صفحه 51 از 222 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 2218

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_panahi نمایش پست ها
    با سلام
    کاردانی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد ساری 14.75
    کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد ساری 14.20
    کارشتاسی ارشد مدیریت کارآفرینی مجازی آموزش محور دانشگاه تهران 15.02
    آیا امکان گرفتن پذیرش برای دکترا وجود دارد؟ چه رشته ای و چه دانشگاهی؟
    با سپاس
    معدل ارشدتون پایینه!!! انتظار استاد ممکنه نسبت به پیشرفت شما در مقاطع بالا ، به همین دلیل پایین بیاد، به هر حال شما از سایر رزومه خودت اشاره نکردی؟!!! نمره زبان، کارهای پژوهشی و مقالات و..........
    مدیریت در ایتالیا ممکنه پذیرش بشید اما با هزینه شخصی هم با نداشتن اون موارد که عرض کردم کارت سخته!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    برای هر کجای ایتالیا بخوای اقدام کنی مطمئن باش که قبولی، اما حتماً برای بورس دانشگاه میلان هم اقدام کن.
    ممنون از راهنماییتون جناب آیلتس, راستش واسه من بورس از طرف خود دانشگاه خیلی مهمه و در غیر اینصورت خوب نمیتونم برم : تا جاییکه من فهمیدم دانشگاه فلورانس هم مستر انگلیسی معماری داره
    آیا فاند کامل میده؟ که هزینه ها رو پوشش بده
    من که توی سایت دانشگاه فلورانس سرچ کردم نتونستم متوجه چیزی شم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahark نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون جناب آیلتس, راستش واسه من بورس از طرف خود دانشگاه خیلی مهمه و در غیر اینصورت خوب نمیتونم برم : تا جاییکه من فهمیدم دانشگاه فلورانس هم مستر انگلیسی معماری داره
    آیا فاند کامل میده؟ که هزینه ها رو پوشش بده
    من که توی سایت دانشگاه فلورانس سرچ کردم نتونستم متوجه چیزی شم
    در پست بالا، خطاب به دوست دیگمون هم عرض کردم، گرفتن فاند با حرف زدن من رابطه مستقیم نداره!!! به عوامل مختلف بستگی داره اما خب شانس شما بالاست اما 100% نیست به هر حال باید مدارک رو ارائه کنید و منتظر بمانید، دانشگاه فلورنس هم دوره شما رو داره اما از فاند اطلاعی ندارم، با بخش بین الملل دانشگاه مکاتبه کنید و حتماً از چند و چون کار مطلع خواهید شد.

Junior Member

سلام . وقت بخیر.
    با توجه به اینکه دانشگاه پلی تکنیک میلان حداقل نمره IELTS برای پذیرش 5 زده واسه دکتری یعنی نمره زبان خیلی مهم نیست؟ مثلا کسی که 5.5 داره یا 6 با هم فرقی ندارن؟ و اینکه نمره زبان یه بخشی از رزومه است تو فرآیند پذیرش چقدر مهمه تو گرفتن بورسیه و پذیرش واسه دکتری؟
    ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshavash نمایش پست ها
    سلام . وقت بخیر.
    با توجه به اینکه دانشگاه پلی تکنیک میلان حداقل نمره IELTS برای پذیرش 5 زده واسه دکتری یعنی نمره زبان خیلی مهم نیست؟ مثلا کسی که 5.5 داره یا 6 با هم فرقی ندارن؟ و اینکه نمره زبان یه بخشی از رزومه است تو فرآیند پذیرش چقدر مهمه تو گرفتن بورسیه و پذیرش واسه دکتری؟
    مطمئن باشید تاثیر گزاره!! به هر حال اون نمره حداقل می باشد که متقاضیان باید ارائه کنند اگر بالاتر باشه خب در رزومه شما نقش پررنگی رو بازی میکنه. اما خب انتظار 60-70% هم از اون نمره نداشته باش چون همش زبان نیست!!!

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه جز مدارک مورد نیاز واسه پذیزش دکتری نمره IELTS نیست میخواستم بپرسم پس چطور تو نتیچه موثره؟
    یعنی اگه الان بدون نمره IELTS اقدام کنیم شانسمون پایین میاد؟(البته هفته آینده امتحان دارم)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط naazaak نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه جز مدارک مورد نیاز واسه پذیزش دکتری نمره IELTS نیست میخواستم بپرسم پس چطور تو نتیچه موثره؟
    یعنی اگه الان بدون نمره IELTS اقدام کنیم شانسمون پایین میاد؟(البته هفته آینده امتحان دارم)
    دوست عزیز من ایتالیا اپلای کردم گفتن اگر شرت لیست بشی مصاحبه می کنیم بنظر من مصاحبه کنند سطح زبان شما معلوم میشه! البته من ایلتس داشتم اسکن کردم با اپلیکشنم فرستادم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naazaak نمایش پست ها
    سلام
    اگه واقعا رزومت اینقدر قویه که احتیاج به نمره زبان نداری اقدام کن وگرنه نمره زبان در همه جای دنیا یه فاکتور خوب و مثبت به خصوص واسه دکترا اگه شما بورس بگیری ممکنه بهت بخوان تدریس بدن اونوقت شما با نداشتن نمره زبان یا پایین بودنش ممکنه اصلا بورس رو هم نگیرین اینو میدونم که نمره زبان و به خصوص GRE در گرفتن بورس خیلی موثره

سلام خدمت تمام دوستان; با شرایط بنده میشه بفرمایید شانسی برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا برام وجود داره یا نه: ( به زبان انگلیسی البته)
    لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی صنعتی اصفهان با معدل 13.16
    تافل آی بی تی: 93
    مقاله و سابقه کار و... : ندارم
    بدون فاند هم میتونم سر کنم, البته به شرطی که شهریه ی دانشگاه پایین باشه
    thank you for taking time

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shakiantegral نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان; با شرایط بنده میشه بفرمایید شانسی برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا برام وجود داره یا نه: ( به زبان انگلیسی البته)
    لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی صنعتی اصفهان با معدل 13.16
    تافل آی بی تی: 93
    مقاله و سابقه کار و... : ندارم
    بدون فاند هم میتونم سر کنم, البته به شرطی که شهریه ی دانشگاه پایین باشه
    thank you for taking time
    شما واسه دانشگاه تورین و بولونیا میتونی اقدام کنی و شانس هم داری البته بورس بعیده بتونین بگیرین واسه میلان هم میتونین اقدام کنین به خاطر معدل ممکنه شانستون پایین باشه چون شرط معدل زیر 13.5 داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)