه 218 از 222 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر با معدل 13.92 دارم. آیلتس جنرال 7 دارم و هیچ مقاله یا سابقه کار مرتبطی ندارم. میخواستم بدونم شانس پذیرش واسه پلی تکنیک تورین دارم؟ دانشگا های دیگه چی؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moji7293 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر با معدل 13.92 دارم. آیلتس جنرال 7 دارم و هیچ مقاله یا سابقه کار مرتبطی ندارم. میخواستم بدونم شانس پذیرش واسه پلی تکنیک تورین دارم؟ دانشگا های دیگه چی؟
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام. سوال شما ، مانند سوال های مشابه دیگر کاربران است و بنابراین یک جواب یکسان دارد! به صورت خلاصه ، بله شانس دارید!
    از بین دانشگاه های ایتالیا تنها دانشگاهی که شرط معدل مشخص کرده است دانشگاه پلی تکنیک میلان است که داشتن حداقل نمره 14.5 در مقطع کارشناسی رو الزامی کرده است و اگر به صورت ناپیوسته خوانده باشید فقط نمره کارشناسی ناپیوسته رو لحاظ می کند و به نمره کاردانی کاری ندارد! دیگر دانشگاه های ایتالیا نمره خاصی را مشخص نکرده اند و نمره معدل شما در کنار رزومه کاری ، نمره زبان ، دستاوردهای شما ، مقالات و توصیه نامه ها در کنار هم بررسی می شوند و با توجه به میزان ظرفیت آن ترم ، بررسی و مقایسه با دیگر اپلای کننده ها و احتمالا عملکرد شما در مصاحبه تصویری با استادان، نتیجه می گیرند که به شما پذیرش بدهند یا خیر!

Junior Member

من لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 14.51
    میخوام ارشد کامپیوتر بخونم در ایتالیا
    مدرک زبان pte 50 دارم.
    بنظرتون شانس پذیرش دارم
    شانس ویزا چطور
    نمیدونم ایتالیا مدرک pte رو قبول داره مخصوصا برای ویزا و بورسیه استانی.

Senior Member

سلام.من لیسانس ناپیوسته عمران دارم.کاردانی روزانه معدل 12.کارشناسی غیرانتفاعی معدل 14.66.انگلیسیم خوبه.ازمون بدم 7 رو میارم.میخوام گردشگری تو ایتالیا بخونم.لیسانس با ارشد.31 سالم هست.خواستم ببینم شانسی برا پذیرش دارم؟کدوم دانشگاهها؟میتونم بورس استانی هم بگیرم؟مجبورم زبان ایتالیایی هم یاد بگیرم؟اگه نمیشه گردشگری بخونم همون ارشد عمران رو هم ادامه میدم.فقط پذیرش و بورس رو بدن...
    مرسی که وقت میذارید جواب میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس ناپیوسته عمران دارم.کاردانی روزانه معدل 12.کارشناسی غیرانتفاعی معدل 14.66.انگلیسیم خوبه.ازمون بدم 7 رو میارم.میخوام گردشگری تو ایتالیا بخونم.لیسانس با ارشد.31 سالم هست.خواستم ببینم شانسی برا پذیرش دارم؟کدوم دانشگاهها؟میتونم بورس استانی هم بگیرم؟مجبورم زبان ایتالیایی هم یاد بگیرم؟اگه نمیشه گردشگری بخونم همون ارشد عمران رو هم ادامه میدم.فقط پذیرش و بورس رو بدن...
    مرسی که وقت میذارید جواب میدین
    سلام برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته ایی متفاوت با لیسانس امکانش در ایتالیا تا جایی که من میدونم وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouzian نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من 36 سال سن دارم و سال 2007 دکتری کامپیوتر از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران گرفتم. معدل کارشناسی 17.11 و معدل ارشد 18.72 و معدل دکتری 18. چندین مقاله داخلی و خارجی و تالیف کتاب و جایزه دارم.
    تمام سالهای پس از فارغ التحصیلی با تدریس در دانشگاه با بیمه پر شده. با این شرایط آیا من میتونم برای دکتری مجدد در دانشگاههای ایتالیا مثل پلی می ، بولونیا، پادووا یا هر دانشگاه دولتی مطرح دیگه اقدام کنم ؟

چند وقت اخیر با کلی از اساتید مکاتبه کردم برای پذیرش سپتامبر 2019. ولی یا میگن ظرفیت خالی ندارن یا اینکه جواب نمیدن. ولی یکی از اساتید دانشگاه پادوا به من این جواب رو داد که کمی تعجب کردم :
    Nice to hear from you.
    You do have an interesting curriculum and a decent overlap of activity with some of my research work.
    Unfortunately, the national legislation in place here for PhD recruitment sets an upper limit at 34 years for the age of the candidate, which you do not fulfill.
    The restriction applies to all public universities in Italy, and most certainly to all private high-education institutions that focus on computer science.

سوال اصلی من اینه که : آیا واقعا در ایتالیا برای پذیرش دکتری محدودیت سنی وجود داره و باید سن کمتر از 34 باشه؟ اگر اینطوره باید بطور کلی قید ایتالیا رو بزنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
    در اروپا متاسفانه سن مطرح هست در پذیرش بعلاوه توجیح استاد برای دکتری دوم هم دلیل موجهی میخواد

Junior Member

سلام ،
    کسی اظلاع داره ارشد برای رشته‌ی پلیمر یا مهندسی پلیمر تو کدوم دانشگاه ایتالیا ارایه می‌شه؟

Junior Member

سلام
    من معدل 14 هستش و لیسانس صنایع دارم، آیلتس 6 واسه تورین اقدام کردم ولی میگن معدلم مشکل ساز میشه. چه دانشگاهی تو ایتالیا واسه معدل پایین بهتره؟ یعنی اسم چندتا دانشگاه معمولی رو میگید

Junior Member

من مستر مکاترونیک دارم و می خواهم برای مستر Automation and control میلان و مکاترونیک تورین اپلای کنم در قسمت ویکی دیدم که تاکید شده از مستری که داریم نه به سفارت و نه به دانشگاه حرفی نزینم ولی من استرس این رو دارم که در مصاحبه سفارت این موضوع لو بره و برام گرون تموم بشه. سوالی که دارم اینه که چقدر احتمال لو رفتن اینکه یکی فوق داره وجود داره و با توجه به اینکه من شاغل هستم و ارشدم در مدارک شغلی درج شده آیا این احتمال وجود داره که از این طریق موضوع رو بفهمند؟

سلام دوستان
    من قصد اپلای برای دانشگاه های ایتالیت رو دارم فقظ اینکه ازمون زبان ندادم و مشکل زبانی هم ندارم
    می خواستم بدونم برای پذیرش اول به مدرک زبان نیازی هست یا نه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)